Fotoğraf İndir
Tüm Güzel Okul Saç Modellerinin Resimleri

Tüm Güzel Okul Saç Modellerinin Resimleri

29 Ağustos 2017

Biz kadınlar, güzel kıyafetler giyinmeyi, sürekli bakım yapmayı ve saçımıza her an güzel modeller vermeyi severiz. Okula giderken sabah erkenden kalkıp aynanın karşısında uzun vakit geçirmek pek mümkün olmayabilir. Özellikle de öğrenci iseniz o kadar uzun vaktiniz olmayacaktır. Okul hayatımızda, ev hayatımızda ve sosyal hayatımızda da en iyisi olmak isteriz. Okula giderken saçlarımıza şekil verirken ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız size en kolay ve şık modellerden bu yazımızda bahsedeceğiz. Konu okula gitmek olunca ders esnasında dikkatimizi dağıtmaması için saçların daha derli toplu şekilde toplanması gerekiyor. Zaman kısıtlı olduğu için, en kısa zamanda yapılabilen aynı zamanda kalıcı olabilecek saç modellerine bir göz atalım.

Aksesuarlı Pratik Okul Saç Modeli

Hayatımızın en önemli dönemlerini okulda geçiriyoruz. Liseye gittiğimiz zaman ki ruh halimizle üniversiteye başlarken ki ruh halimiz birbirinden farklıdır. Her iki dönemde de okulda giyilen kılık kıyafetin farklılıklar gösterdiği gibi saçlarımıza uygulayabileceğimiz saç modelleri de birbirinden farklılık gösterecektir. Lise döneminde genç kızlar daha havalı olmak ister. Burada size pratik ve havalı olan saç modelinden bahsedelim: Öncelikle saçları güzelce tarayıp toka yardımı ile tepeden toplamakla işe başlayalım. Toplamış olduğumuz saçlarımızın arasından küçük bir tutamı alıp toka taktığımız kısmın üzerine doluyoruz. En son dolanan saç tel toka tutturulur ve sabitlenir. İşte istenilen havalı aynı zamanda okuldaki kuralları da çiğnemeden yapılan pratik ve muhteşem saçınız hazır.

Tüm Okul Saç Trend Modelleri

Üniversite döneminde ise daha cool bir görüntüde olup dikkat çekmek isteriz. Lise dönemindeki gibi kurallar yoktur, daha serbest bir giyim ve saç modeli uygulanabilir. Üniversitede uygulanabilecek saç modelleriyle hem tarz görünecek hem de pratik saç modellerini uygulayabileceksiniz. Saçlarınızı ortadan ikiye ayırın ve ayrılmış olan saçlardan iki tutam alıp örmeye başlayın. Daha renkli bir görünüm elde etmek isteyenler saçlarının arasına renkli bir kurdele sıkıştırabilirler. Örgü işi bittikten sonra örgülerden birini alıp bulunduğu yönün ters istikametinde kafanın üzerinde tel toka yardımı ile tutturulur. Aynı işlem diğer örgü için de yapılır ve işte muhteşem bir görünüm elde edilmiş olur.

Isı Kullanmadan Yapılan Tüm Okul Saç Modelleri

Kısa saçlara sahip olanlar, saçlarını bir fön fırçasıyla içeri ve dışarı doğru havalandırarak fönleyebilirler. Böylece ince telli ve kısa olan saçlar hem daha havalı hem de daha hacimli görünecektir. Saçları biraz daha uzun olanlar ise okulda ders esnasında dikkatini dağıtmaması için topuz modelini uygulayabilirler. Bunun için işe ilk önce saçları at kuyruğu yapar gibi toplamakla başlayalım. Lastik toka ile bağlarken son aşamada saçları tamamen çıkarmayıp kalan saçları gelişigüzel bir şekilde bu topuzun etrafında döndürebilirsiniz. En son ellerinizle topuzu biraz dağıtarak, sağdan ve soldan saçlar çıkararak doğal ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

En Pratik Okul Saç Modelleri

Topuzlu dalga: Üşengeç insanların bile kolayca yapabileceği çok hoş bir saç modeli. Duş yapıldıktan sonra akşam yatmadan önce saçları öncelikle 3 veya 4 bölüme ayırın, kendi etrafında döndürerek topuz yapın. Sabah uyandığınızda saçlarınızı açtığınızda kendinden maşalı gibi duran saçlara sahip olacaksınız. Kıvırcıklık seviyesini daha fazla artırmak için daha fazla küçük topuzlar yapabilirsiniz. Maşa dalgasını sevenlerin vazgeçemeyeceği ve okula giderken de 5 dakikada uygulanabilecek çok kolay bir maşa saç modeli. Öncelikle saçlar tepeden at kuyruğu şeklinde bağlanır ve toka ile tutturulur. Birkaç tutama ayırıp maşaladıktan sonra saçlarınızı açıp güzelce tarayarak dalgaları açarsanız harika görünümü kısa sürede elde etmiş olursunuz.

Dağınık Örgü Saç Modeli Okul için

En Beğenilen Okul Saç Resimleri

Farklı Tarz Toplu Okul Saç Modeli Resimleri

Favori Okul Saç Modeli

Okul için Örgü Tipi Saç Modelleri

Okul için Yan Örgü At Kuyruğu Saç Modeli

Örgü Saç Modelleri Okullar için

Selena Gomez Okul Saç Modeli Kahküllü Küt Saç

Süper Pratik Bir At Kuyruğu Okul Saç Modeli

Uzun Saçlara Özel Okul Saç Model Resimleri


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  sacma

  1. admin dedi ki:

   Neden saçma dediniz?

 2. Anonim dedi ki:

  İgrenc

  1. admin dedi ki:

   Niçin iğrenç acaba sorabilirmiyim. 😀

 3. ardasevika dedi ki:

  sorbakalım

 4. ardasevika dedi ki:

  s

 5. ardasevika dedi ki:

  nedenacaba

 6. ardasevika dedi ki:

  sensinsaçma

 7. LaLe_143 dedi ki:

  😀😀

 8. Anonim dedi ki:

  Keşke hepsinin altında foto da olsaydi

 9. Anonim dedi ki:

  Iyi ama basilari kötü

BİR YORUM YAZ