Fotoğraf İndir
Turabi Fotoğrafları Galeri için tıklayın

Turabi Fotoğrafları

01 Ekim 2019

Turabi fotoğrafları eşliğinde Turabi’nin hayatı hakkında bilgiler alabileceksiniz. Turabi Çamkıran kimdir ve nerelidir? Turabi’nin hiç görmediğiniz en özel resimleri ve biyografisi.

Turabi Nereli: Mersin Erdemli’de doğmuştur ve çocukluğunu burada geçirmiştir.
Turabi Kaç Yaşında: 1988 doğumludur.

Turabi Fotoğraf Galerisi: Turabi’nin en özel resimlerini alt kısımdaki galeride inceleyebilirsiniz. Resimleri incelerken Turabi hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz. Resim tam boyutta full hd kalitede incelemek için üzerlerine tıklayabilirsiniz ve alt kısmındaki açıklamalarda Turabi’nin hayat hikayesini okuyabilirsiniz.

Turabi Kimdir?
Turabi Çamkıran, Mersin’in Erdemli ilçesinde 1988 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Çocukluk ve gençlik dönemleri Mersin Erdemli’de geçmiştir. Lise döneminde Break dansa merak salmış ve bu alanda ilerlemeye karar vermiştir. Bunun sonucunda da lise biter bitmez, Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesine kayıt yaptırdı. Güzel sanatlar alanında 4 senelik lisans eğitimini tamamladıktan sonra mezun oldu ve break dans, sokak dansı, Hiphop Street gibi birçok farklı dans alanına yoğunlaşmıştır. Bu alanda isteklerini gerçekleştirirken, öğrencilere de dans dersleri vermiştir.

Turabi’nin Öuay Thai’ye Olan İlgisi
Çevresinde ki insanlardan çok fazla etkilenen Turabi o dönemlerde etrafında dövüş sporları yapan kişilere imrenerek kendisi de bu alanda bir yönelim göstermiştir. Muay Thai dövüş sporunu öğrenmeye başlayan Turabi Çamkıran, Türkiye’de maça çıkar ve bu maçı kaybeder. Bu mağlubiyet onu daha da hırslandırır ve kendi kendisine söz verir. Bu işin püf noktalarını öğrenerek daha başarılı olmayı kafasına koymuştur.

Bunun için bu sporun ana yurdu olan Tayland’a gitti. Tayland’da bir süre dersler alarak, fiziki, psikolojik ve dayanıklılığı konusunda çalışmalar yaparak kendisini geliştirmiştir. Tayland’da kaldığı süre zarfında kafes dövüşlerine girmiş ve bu alanda başarılı olduğunu gördükçe para kazanmaya başlamıştır. Başarısı arttıkça rakipleri de güçlenmiştir. Turabi’nin hırsı bu konuda da kendisini göstermiştir.

Turabi Benimle Dans Eder misin?
Türkiye’ye geldikten sonra ise Benimle Dans Eder misin? adlı yarışma programının 4. Sezonunda yer aldı ve 6 haftalık başarısıyla yarışmaya devam etti. Bu yarışmadan da gösterdiği başarılı performansı sayesinde 3. Olarak ayrıldı.

Turabi Yetenek Sizsiniz Yarışmasında
Ayrıca televizyon hayatı bununla sınırlı kalmamış ve 2013 yılında yayınlanan Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenlerin jürilik yapmış olduğu Yetenek Sizsiniz yarışma programına katılma kararı almıştır. Yine dansa olan ilgisi burada da ortaya çıktı ve birçok ünlü kişinin arasında ve Türkiye’nin karşısında yeniden dans etti. Dans hayatı sadece bu programlarla sınırlı kalmamış aynı zaman da birçok ünlü ismin kliplerinde de dansçılık yapmıştır. Ayrıca ünlü ve büyük firmaların düzenlediği turnelere katılarak bu turnelerde çalışma şansı yakaladı. Ancak biz Turabiyi bu etkinliklerin çoğunda hatırlamıyor olabiliriz.

Turabinin Survivor’a Katılması
Turabi’nin asıl parladığı yer Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve yönettiği Survivor adlı yarışma programında 2014 senesinde ki programa katılmasıyla tanıyoruz. Bu programda gönüllüler kısmında yarışmış olan turabi asabi ve hırslı kişiliğiyle tanınmıştır. O dönem ki yarışma programında Tolga Karel, Ahmet Dursun, Duygu Bal, Merve Aydın, İsmail Baki Tuncer, Eda Özerkan, Gökhan Keser ve Serenay Aktaş gibi bilindik ünlü simaların da yer aldığı bir programdı. Ünlülüler takımını oluşturan bu grup kadar gönüllüler takımında da yer alan isimler vardı. Bu isimler Samanda Mendes, Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavraoğlu bulunmaktaydı.

Turabi bu programda da çok başarılı olunca Acun Ilıcalı tarafından Survivor’ın farklı bir formatın da yer aldı. Turabi bu alanda iyice tanınmasıyla beraber dizi setlerinde de roller almaya başladı.

Turabi Filmleri ve Dizileri
Sabit Kanca 2 adlı sinema filminde rol alan Turabi aynı zaman da Kertenkele isimli televizyon dizisinde ve Ketenpere isimli sinema filminde oynadı.

Turabi Fotoğrafları

Turabi Fotoğrafları

Turabi Fotoğrafları

Turabi Fotoğrafları

Turabi Fotoğrafları

Turabi Fotoğrafları

Turabi Fotoğrafları

Turabi Fotoğrafları

Turabi Fotoğrafları

Turabi Fotoğrafları

Turabi Eski Resimleri

Turabi Eski Resimleri

Turabi Resimleri

Turabi Resimleri

Turabi Gençlik Resimleri

Turabi Gençlik Resimleri

Turabi Survivor Resimleri

Turabi Survivor Resimleri

Turabi Survivor Resimleri

Turabi Survivor Resimleri

Turabi Takım Elbiseli Resimleri

Turabi Takım Elbiseli Resimleri

Turabi Resimleri

Turabi Resimleri

Turabi En Güzel Resimleri

Turabi En Güzel Resimleri

Turabi Resimleri

Turabi Resimleri


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    ıyy çok tipsiz.

BİR YORUM YAZ