Fotoğraf İndir
Soner Sarıkabadayı Resimleri

Soner Sarıkabadayı Resimleri

25 Ağustos 2016

Soner Sarıkabadayı 1978 Türk pop sanatçısı ve ayrıca da söz yazarıdır. Soner Sarıkabadayı resimleri ile ünlü sanatçının en farklı hallerini ve konser, albüm ve sosyal medya resimlerini görebilirsiniz. Soner Sarıkabadayı foto galeri içerisinde en yeni pozları yer almaktadır.

Soner Sarıkabadayı 8 Aralık 1978 tarihinde Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde doğmuştur. Annesinin adı Güngör, babasının adı Hasan’dır. Perihan ve Zafer adında 2 kardeşi vardır. 4 yaşına kadar ailesiyle Kahramanmaraş’ta yaşayan Soner Sarıkabadayı, daha sonra ailesi ile Mersin Susanoğlu Çıtak 4’e yerleşmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini de Mersin’de tamamlamıştır. Üniversite hayatına İstanbul’da devam etmiştir ve İstanbul’a yerleşmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İktisat bölümünü okuyorken müziğe olan ilgisinden dolayı klasik gitar dersleri almaya başlar. 2008 yılında sınavlara giren Sarıkabadayı, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Klasik Gitar bölümünü kazanır ve aynı yıl bu bölümden mezun olur.

Soner Sarıkabadayı resmi eskiden çıkardığı albümlerin kapak fotoğrafları ve farklı imajları ile yer almaktadır. Soner Sarıkabadayı ilk albümünü ise 2001 yılında çıkarmıştır.

Soner Sarıkabadayı fotoğrafları


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ