Fotoğraf İndir
Ozan Doğulu Resimleri indir

Ozan Doğulu Resimleri indir

27 Ekim 2016

Ozan Doğulu başarılı kariyeri ile herkesi kendisine hayran bırakan bir ünlü isimdir. Kenan Doğulu’nun kardeşi olan Ozan Doğulu resimleri ile ünlü ismin farklı bir çok karesini çeşitli mekanlarda görebilirsiniz.

Şarkıcı Kenan Doğulu’nun ağabeyi ve besteci merhum Yurdaer Doğulu’nun oğludur. Annesi ise Serpil Doğulu’dur. Canan Doğulu adında moda ve tasarım ile ilgilenen bir kız kardeşi vardır. Aslen Gaziantep’lidir.

Uzun bir süre Sezen Aksu’nun orkestra şefliğini yapmıştır, şimdilik ise yoğun tempo dolayısıyla kendisini daha çok kardeşinin albüm ve konser çalişmalarına vermiştir. Ayrıca kendi müzik projesi olan “Ozan Doğulu Live Project”i DJ performanslarıyla çeşitli mekanlarda ve etkinliklerde yürütmektedir.

Ozan Doğulu piyanoyla çocukken tanıştı ve Zeki Müren dahil olmak üzere birçok sanatçının arkasında çaldı. Gününün birçok vaktini piyano çalmaya adadı ve konservatuvarı birincilikle bitirdi.

2003 yılında Bursa’da Sezen Aksu konserinde tanıştığı Ece Yosmaoğlu ile 18 Aralık 2007 tarihinde Maslak Refresh The Venue’de evlenmiştir. İlk kızları Arya, 24 Mayıs 2008 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Ozan Doğulu fotoğrafları ile ünlü isimin evlendiği günü ve eşini görebilirsiniz. Özel hayatı ile de takdir kazanan ünlü Dj bir çok farklı mekanda sahne almakta ve bir çok sanatçı ile hem albümlerinde hem de sahnede yer almaktadır.

Ozan doğulu fotoğrafları Ozan doğulu albüm resimleri Ozan doğulu instagram resimleri Ozan doğulu facebook Ozan doğulu nereli Ozan doğulu foto Ozan doğulu profil Ozan doğulu kapak resimleri Ozan doğulu 2017 resimleri Ozan doğulu profil resimleri Ozan doğulu resimleri Ozan doğulu resim Ozan doğulu


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ