Fotoğraf İndir
Şirinler Fotoğrafları ve Karakterlerin Resimleri Galeri için tıklayın

Şirinler Fotoğrafları ve Karakterlerin Resimleri

15 Eylül 2019

Şirinler çizgi film resimleri, Şirine, Şirin Baba, Gözlüklü Şirin, Uykucu Şirin, Somurtkan Şirin, Huysuz Şirin, Gargamel ve Azman fotoğrafları & karakterler hakkında bilgiler.

Şirinler 3 elma boyunda, mavi renkli ve de kukuletalı bir grup yaratıktı. Mantarların dibinde bir köyde yaşarlardı, köy imamı da Şirin baba diye sakallı muhterem bir zattı.
Bunun donuyla şapkası kırmızı idi. Ama o da diğerleri gibi üstsüz gezerdi. Sonradan köye çirkin bir kız gelmiş, Şirin baba büyüleriyle kızı Britney Spears’a çevirmiş, ismini de Şirine koymuştu, Şirine yüzünden bütün şirinler birbirine girmişti.

Şirinler çizgi film film karakterlerinin en güzel karelerini alt kısımdaki fotoğraf galerisinde görebilirsiniz. Şirinler fotoları ile çizgi filmin içerisinde görmüş olduğunuz bu karakterlerin en güzel anlarını görebilirsiniz.

Mavi Renkli Sevimli Yaratıklar
Şirinler bir çizgi film karakteridir. Mavi renkli olan bu küçük sevimli yaratıklar mantarların içerisinde huzurlu bir köyde yaşarlar. Başlarında şirin babaları vardır. Bu çizgi karakterlerin yaratıcısı Belçikalı çizer Pierre Culliford’dur. Şirinler 1958 yılında ilk önce çizgi roman olarak ortaya çıktı. Daha sonra 1981 yılında ise televizyonda gösterilmeye başlandı. Başta Amerika olmak üzere dünyanın her yerinde gösterilen bu çizgi film herkes tarafından çok sevilse de ve yüksek oranda bir izlenme oranına sahip olsa da gösterimden kaldırılmıştır.

Şirinler Türkiye’de: Ayrıca şirinler uzun yıllar Türkiye’de de gösterildi ve herkes tarafından çok sevildi. 2008 yılında şirinlerin 50. Yıl kutlamaları yapıldı. Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu için Avrupa’nın pek çok ülkesinde bir açık artırma kampanyası düzenlendi ve bu açık arttırmada toplanan 124.700 Euro UNICEF’e bağışlanmıştır. Şirinler hakkında bir sosyalizm tartışması da bulunmaktadır. şirinlerin orijinal adı smurf kelimesinin Socialist Men Under Red Flag yani Kızıl Bayrak Altındaki Sosyalist Adamlar kelimesinin kısaltması olduğu gibi bir iddia bulunmaktadır. ancak bu sadece iddiadan ibarettir çünkü şirinlerin yaratıcısı Peyo, Les Schtroumpfs ismini vermiştir.

Şirinlerin Karakterleri
Şirin Baba:
Asıl adı Schtroumpf olan şirin baba Şirinler’in lideridir. Diğer şirinlerden farklı olarak kıyafetleri kırmızıdır ve sihir konusunda uzmandır.

Şirine: ilk kız şirindir. İlk önce gargamel tarafından yaratıldı. Yaratılma amacı şirinleri yok etmekti. Ancak daha sonra şirin baba onu sihir ile değiştirdi.

Gözlüklü Şirin: tek gözlüklü olan şirindir. Şirin babanın yardımcılığını yapar. Çok fazla kitap okur ve bilgilidir. Çok fazla konuşur bu yüzden konuşması bitmeden herkes onu uzaklaştırı. Genellik ile onu fırlatırlar ve gözlüklü şirin kafa üstü düşer.

Usta Şirin: her konuda uzman ve dahi bir şirindir. Yaptığı icatlar ile şirinlerin hayatını kolaylaştırır. Kulağının arkasında bir kalem vardır.

Hayalci Şirin: her zaman hayal görür.

Somurtkan Şirin: herkesten ve her şeyden nefret eder. Sosyal değildir. en çok kullandığı kelimeler nefret ediyorumdur.

Aşçı Şirin: ocur bir aşçıdır. Kendi yemeklerini köydekilere karşı silah olarak kullanır ve kendisi de yer.

Güçlü Şirin: köydeki en güçlü şirindir. Evinde ağırlık malzemeleri vardır ve hep bunlar ile çalışır. Kolunda kalp şeklinde bir dövme vardır. Şirineye aşıktır.

Süslü Şirin: Kulağının arkasında bir çiçek takılıdır ve elinde sürekli olarak bir ayna vardır.

Şakacı Şirin: herkese sürekli olarak şaka yapar. Diğer şirinlere her zaman bir paket verir ve genellik ile bu paket patlar.

Tembel Şirin: sürekli olarak uyur. İki ağaca bağladığı bir hamakta uyur ve sürekli birisinin onu dürtmesi ile düşer.

Gargamel: şirinlerin en büyük düşmanıdır ve onların varlığından haberdar olan tek kişidir. Tek amacı onları yakalamak onları altına çevirmek onları yemek ve satarak para kazanmaktır.

Azman: gargamelin kedisidir. Şirinleri yemek ister.

Şirinler Köyü

Şirinler Köyü

Şirinler Köyü
Dubai’de bulunan Şirin Köyü. Dubai Park içerisinde yer almaktadır. Eğer yolunuz Birleşik Arap Emirliklerine düşerse mutlaka Dubai’de bulunan bu Şirinler köyünü ziyaret edin. Özellikle çocuklarınız varsa 🙂

Gargamel ve Azman Resmi

Gargamel ve Azman Resmi

Gargamel ve Azman Resmi
Şirinler çizgi filminden Gargamel ve ünlü kedisi Azman yine korkunç planlarını yapmışlar ve Şirinleri yakalamak için harekete geçmişler.

Şirinler Karakterleri : Oyuncaklar

Şirinler Karakterleri : Oyuncaklar

Şirinler Karakterleri : Oyuncaklar
Şirinler karakterlerini çocuklarınıza almanız için çeşitli oyuncaklar yapılmaktadır. Bu Şirinler oyuncakları çocuklarınıza hediye edebilirsiniz.

Şirinler Fotoğrafları : Şirinler

Şirinler Fotoğrafları : Şirinler

Şirinler Fotoğrafları : Şirine ve Şirin Baba Resmi

Şirinler Fotoğrafları : Şirine ve Şirin Baba Resmi

Şirinler Fotoğrafları : Şirin Baba Resmi

Şirinler Fotoğrafları : Şirin Baba Resmi

Şirinler Fotoğrafları : Şirinler Animasyon

Şirinler Fotoğrafları : Şirinler Animasyon

Şirinler Fotoğrafları : Şirine

Şirinler Fotoğrafları : Şirine

Şirinler Çizgi Film : Gözlüklü Şirin ve Şirin Baba

Şirinler Çizgi Film : Gözlüklü Şirin ve Şirin Baba

Şirinler Çizgi Film : Şirinler Köyü

Şirinler Çizgi Film : Şirinler Köyü

Şirinler Gargamel Boyama

Şirinler Gargamel Boyama

Şirin Baba Boyama

Şirin Baba Boyama

Şirinler Boyama

Şirinler Boyama


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ