Fotoğraf İndir
Örgü Bebek Şapka Modelleri Anlatımlı

Örgü Bebek Şapka Modelleri Anlatımlı

Örgü Bebek Şapka ile bebeklerinize en güzel modellerinde ki örgü bebek şapka modellerini yapabilirsiniz. Örgü Bebek Şapka resimleri arasında rengarenk modeller ve örgü çeşitleri bulunmaktadır. Örgü Bebek Şapkaları arasında hem kız bebekler için modeller hem de erkek bebekler için farklı modeller yer almaktadır.

Evet sevgili hanımlar bu yazımızda sizlerle çok güzel şapka modellerini paylaştık ve içerisinden bir tanesinin yapımını sizlerle anlattık.Yapılışı oldukça kolay olan bu şapkamızı beğeneceğinizden eminiz..

Resmimizdeki ipliklere göre anlatıyoruz.İlk önce kırmızı ipimiz ile 6 zincir çekiyoruz ve uçlarını birleştiriyoruz.Daha sonra içinw 10 adet sık iğne yapıyoruz.14 sıra olunca her sıra 6 adet sık iğne arttırarak örüyoruz.Ardından sarı renkli ipimize geçiyoruz ve tam 88 adet sık iğne ile 2 sıra örüyoruz.Daha sonra beyaz renkli ipimiz ile 18 sıra örüp bitiriyoruz.Daha sonra kulak kısmı için yine beyaz renkli ip ile örgünün her iki tarafından 11 sıra 15 er adet sık iğne örüp bitiriyoruz.Daha sonra bağcık kısımları için  kulaklığını bitiminin ortasındaki 5 sık iğne ile 24 cm örüp bitiriyoruz.Güle güle kullanın…

2017 Örgü Bebek Şapka modelleri ile en yeni örgü örnekleri kaliteli ve desenli bir şekilde yapabilirsiniz. Örgü şapka resimleri ile fiyonklu, taşlı ve çiçekli bir çok örgü şapka modelini siz de yapabilirsiniz.

Örgü Bebek Şapka Modelleri 2017örgü bebek şapka örgü bebek şapka erkek bebek şapka bebek şapka patik takımları kız bebek şapka patik örgü bebek şapka örgü bebek şapka örgü bebek şapka örgü bebek şapka takım örgü bebek şapka resimleri örgü bebek şapka 2017 örgü kız bebek şapka örgü bebek şapka örnekleri örgü bebek şapka motifleri örgü erkek bebek şapka örgü bebek şapka desenleri örgü bebek şapka indir örgü bebek şapka foto örgü bebek şapka modelleri örgü bebek şapka

 


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ