Turabi Resimleri

Turabi katıldığı Survivor isimli yarışma ile ismini milyonlarca insana duyurmuş ve yarışmada yaptığı çeşitli sevinç gösterileri ile oldukça farklı bir izlenim yaratmıştır. Çocuklar ve gençler Survivor Turabi oldukça sevmiş ve yarışmada destekleyerek birinci olmasını sağlamışlardır.

Turabi Çamkıran kimdir? Vikipedia, 1988 yılında Mersin, Erdemli’de doğmuştur. Çocukluğu Mersin’de geçti. Lise öğrenimini de Mersin’de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel Sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü’nden mezun oldu.

Turabi, Break Dans ve birçok farklı dansı yapabiliyor. Zaman zaman isteyenlere özel Street dans eğitimi de verdi. Çocukluk yıllarında yaşadığı çevrenin etkisiyle dövüş sporlarına merak saldı. Turabi Çamkıran, Türkiye’de yenildiği bir “Muay Thai” maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a gitti ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Tayland’da gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazanmıştır. Kafes dövüşü denen turnuvalara katılarak para kazanmaya başladı. Ancak bu maçlardan birinde ciddi bir dayak yemesinden sonra bu işte bir numara olmaya karar vermiş.

Turabi survivor yarışması ile üne kavuşmuş ve bu yıl Turabi Survivor All Star‘da yer almıştır. Turabi Çamkıran isimli yarışmacının asıl mesleği ise dansçılıktır. Aynı zamanda yurt dışında kafes dövüşleri yaparak para kazanmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ