Fotoğraf İndir
Sema Aydemir Resimleri Galeri için tıklayın

Sema Aydemir Resimleri

22 Haziran 2018

Survivor yarışması ile tanıdığımız isimlerden olan Sema Aydemir iddialı olan oyuncular arasında yer almaktadır. Özelikle de Surivior 20182e yönelik elinden geleni yapacağı da yaptığı hazırlıklar neticesinde ortadadır. Geçen sene yarışma içinde ortaya koymuş olduğu istatistik sayesinde de adından söz ettirmeyi başaran isimlerden olan Sema Aydemir ile ilgili yazımızda sizlere bilgi verme niyeti içerisindeyiz. Survivor Ünlüler’de yer almasının yanı sıra atletizm ile alakadar olan Sema Aydemir hakkında merak edilenlere geçmeden evvel sizlere başka bilgiler de vereceğiz. Bunun yanı sıra genel olarak değinmek istediğimiz başka bir konu var.

Özellikle de yarışma için herkesin ortak olduğu noktalardan biri de ada şartları olsa gerek. Rutin bir düzenden kalkıp oraya gidilmesi en nihayetinde insanda ruhen ve fiziken olumsuz sonuçların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Önem arz etme niteliği fazla olan bu konu her halükarda insan üzerinde bir nebze de olsa insanda korku uyandırmıyor değil. Kurulu bir düzen içinden çıkıp da bir anda o şartlara uyum sağlamak da herkesin yapabileceği bir iş olmasa gerek. Bize kalır ise değerlendirme yapılması halinde bunları atlamamak yarar sağlayacaktır.

Sema Aydemir ve Survivor
Yarışmacıların ada içinde geçirdikleri vakit doğal olarak oyun performanslarında da bire bir etkili olan bir özelliğe sahiptir. Bundan ötürü olsa gerek pek çok kişi için bunların aşılması zaten başarı getirmektedir. İlave olarak değerli olan diğer kıstaslara da değinmek yarar sağlayabilir. Bize kalır ise eğer ada hayatının yanı sıra takım ruhu olması da başarı elde edilmesi anlamında oldukça makuldür. Özellikle de takım oyunlarına alışkın olmak gibi durumlar nedeni ile yarışmacıların bunun bilincinde olması daha güzel sonuçlar elde edilmesi bakımından katkı yapacaktır. Son olarak değinmek istediğimiz husus ise tecrübesi olan yarışmacılar adına durumun biraz daha farklı olduğudur. Bundan kasıt ise daha evvel şartlarını bildiğiniz bir yerin sizin açınızdan daha kolay olması ile ilgilidir. Bundan ötürü olsa gerek uyum sorununu aşan oyuncular genel olarak tecrübeli olanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha evvel bu yarışmada olmuş olmak demek görüldüğü üzere yarışmacılara tecrübe anlamında oldukça katkıda bulunmuştur. Bundan ötürü de bu gibi durumlarda daha evvel yarışmış olmanın avantajı elbette ki pek çoğu adına olumlu sonuçlar getirmiştir.  Şimdi gelelim asıl konumuza. Yani Sema Aydemir’e…

Survivor 2017’de gösterdiği performans neticesinde adından söz ettirmesi doğal bir sonuç olarak ele alınmaktadır. Bunun yanı sıra aynı şekilde bu iddiasını bu seneki Survivor 2018 içinde korumakta. 2017’de ortaya koymuş olduğu durum ile birlikte sakatlık yaşaması da onun adına olumsuz sonuçlar doğurmuştur. All Star içinde iddiasını korumasının yanı sıra diğer pek çok yarışmacı gibi kendi adına şampiyonluğu istemektedir. kendisini hem iyi hem de hızlı özellikte ele alması nedeni ile de kadın şampiyon olma isteğini de dile getirmektedir. Bunun yanı sıra spora olan ilgisi de onunla ilgili eklenmesi gereken bilgiler arasında yer almaktadır.

Sema Aydemir ile ilgili bilgi vermeye devam etmek gerekir ise eğer Survivor 2017’de ünlüler takımında yer almakta idi. Takım içinde gösterdiği performans neticesinde ise kendi adını duyurmayı da başarmıştır. Özelikle de başına gelen sakatlık durumu nedeni ile de bir nevi aksilik yaşamıştır. Bunlara rağmen ortaya koyduğu oyunlar neticesinde ortaya çıkan istatistiklerden elde edilen sonuçlara göre 1.67 gibi bir puan ile ilk sırada yer almayı da başarmıştır. Bu tarz olumsuzluklar insan hayatı için özellikle de bu durumlarda sadece bardağın boş tarafından değil de dolu tarafından bakılması gerektiğini anlamak adına değerlidir. Özellikle de pek çoğu bu durumu tamamı ile olumsuz olarak ele alacak iken bize kalır ise eğer buradan devam etmesi de ona oldukça katkı sağlayacaktır. Elbette ki sakatlık hiçbir oyuncunun içinde olmak istemediği bir durumdur. Bundan ötürü olsa gerek insanlar bu tarz yarışmalarda özellikle de böyle hareketlerden de kaçınmaktadır. Önemli olan nokta oyuna odaklanmak ve elinden geleni ortaya koymak olsa gerek. Onunla ilgili daha kapsamlı bilgiler vermeye devam edelim.

Sema Aydemir Nereli ve Kaç Yaşında?
Sema Aydemir Bursa’da dünyaya gelmesinin yanı sıra 17 Ağustos 1985 doğumludur. Atletizm alanında elde ettiği başarılar nedeni ile de ülkemizi uluslararası alanda temsil etmeyi de başarmış bir isimdir. Geçtiğimiz yıllar adına konuşmak gerekir ise eğer heptatlon branşında yer aldığını eklemek de doğru olacaktır. Londra’da gerçekleştirilen 2012 yaz olimpiyatları uyarınca 4 çarpı 400 metre bayrak yarışında koşma hakkını elde etmiş bir oyuncudur. Sporcu olması sayesinde de kendinden söz ettirmesi arasında bir bağ kurmak da oldukça mantıklıdır. Bunun yanı sıra Sema Aydemir için olimpiyat tecrübesinin olması da oldukça olumlu bir tablodur. Herkesin olimpiyatta yarışması bir yana genel olarak o hava bile insana gelecek hayatı manasında farklı bir yerden bakmayı sağlayacaktır. Bunların yanı sıra olimpiyatlar gerek ufuk açma gerekse de kendine katkıda bulunma anlamında da oldukça değerli organizasyonlar olarak ele alınabilir. bundan ötürü de tecrübe edinmiş olmak da gerek Sema Aydemir için gerekse de diğerleri adına farklı sonuçlar getirmesi de doğaldır.

Bunların yanı sıra spor hayatından devam etmek gerekir ise eğer 400 metre engelli branşında kaydettiği en iyi derecesi ise 6 Haziran 2012’de gerçekleşmiştir. Bu yarışma Ankara’da olmasının yanı sıra 56.62sn’lik başarını da belirtmek gerekli olacaktır. Eşref Apak ile evli olan Sema Aydemir 2016’da eşinden boşanmıştır. Bunun yanı sıra Eşref Apak 2004 Atina Olimpiyat Oyunları çekiç atma dalında bronz madalyası olan bir oyuncudur. Bunların yanı sıra ikilinin Ali isminde bir de çocukları bulunmaktadır. Hayatımıza girmesi ise 21 Ocak 2017’de başlayan Survivor 2017 ile birlikte oldu.

Bunların yanı sıra bu yılki Surivor itibari ile bilinen bazı isimler ile All Star takımında yer alacaktır. Bu yıl için öne çıkan  kadın oyuncular ise Merve Aydın, Nagihan Karadere ve Sema Aydemir olarak ele alınabilir. Acun Ilıcalı’nın All Star kadrosuna yönelik açıklamalarda söylediği üç isim arasında olan Sema Aydemir bunun yanı sıra Sema Aydemir 2017’deki yarışmada Kıbrıs’ta final görmüştür. Geçen seneki Survivor bazında konuşmak gerekir ise eğer adından sıklıkla bahsettirdiğini de ele almıştık. Bunların yanı sıra boy olarak 1.69 iken kilosu ise 54’tür.

Sema Aydemir oğluyla

Sema Aydemir makyajsız hali

Survivor Sema Aydemir

Sema Aydemir spor yaparken

Sema Aydemir foto

Sema Aydemir


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ