Usher Resimleri indir

Usher 1978 doğumlu ABD’li R&B sanatçısıdır. Usher images içerisinde özel poz verdiği resim karelerini, kliplerinden alınmış farklı kareleri ve en yeni resimlerini görebilirsiniz. Siyahi şarkıcı olan Usher foto galeri, Grammy ödülü almış başarılı bir sanatçısıdır.

1994 yılında tanıtım albümü olan Usher ile müzik dünyasıyla tanıştı. Bu albümüyle çok iyi satış grafiği elde edemese de dikkatleri üzerine çeken Usher 1997’de, liseden mezun olduktan sonra, ikinci albümü “My Way”i yayınlandı. Albüm 10 milyon satarak büyük bir başarı sağlar. Dansı ve sesiyle bir anda ilgi odağı olan Usher 2001’de 8701 adlı albümü yayınladı.Bu albümle iyi bir satış grafiği elde etti. 2004’ün Mart ayında Confessions albümü yayınladı. Albüm ilk hafta 1.1 milyon satarak büyük bir rekor kırdı. Albüm Amerikan listeleriyle beraber neredeyse tüm listelere 1 numaradan giriş yaptı.

Bu albümle yalnızca Amerika’da 10 milyon satarak Elmas Sertifikası aldı ve tüm dünyada 20 milyon sattı. “Burn”, “My Boo” ve “Yeah” şarkılarıyla haftalarca 1 numarada kalan şarkıcı 2004 yılının En İyi Single Tirajını elde ederek bir rekor daha kırdı. Confessions ile tam on haftadır Billboard albüm listesinin zirvesini kimselere kaptırmayan Usher, The Beatles ve Bee Gees’ten sonra aynı anda üç single ile Billboard single listesinin ilk 10’unda yer alan ilk isim oldu. R&B şarkıcısı Usher’ın “Confessions”ı,Amerikan tarihinde ABD’de yayımlandığı hafta 2 milyondan fazla satan ikinci albüm oldu

Usher fotoğrafları sosyal medyada ki özel karelerini ve merak ettiğiniz kareleri görebilirsiniz. Usher fotoğraf galerisi ile oldukça farklı kareleri siz de görebilirsiniz. Usher güncel resimleri ile sanatçının en yeni hallerini siz de ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

Usher fotoğrafları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ