Fotoğraf İndir
Serdar Ortaç Resimleri

Serdar Ortaç Resimleri

25 Ağustos 2016

Serdar Ortaç çok eski yıllardan bu yana sanat camiasında önemli bir yere sahip sanatçılar arasındadır. Özellikle 90lar da iyi bir çıkış yakalayan ünlü sanatçı Serdar Ortaç yazdığı besteler ile bir çok farklı şarkıya imzasını atmıştır.
16 Şubat 1970’te İstanbul’da Vakıf Gureba Hastanesi’nde doğan Serdar Ortaç, ilk öğrenimini Kocamustafapaşa’da ve orta öğrenimini Suadiye Lisesi’nde tamamladı. Lise öğrenimini ise Haydarpaşa Endüstri Meslek Lisesi, Torna ve Tesviye bölümünde tamamladı. Babası küçük bir dükkanda torna tezgahı olan plastik kalıpçısıydı. Çocukluğunda babasının yanında çalışır, hafta sonları ise simit ve su satardı. Babası sayesinde iş hayatını ve ayakta durmayı öğrendiğini, bir çok şeyi babasına borçlu olduğunu sanatçı sık sık dile getirmektedir. Yüksek öğrenimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünde başladı fakat tahsilini tamamlamadan üniversiteden ayrıldı.

Bir sene kadar İstanbul’daki radyolardan birinde program yapımcısı ve sunucu olarak çalıştı. Radyo programlarını dinleyen bir albüm yapımcısı tarafından dönemin plak şirketlerinden biri olan RAKS ile sözleşme imzalaması teklif edildi. Böylelikle o güne kadar yazdığı şarkılarını, kendi sesi ile seslendirme şansını yakaladı ve ilk albümünü yaptı.

Serdar Ortaç resimleri ile sanatçının en özel anlarını görebilirsiniz. Serdar Ortaç fotoları ile hem eski hallerini hem de yeni hallerini görebilirsiniz.

Serdar Ortaç fotoğrafları 2016

 


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ