Fotoğraf İndir
Sinan Özen Resimleri

Sinan Özen Resimleri

27 Eylül 2016

Sinan Özen 1964 yılında Rize’de doğmuştur. Sinan Özen resimleri arasında ünlü sanatçının hem eski resimleri hem de yeni resimleri yer almaktadır. Sinan Özen albümleri ise oldukça beğeni toplayan şarkıları içerisinde bulundurmaktadır.

Sinan Özen 1 mart 1964’te Türkiyenin Rize, Çayeli ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta okulu Istanbulda bitirdikden sonra eğitimine Rize Endüstri Meslek Lisesi torna tesviye bölümünde devam etti. Muziğe olan aşırı tutkusu yüzünden mesleğini bırakarak müzik dünyasına atılmaya karar verdi. 1981 yılında ses yarışmasına katildi. Fakat yarışmayı kazanmasına rağmen, hiç bir teklif almadı. Müzisyen arkadaşının vesilesiyle tanıştığı konservatuar hocası Süheyla Altmışdört’ten nota ve solfej dersleri, bestekar İrfan Özbakır’dan ud ve nota solfej dersleri aldı. 1982 yılında İstanbul Devlet Konservatuarı’na girdi. 1989 yılında “Rüyalarım Olmasa” albümü ile profesyonel müzik hayatına başladı.

Sinan Özen son albüm arasında ise en yeni müzikleri yer almaktadır. Sinan Özen resim ve fotoğrafları içerisinde sanatçının albüm kapak resimleri ve kliplerinden yeni fotoğrafları yer almaktadır.

Sinan Özen Resimleri

sinan özen profil resim sinan özen instagram sinan özen fotoğrafları sinan özen profil sinan özen kapak resimleri sinan özen resimleri indir sinan özen eski resimleri sinan özen 2017 sinan özen foto sinan özen resim sinan özen resimleri sinan özen


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ