Fotoğraf İndir
Survivor Damla Can Resimleri Galeri için tıklayın

Survivor Damla Can Resimleri

03 Haziran 2018

Genç yaşta olmasının yanı sıra daha evvel ortaya koymuş olduğu performans sayesinde 2018’de gerçekleşmekte olan Survivor yarışmasına katılmaya hak kazanan Damla Can’ı ele alacağız u yazımızda. Bunun yanı sıra yarışma boyunca da isminden sıklıkla söz ettirdiğini de eklemek yanlış olmasa gerek. Özellikle de hayranı olan ya da Survivor izleyicisi ola pek çok insan için bu kişi hakkında bilgi edinmek gibi bir istek de mevcut. Biz de sizler için Damla Can hakkında yaptığımız araştırmalar neticesinde bu yazımızı ele aldık. Şimdi de sizlerle birlikte bakalım merak edilen bu yarışmacı ile ilgili neler bulmuşuz. Gelin birlikte bir göz atalım.

2018’deki Survivor’da yarışacağı takım gönüllüler olmasının yanı ismi geçtiği vakit oldukça dikkat uyandırması da onunla ilgili diğer bir gerçek. Bundan ötürü de gerek fiziksel özellikleri gerekse de daha evvelki yarışma ortamında adada gösterdiği performans sayesinde de kendini kanıtlamayı bir yerde başarmış bir isim olarak geçmektedir. onu takip eden kitlenin yanı sıra kendisi de Survivor yarışmasını oldukça fazla ilgi duyuyor gibi gözükmektedir. Biz de sizler için derlediğimiz yazımızda hem genel hatları ile değinmemiz gereken konuları ele aldık hem de kafanızda oluşan soru işaretlerini de gidermek istedik.

Damla Can Kimdir?
İstanbul doğumlu olan Damla Can 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Oldukça küçük yaşlarından itibaren hayatında spor olması da onun için ilerde farklı getiriler sağlamaktadır. Bunların yanı sıra meslek olarak da sporu benimsediğini de ifade etmek mümkündür. yani özel bir spor salonunda eğitmenlik işi ile alakadar olmaktadır. Alan olarak verdiği dersler ise jimnastik, step ve aerobik olarak ifade edilmektedir. özellikle de sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımlar da onun adına hem bilgi sahibi olmamızı hem de üzerine topladığı dikkatlerinin nedenini açıklamaktadır.

2018’den daha evvel yer aldığı Survivor yarışması ise 2016 yılında gerçekleşmiş olandır. Bunun yanı sıra o sene göstermiş olduğu performans nedeni ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Survivor 2018’de aynı şekilde iyi bir seyir izlemesinin yanı sıra kadın olmasına karşın erkekler ile başa baş aldığı sonuçlar da onun adına değerlidir. Bu sayede bir noktada onun adını daha fazla duymamızın altında yer alan nedeni de bir şekilde idrak etmiş oluruz. Damla Can’ın Survivor 2018 öncesi sosyal medya paylaşımları da dikkat çeken bir özelliğe sahiptir. Burada yer alan mesaj ise şu şekilde idi: “ Bu zamana kadar en ufak mücadeleden kaçmadan her şeyimle sadece kendim oldum! Ve şimdi kocaman bir ailemle yeniden sizler için savaşacağım. Şimdi sıra bizde sizin gücünüzle bu sene her şey çok daha iyi olacak sabredin…” diyerek kendi adına farkını da ortaya koymaya çalışmıştır. Özellikle de tekrar yarışmaya katılmasında etkili olan unsurlardan biri de daha evvel ifade ettiğimiz gibi 2016’daki performansı olsa gerek. Yarışmada ortaya koyduğu başarı sayesinde bunu elde etmesi de onun adına zor olmadı. Önceki yarışmada gönüllerde performans sergilerken 2018’dekinde ise ünlüler takımında boy gösterecektir. Şimdi de onun hakkında daha detaylı olarak ele aldığımız yazımızın merak edilen kısımlarına gelelim.

Damla’nın Sporla İç İçe Olması Onu Survivor’da Avantajlı Kıldı
Oldukça küçük yaşlardan beri sporla ilgili olması sayesinde ona katkılarını zaten ekranlardan izliyoruz. Bunun yanı sıra kendi yaşamında da spor ile olan alakası da birçok noktada ona katkı sağlamaktadır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri vermesi bu noktada değer kattığı da oldukça akla mantıklı geliyor. Şu an itibari ile 28 yaşında olan Damla Can dikkat çekmesi anlamında öne çıkan güzelliği ve düzgün fiziği gibi özelliklerinin de yer aldığını ilave etmek doğru olacaktır. özellikle de kendi sosyal medya hesapları aracılığı ile hayranlarına da kolay bir şekilde kendi hayatından kesitler sunmaktadır. 2016’da oynadığı yarışmada elde etmiş olduğu başarı ise finale kadar gelmek olmasının yanı sıra bu sefer şampiyonluğu elde etmek istemesi de onun adına oldukça doğal bir istek.

Onunla ilgili başka bir haber ise 2016’daki yarışmada içtiği sigara sayesinde ortaya çıkmıştı. Bu sebepten ötürü de adı ses getirdi desek yanlış olmaz. Bunların ortaya çıkmasının sonucu ise Acun Ilıcalının yaptığı açıklama sonrasında Damla’ya uyarıda bulunması da devamında geldi. Damlanın geri dönüşü ise özür dilemek ve aynı olayın bir daha tekrarlanmayacağı ile ilgili söz vermek ile konu kapanmıştı.

Damla ve Survivor
Survivor şartları nedeni ile pek çok yarışmacıyı hem fiziken hem de ruhen oldukça fazla etkileyen bir yarışma olarak geçmektedir. özellikle de ada şartları da yarışmacılar adına oldukça zorlayıcı bir özelliğe sahiptir. Pek çok insan için oyun oynamak gibi durumlar bir yana iken aç kalmak daha farklı sonuçları doğurmaktadır. Özellikle de normal bir yaşam döngüsünden bir an ona geçmek daha zor bir durum olarak düşünülebilir. Pek çok insan adına bunları kabul etmek bile en başta olumsuzluk teşkil etmektedir. Bunların yanı sıra ada hayatına uyum noktasında da pek çok yarışmacının fazlası ile sıkıntı yaşadığı da diğer gerçekler arasında yer almaktadır. Bu seneki yarışma ve öncekilerde görüldüğü üzere yarışmacıların pek çoğu için oldukça ağır geçen ada hayatı özellikle de pek çok noktada insana artık yeter dedirtecek zorlukları da içermektedir. pek çoğu için ancak ve ancak ekrandan izlenecek bir tablodan ibaret olan bu durum bize kalır ise ağır şartlarından ötürü farklı boyutlardan ele alınması gerekmektedir. Oyuncuların ortaya koydukları hal ve tutumların o şartlar dahilinde değerlendirilmesi daha makul sonuçları ortaya çıkaracaktır. Özellikle de yemek yemenin rutin bir şekilde olmaması nedeni ile yarışmacılar adına oyunlarda oldukça zorlu durumlar da ortaya çıkmaktadır. Bize kalır ise durum böyle olunca değerlendirme yapılır iken bunların daha detaylı düşünülmesi çok daha sağlıklı sonuçlar ortaya koymak adına yarar sağlayacaktır. Konumuzdan biraz sapmış gibi olsak da buna dikkat etmek fayda sağlayacak noktalar arasında yer almaktadır.

Son olarak ele almak istediğimiz ise Damla Can’ın özel hayatı ile ilgili birkaç bilgi olacak. Önceleri oynadığı gönüllüler takımı içinde oldukça dikkat çeken Damla Can 2018’ki Survivor’da ise ünlülerde yer almaktadır. Özellikle de dikkat çekmesi noktasında daha evvel geçen durumların yanı sıra güler yüzlü olması da kayda değer bir özellik. Spor yaparken yaptığı paylaşımlar da onun adına merakı bir nebze de olsa gideren niteliğe sahiptir. Pek çok insan adına sosyal medya artık bu anlamda etkin kullanım özelliğine sahiptir. Bize kalır ise de yararlı bir şekilde kullanılması dahilinde bir kişi hakkında bilgi sağlamak için araçlar arasında yer almaktadır. Sosyal medyanın bu gibi yararlarını da ele aldıktan sonra artık yazımıza son veriyoruz. Yazımız size fayda sağlamış ise ne mutlu size.

Damla Can Sosyal Medya Hesapları
Damla Can Instagram;
https://www.instagram.com/damlacan/?hl=tr
Damla Can Facebook; https://www.facebook.com/Official.DamlaCan/
Damla Can Twitter; https://twitter.com/damlacan_


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ