Fotoğraf İndir
Örgü Bebek Patik Modellerinden Örnek Resimler Galeri için tıklayın

Örgü Bebek Patik Modellerinden Örnek Resimler

Örgü işi modeller modası hiçbir zaman geçmeyecek olan kıyafet türlerinden biridir. Örgü işi pek çok çalışma yapmak mümkündür. Kazak, yelek, hırka, patik, atkı ve şapka gibi kıyafet ve aksesuarları örgü ile yaparak çok şık görünümlü modeller elde edebilirsiniz. Örgü işi ürünler mağazalarda çok pahalı fiyatlarda satılmaktadır. Ancak evinizde dilediğiniz renk, model ve şekillerde örgü işinizi kendi başınıza yaparak çok daha az maliyet ile çok daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Örgü işi çalışmalar oldukça zor görünse de aslında biraz pratik ile oldukça kolay bir şekilde öğrenilecek çalışmalardır. Aynı zamanda örgü, vakit geçirebileceğiniz güzel bir hobidir. Bebek bekleyen kişilerin hazırlıklarında en sık yaptıkları şeylerden biri de bebeklere örgü takımları örmektir. Özellikle de örgü bebek patik modelleri anne adaylarının en çok tercih ettiği el işlerinin başında gelir. Yaptığınız örgü işlerine bazı boncuk ve aksesuarları da ekleyerek çok daha şık bir görünüm elde edebilmeniz mümkün.

Örgü Bebek Patik Modelleri Nelerdir?
Bebek bekleyenlerin bu heyecanlı hazırlık süreçlerinde bebeklerine örgü işi yaparken tercih edebilecekleri pek çok model bulunmaktadır. Seçtiğiniz modeli dilediğiniz renklerde iplik kullanıp bir de aksesuarlar ekleyerek çok şık görünümlü ürünler elde edebilmeniz mümkün. Patikler ise bebekler için en çok tercih edilen örgü modellerinden biridir.

Özellikle kış ayları içerisinde bebeğinizi sıcacık tutacak olan bu patikleri evinizde kendiniz örmeniz en çok da bebekleriniz açısından çok daha hijyenik ve konforlu olacaktır. Saf yün ve pamuk iplik gibi ürünleri tercih ederek bebeğinizin çok daha konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda örgü işleri uzun yıllar dayanıklı olmaya devam etmektedir. Bu ürünleri daha sonra doğacak olan bebeklerde de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bir yakınınızın bebeğine ya da ihtiyacı olan kişilere de bu ürünleri verip çevrenizdekilere yardımcı olabilirsiniz. Örgü model kazak, hırka, yelek, atkı, şapka, patik ve bunun gibi ürünler kolay kolay eskimeyecek ve uzun yıllar çok kolay bir şekilde kullanılmaya devam edilebilecektir. Örgü model işleri için ise tercih edebileceğiniz çok geniş bir model yelpazesi bulunmaktadır. Bebekleriniz için bu modellerden dilediğinizi seçerek onları sıcacık tutacak patikler örebilirsiniz.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ