Fotoğraf İndir
Şamdan Modelleri Galeri için tıklayın

Şamdan Modelleri

Dekoratif ve göz alıcı şamdan modellerinden en güzel örnekler. Fotoğraflar eşliğinde şamdan modellerini inceleyebilirsiniz. Şamdan resimleri arasında beğendiğiniz modellerin fiyatlarını öğrenebilir ve satın alabilirsiniz.

Sizler için örnek şamdan modellerini araştırdık ve en güzel modellerin resimlerini seçerek sizlere sunuyoruz. Umarım bu şamdan modellerini beğenirsiniz.

Alt kısımda yer alan şamdan modellerini full kalitede görmek için resimlerin üzerine tıklayınız. Beğendiğiniz model olursa, modelin alt kısmında yer alan yorumlar bölümüne mail adresinizi bırakabilir ya da iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ev Aydınlatmaları
Evinizin olmazsa olmazlarından birisi aydınlatmalardır. Evimizdeki aydınlatmanın kalitesi hayatımızın kalitesini de etkiler. Kötü bir ışık altında her zaman daha huzursuz ve mutsuz oluruz. Hayat kalitemizi arttırmak adına her zaman daha iyi bir ışığa ihtiyacımız var. Işığın rengi, gücü ve bunun gibi etkenler hayat kalitemizi derinden etkiler. Evlerde tercih edilmesi gereken ışık rengi genellik ile gün ışığı dediğimiz sarı ile beyaz arasında bir renge sahip olan ışıktır. Bu ışık rengi normal güneş ışığına en yakın olan renktir. Bu yüzden de en doğal olandır. Beyaz ışıklar başımızın ağrımasına ve sarı ışıklar görüşümüzde bozukluğa sebep olabilir. Bu yüzden evlerde tercih edilmesi gereken renk gün ışığı rengidir.

Ayrıca evlerimizde tasarruflu lamba kullanmak da en önemli konulardan birisidir. Kullandığımız tasarruflu lambaların hem sizin bütçenize hem de doğaya büyük faydası olacaktır. Aydınlatma sistemi denildiğinde akıllara gelebilecek çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Aydınlatmada en çok kullanılan ürünlerden birisi de şamdanlardır. Şamdan modellerinden dilediğinizi seçerek evinizin aydınlatmasında kullanabilirsiniz. Şamdanlar aynı zamanda evinizin görünümüne güzel bir şıklık katacaktır. Normal aydınlatma sistemlerinden çok daha şık duran şamdan modellerinden size uygun olanını seçerek evinizin dekorasyonu için kullanabilirsiniz.

Şamdan Çeşitleri
Evinizin dekorasyonuna uygun şamdan bulmak oldukça kolay. Her zevke ve herkese hitap eden şamdan modelleri ülkemizde mevcut. Şamdan modelleri ise; metal şamdan, ferforje, tekli şamdan, dekoratif şamdan, gümüş şamdan, kollu şamdan, kristal şamdan ve taşlı şamdan olarak sıralanabilir. Aynı zamanda mumluk şamdan türleri de mevcuttur ve evinizin dekorasyonunda fazlası ile şık durmaktadır.

Mum sevenler ve evinin dekorasyonunda mutlaka mum kullanmayı tercih edenler mumlu şamdan modellerinden birini kullanmayı tercih edebilir. Bunun dışında gümüş şamdan modelleri her türlü evin dekorasyonuna uyabilecek en çok tercih edilen şamdan türleridir. Kristal ve taşlı şamdan türleri ise eve büyük bir şıklık katmaktadır. Şamdan modellerini çoklu şamdan türünde de tercih edebilirsiniz. Çoklu şamdan türlerinden güzel bir takım seçebilir ve evinizin dekorasyonu için kullanabilirsiniz.

Şamdan Fiyatları
Şamdan kullanmayı tercih edenlerin seçebilecekleri çok geniş bir model yelpazesi mevcuttur. Şamdanların fiyatları ise modellerine göre değişiklik göstermektedir. Özellik ile kristal ve gümüş şamdanlar diğer şamdan türlerine nazaran biraz daha pahalıdır. Ancak şamdanlar genel olarak çok pahalı değildir ve her bütçeye uygun şamdan bulabilmek mümkündür. Siz de size en uygun şamdan modellerini seçmek için dekorasyon mağazalarını gezebilir ya da internetten online olarak da bu modelleri araştırabilirsiniz.

Her bütçeye hitap eden bu ürünleri evinizde kullanarak evinizin görünümüne güzellik katabilirsiniz. Aydınlatma ürünlerinin vazgeçilmezi olan şamdan modelleri hem evinize güzellik katacak hem de aydınlatma sistemine yardımcı olarak çeşitli sağlık sorunlarından şikayetçi olmanıza engel olacaktır. Örnek şamdan fiyatları için buraya tıklayınız.

Şamdan Resimleri

Şamdan Modelleri ve Fiyatları

Şamdan Modeli Yapımı

Şamdan Fiyatları

Klasik Şamdan Modelleri

Taşlı Şamdan Modelleri

Mumluk Şamdan Modelleri

Büyük Şamdan Modelleri

Dekoratif Şamdan Modelleri

Dekoratif Şamdan Çeşitleri

Kuşlu Şamdan Modelleri

Nişanlık Şamdan Modelleri

Şamdan Modelleri

Şamdan Modelleri Resimleri


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emrah Gümüşsoy dedi ki:

    Güzel modeller seçmiş editörünüz, daha fazla şamdan modeli fotoğrafları ile ilgilenirseniz logomuzu kullanmak kaydıyla, tanıtım amaçlı ürün fotoğrafları verebilirim. Ürünlerimizi sunabileceğimiz şekilde yazı ve haberler girmeniz için ücreti kabilinde tekliflere açığım. Cevabınızı bekliyorum. İyi Çalışmalar.

BİR YORUM YAZ