Fotoğraf İndir
Yiğit Kirazcı Resimleri

Yiğit Kirazcı Resimleri

26 Ağustos 2016

Yiğit Kirazcı başarılı erkek oyuncular arasında yer almaktadır. Yiğit Kirazcı resimleri içerisinde oynadığı dizilerden kareler yer almaktadır. Yiğit Kirazcı foto galeri içinde uzun saçları ve farklı kareleri ile yer almaktadır.
Güllerin savaşı dizisinde oynayan ve Türk seyircisi tarafından, gerek ilgi çekici fiziği ile gerekse başarılı oyunculuk performansı ile çok beğenilen, dizi oyuncusu Yiğit Kirazcı, 17-08-1983 İstanbul doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da yaptıktan sonra, Bilgi Üniversitesinin İletişim Fakültesi Reklam Bölümünü bitirmiştir. Daha sonra, Ümit Çırak Modern Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk eğitimi alarak, oyunculuk üzerine eğilen Kirazcı, aynı zamanda Üç Mota Oyunculuk Atölyesinde de öğrencidir.

İlk olarak son tercih dizisi ile ekranlara çıkan Yiğit Kirazcı, Türk seyircisi tarafından çok beğenilmiş ve oyunculuk kariyerine hızlı ve başarılı bir şekilde başlamıştır.

Yiğit Kirazcı fotoğrafları ile siz de oyuncunun özel yaşamından farklı kareleri ve dizilerden çeşitli resimleri görebilirsiniz.

Yiğit Kirazcı  Fotoğrafları

Yiğit Kirazcı


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ