Fotoğraf İndir
Sercan Badur Resimleri Galeri için tıklayın

Sercan Badur Resimleri

Sercan Badur 30 Ekim 1990 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. İstanbul’da doğan ve akrep burcunun özelliğini taşımakta olan Sercan Badur, doğum anını Caner Badur ile paylaşmaktadır. Caner Badur ise, Sercan Badur’un tek yumurta ikizidir. Oyuncu her fırsatta ailesinin sevgi dolu bir özelliği olduğunu ve olarak karşı olan sevgisinden bahsetmektedir. Oyuncunun boyu 1,75 civarlarında ve 70 kilo olan oyuncumuz, kumraldır ve kahverengi göz rengine sahiptir.

Oyuncu eğitim ve öğretim hayatının ilk ve orta öğretim dönemlerinde İstanbul’da çeşitli okullarda okuduktan sonra, Mimar Sinan Üniversitesi’nin Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde devam ettirmiştir. Çocukken çok meraklı ve heyecanlı bir yaşama sahiptir. Sürekli diğer insanların yaşamlarını merak ederek onlar hakkında bilgi edinmeye çalıştığını söylüyor. Sürekli diğer insanların nasıl yaşadığını, neler yaptığını, neler düşünüp, neler yediğini ya da mutlu bir yaşam sürüp sürmediklerini hep sorguladığını ile getiriyor.

Lise Çağlarında Psikolog Olmak İstiyordu: Bu meraklı yapısı ve araştırmacı özelliği nedeniyle lise çağlarında psikolog olmaya karar vermişti. Ancak şuan bir oyuncu olan sanatçı, bu meslekle de ne kadar doğru karar verdiğini görüyoruz. Oynamak istediği roller hakkında analizler yaparak, araştırmalara yer vererek rolüne daha iyi adapte olabilmeyi ve başarıyı elden hiç bırakmamayı diliyor. Sanatçının en büyük isteği ise yabancı bir proje kapsamında yer almak. Bir gün gelecek ve herkes beni konuşacak diyor. Daha kariyerinin çok başında olan ünlü oyuncuya bu gidişle çok güzel ve başarılı bir kariyeri olacağını söylemekte isteriz.

Oyunculuk hayatında yaptığı işleri büyük ya da küçük düşünmeden çok fazla önemseyerek, kendi rolünün en iyisini başarmayı amaçlıyor. Sanatçı 2010 senesinde Dot Tiyatrosu’nda çalışmalarını sürdürmeye başlamıştır. Kendisiyle barışık olan oyuncumuz, sevdiklerine karşı sahiplenici ve korumacı bir iç güdüye sahip olduğunu da bizlerle paylaşıyor. Ayrıca ülkemiz de çok beğenilen bir çok projede yer almıştır.

Sercan Badur’un Yer Aldığı Projeler
Üçtebir, karanlıktakiler, Atlıkarınca, Ediz, El Yazısı ( Türk Sinemasıdır ve birçok kişi tarafından bilinmenin yanında, Sercan Badur için de önemli bir başarıdır.), Öyle Bir Geçer Zaman ki, Güllerin Savaşı gibi önemli projelerde yer almıştır. Güllerin Savaşı dizisinde hipoksi hastası olan zengin bir ailenin çocuğunu canlandıran oyuncu bu rolünde ki başarısı ve dikkatleri üzerine çekmesinden dolayı Tohum Otizm Vakfı tarafından Onur Nişanı almaya hak kazanmıştır. Sercan Badur ayrıca Coca Cola, Ülker 65. Yıl, Yeni Rakı, Alpella Ole, Turkcell, TRT Tanıtımı, ve dondurulmuş ürün markası Feast reklamlarında onamıştır.

Sercan Badur, en çok Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli 14 Eylül 2010’da gösterime giren ve 2013 senesinde final yapan dizi de kendisinden çok söz ettirmiştir. Aras Bulut İynemli gibi kariyerinin başlarında olduğu ve ilk başlarda Mete’yle olan ciddi sürtüşmelerini konu alan bölümler daha sonrasında sıkı bir dostluğa dönüşmüştür. Dizi de bir müzik grubu kurarak şöhret olan ikili günümüzde de hızla yükselen birer şöhrettir. Kariyerlerinin başında olan iki sanatçı içinde başarılarının devamını dileriz.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ