Fotoğraf İndir
Pamir Pekin Resimleri Galeri için tıklayın

Pamir Pekin Resimleri

Pamir Pekin kimdir diye soranlar için ele aldığımız bu yazıda özellikle de onu seven kesim adına bu yazıyı kaleme aldık. Şimdi de sizler için derlediğimiz yazımızda bazı başlıklar altında onu ele almış olacağız. Özellikle de onu seçmemizdeki sebeplerine bakmak gerekir ise eğer son zamanda oldukça fazla ön planda olması ile alakalıdır. Pamir Pekin kimdir sorusuna cevap verilmesi aynı zamanda sizlere onunla ilgili bilinmeyenler hakkında da bilgi vermeyi hedefliyoruz. Özellikle gündemde yer alan bir isim olması nedeni ile de sizlere bu yazıyı sunma gereksinimi duyduk. Yer aldığı pek çok dizi ile hayatımıza girmesi bir yana aynı zamanda oldukça başarılı bir isim olduğunu eklemek de makul olacaktır. Yuvamdaki Düşman dizisi ile paralel olan dikkat çekişi sayesinde biz de onunla ilgili bu yazıyı sizlere sunma niyeti içindeyiz. Bu sayede sizlerde uyanan soru işaretleri de bir nebze olsun gitmiş olacak ve onun hakkında nihayetinde bilgi sahibi olmuş olacağız. Bütün bunlar bir yana genel olarak dikkar çekmesi Yuvamdaki Düşman dizisi ile paralel bir şekilde olduğunu ifade etmiştik.

Yuvamdaki Düşman Dizisi İle Dikkatleri Üzerine Çekti
İlk olarak bu diziden başlayalım işe. Çifthanlı ailesinin şirketinin varisini oynamaktadır. Güçlü, zeki ve bir o kadar da başarı elde etmiş bir iş adamıdır. Yakışıklı olması bir yana kendine olan güveni de dikkat çekmektedir. Köklü bir aileden gelmiş olan bu karakter iyi bir eğitim almıştır. Dizide eşi olan Yasemin’i gördüğü ilk günden itibaren fazlası ile sevmektedir. Ailesine olan bağı nedeniyle de onlar ile birlikte olmayı seçmektedir. Ailesi söz konusu olur ise eğer her şeyi yapması bir yana aynı zamanda hemen de sinirlendiğini belirtmek gerekli olacaktır. hele ki sinirli ise gözü pek bir şey görmez.

Pamir Pekin Kimdir? Hayat Hikayesi
Bu dizideki rolden sonra kendisiyle ilgili bilgi verelim esas olarak. 1979’da dünyaya gelmiş olan Pamir Pekin İstanbul’da Marmara Üniversitesi’nde eğitim almıştır. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Ekonometri Bölümü’nü bitirmiştir. Üniversite yıllarından başlamak kaydı ile foto modellik yapmıştır. Bunun yanı sıra reklam filminde de yer almıştır. İlk olarak ekranda yer alması ise 2007’de Komiser Nevzat adlı dizide Komiser Ali ile olmuştur. İlerleyen seneler itibari ile kendisini fazlası ile farklı alanlarda gördük zaten. Özellikle de dizi ve sinema için aranan bir yüz olması ile de ona olan ilgi artmıştır.

Tutsak İsimli Dizi
Devam etmek gerekir ise eğer Kanal D’de yer alan Tutsak dizisinde rol alması da gündemde olmasında etkili olmuştur. Bu dizi hem güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra aynı zamanda yeni başlaması nedeni ile de gözler önündedir Pamir Pekin. Öte yandan Gülümse Yeter adlı dizi ile de ilgileri üzerine toplamayı başaran Pamir Pekin Tutsak dizisinde Kenan adlı bir karakteri canlandıracaktır. Son dönemin en sık merak edilen isimlerinden olan Pamir Pekin hakkında ele aldığımız bu yazıda sizler için onun hakkında bazı özelliklere değindik.

Tutsak dizisi sayesinde onu tekrardan karşımızda göreceğiz. Bunların yanı sıra genel olarak sevenleri bu diziyi merakla beklemektedir. Bu dizide başrolde olması bir yana sevenleri ile kavuşacağını belirtmek de yarar vardır. Şimdi de Pamir Pekin hakkında başka bilgiler verelim sizlere. Oyunculuk bir yana aynı zamanda çiftlik kurma hayali de vardır. İlk olarak adını duymamız ise modellik yapması ile olmuştur. Daha evvel ele aldığımız üzere ekran karşısına gelmesi ise Komiser Nevzat dizisi ile olmuştur. Daha sonrasında çok farklı projelerde yer alması bir yana onun hayatımıza girmesinde son dönemde yer aldığı diziler de etkili olmuştur.

Pamir Pekin’in Hobileri: Bunlara ilave olarak Pamir Pekin yelkenli ve yene olan ilgisi bir yana aynı zamanda ahşaba olan ilgisini de eklemek doğru olacaktır. Bunlara ilave olarak rüzgar sörfü ve boks yaptığını eklemek gerekli olacaktır. spor arabalara olan ilgisi de dikkat çekmektedir. Üniversite eğitimi bitmesi halinde yelkenli ve ahşap ile alakadar olmuştur. Veli Çelik ile tanışmalarında etkili olan olay ise yelkenliye olan tutkusu sayesinde olmuştur. Bu sayede de 2007’de ilk kez ekran karşısında çıkmayı başarmıştır. Yer aldığı dizilere geçmeden evvel sizlere onunla ilgili başka bilgiler verme niyetindeyiz. Özellikle de düzgün fiziği ve görünüşü sayesinde göz önünde olması tesadüf olmasa gerek. Bir diğer etken ise genel itibari ile kendine göre edindiği alanlara olan ilgisinin de hala devam ediyor olmasıdır. bu sayede kendine bir şeyler katma bakımından da bir noktaya gelmiştir. Öyle ki gerek oyunculuğu gerekse de kişiliği ile de ön planda olduğunu ifade etmek yanlış olmaz. Bir diğer detay ise insanlar onu hep dizilerde gördüğü için de sanki bu alanla hayatımıza girmiş gibi gelebilir. Bunun yanı sıra ilk olarak modellik yaparak bu camiaya girdiğini de eklemek doğru olacaktır. öte yandan pek çok projede yer almıştır. Onlar da şu şekildedir:

Pamir Pekin’in Oynadığı Diziler
Yuvamdaki Düşman / Murat / 2018
Tutsak / Kenan / 2017
Hayat Şarkısı / Hazer / 2016
İlişki Durumu: Karışık / Murat / 2015
Gönül İşleri / Komise Kemal / 2015
Muhteşem Yüzyıl / Elkaz Mirza / 2015
Güzel Çirkin / Serdar / 2013
Keskin Bıçak / Kemal / 2013
Lale Devri / Cansel / 2010
Havalimanı: İyi Uçuşlar / Fatih Karahan / 2008
Parmaklıklar Ardında / Mert / 2009
Vurgun / 2008
Komiser Nevzat / Komiser Ali / 2007
Pamir Pekin’in Oynadığı Filmler
Günce / Doktor Serdar / 2013

Pamir Pekin Sosyal Medya Hesapları
Instagram Hesabı; https://www.instagram.com/pamirpekin/
Twitter Hesabı; https://twitter.com/pamirpekin
Facebook Hesabı; https://tr-tr.facebook.com/PamirPekinOfficial/

Pamir Pekin sosyal medya hesapları

Pamir Pekin resim

Pamir Pekin selfie


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ