Fotoğraf İndir
Sahra Işık Resimleri Galeri için tıklayın

Sahra Işık Resimleri

01 Haziran 2018

Survivor 2018 yılında da oldukça iddialı bir giriş yapan yarışma programında yarışmacılarda oldukça iddialı. Bu yarışmacılardan birisi de Sahra Işık. Survivor 2014 yılında ve bir önceki Survivor All Star’da yer almış olan Sahra Işık, Survivor macerasına hem bedenen hem de ruhen oldukça hazır bir yarışmacı. 1991 senesinde dünyaya gözlerini açmış olan Survivor yarışmacısı, Voleybolcu olmasıyla da tanınmaktadır. Fenerbahçe’de iyi bir kariyere sahip olan Sahra, bunun yanında modellik deneyimine de yer vermiştir. 2018 senesinde de Survivor yeni sezonunda yer alan All Star ekibinde Sahra Işık’ta yer almış durumda.

2013 yılında Best Of Model yarışmasında da yer alan Sahra Işık, Malezya’da düzenlenen yarışmayı üçüncü olarak tamamlamış ve Survivor’a katılmadan önce ünü olan isimlerdendir. Sahra Işık Survivor ’da oldukça hırçın ve hırslı halleriyle karşımıza çıkıyor. Turabi son dönem Survivor’a en güçlü isimlerden birisi olarak biliniyor ve Sahra’da Turabiyle yakın bir dostluk ilişkisine sahiptir. Sahra daha çok agresif tavırlarıyla ve kavgalarıyla yarışmaya damgasını vurmuş ve bir dönem Berna ile de çok ciddi kavgalar etmişti.

Sahra Işık özellikle Survivor sonrası çok konuşulmuş ve hayatı da bir o kadar merak edilmişti. Hem bu kadar başarılı oyunlar sergilemesinden dolayı hem de magazinsel yönünün de yükselişte olması Survivor All Star ekibinde 2018 sezonu içinde Sahra Işık’ı görmemizi sağladı. Survivor’a gittikten sonra hem iş olarak kendisine birçok kapı açılan Sahra için hem de aşk hayatı oldukça başarılı gitmeye başladı. Sahra Işık 3 senedir güzel ve sevgi dolu bir ilişki yaşıyor. Sahra Işık, İdris Aybirdi ile güzel bir ilişkiye devam etmekte ve bizlerde çok sık onları sosyal medyadan takip edebiliyoruz.

Survivor Sahra Işık Kimdir?
Sahra Işık 27 yaşında ve oldukça genç olan ünlü isim başarılı bir iş ve sosyal yaşama sahip. Survivor tarafından yakından tanınmış olsa da oldukça başarılı bir Voleybol geçmişine sahiptir. Fenerbahçe’de oynayan sahra spor yaşamında başarılarıyla konuşulmaya değer birisidir. Bunun dışında güzellik yarışmasına katılması ve modellik yapmasıyla da farklı bir iş koluna atılmış burada da başarılar elde etmiştir. Ancak Survivor hayatından sonra Acun Ilıcalı etkisiyle birlikte Sahra Işık ismi gibi bir anda parlamış ve yeni projelere imza atmaya başlamıştır.

2018 Survivor All Star ekibiyle de çok ciddi başarılara imza atacağa benzerken, sinirlerin bozulduğu ve tartışmaların yaşanmasıyla da izleyicileri üzdüğü zamanlarda olmaktadır.

Survivor Kadrosu Kim Kimdir?
Survivor 2018 sezonunda Acun Ilıcalı en iyilerin yer aldığı bir kadro çıkartmaya çalışmıştır. Birçok tanıdığımız Survivor ismini gördüğümüz gibi Gönüllüler ekibinde hiç görmediğimiz ve birbirinden renkli karakterlerde yer almaktadır.

Survivor All Star kadrosunda; Sema Aydemir, Nagehan Karadere, Merve Aydın, Turabi Çamkıran, Murat Ceylan, Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu, Sahra Işık, Nihat Doğan, Damla Can ve Ümit Karan yer almaktadır.

Survivor Gönüllüler ekibinde ise; Cumalı Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anır Berk Baki, Funda Alkayış, Marcus ve son olarak da Gamze Aksu yer almaktadır.

Survivor İlk Bölümde Neler Yaşandı
Survivor 2018 ekibinde yer alan All Star ve Gönüllüler takımlarında yeni sezon ilk bölümlerinden itibaren damgasını vurmuş ve çok büyük izleyici kitlesine ulaşmıştır. Turabi Çamkıran ve Hilmi Cem dışında şampiyon olan kimse All Star ekibinde bulunmuyor. Bu da yarışmayı daha çok kızıştırıyor. Ancak ilk bölüme damga vuran konu bu değil bundan önce dengelerin değişmesiydi. Adaya çok iddialı bir giriş yapan yarışmacılar Acun Ilıcalı’nın değişiklik yapmasıyla büyük şaşkınlık yaşamışlardır. İlk bölümden itibaren Hakan Hatipoğlu ve Turabi Çamkıran arasında yaşanan ciddi sorunlar nedeniyle Acun Ilıcalı Hakan’ı Gönüllüler takımına dahil etmeyi düşünmüştür.

Survivor’da 23 Nisan tarihinde Mustafa Kemal, Adem ve Sahra’nın eleme potasında olduğu yarışmada, Sahra Işık elendi ve Survivor’a veda etti.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ