Fotoğraf İndir
Oğuzhan Koç Resimleri

Oğuzhan Koç Resimleri

25 Ağustos 2016

Oğuzhan Koç ilk olarak Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli komedi skeç programında BKM oyuncuları arasında yer almıştır. Oğuzhan Koç foto galeri, oyunculuk olarak ve yakışıklılığı ile dikkat çeken Oğuzhan Koç resimleri, özellikle güzel sesi ile de dikkatleri üzerine çekmiştir.

13 Mayıs 1985’te Erzincan’ın Refahiye ilçesinde dünyaya geldi. Bursa Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü’nde okudu. Şu anda İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde kaydı bulunmaktadır. 2013 yılında Ben Hala Rüyada adlı albüm çıkarmıştır.

Küçük yaşlarından itibaren sahne sanatlarıyla ilgilenen Oğuzhan Koç, 2007 yılında BKM Atölye Oyuncuları arasına katılmıştır. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde rol almıştır. Söz ve müziği kendisine ait olan “Gül ki Sevgilim” adlı şarkıyı Ferhat Göçer’e vermiş Gülben Ergen’in “Uzun Yol Şarkıları” albümünde söz ve bestesi kendisine ait olan Giden Günlerim Oldu şarkısına albümde ve klipte eşlik etmiştir.

Oğuzhan Koç fotoları, Gülben Ergen ile düet yapan oyuncu ve sanatçı 3 Adam Oğuzhan Koç olarak TV8 ekranlarında her Cumartesi yer almaktadır. Oğuzhan Koç fotoğrafları içerisinde onun albümünü, şarkılarını, k onser görüntülerini ve TV programından farklı kareleri görebilirsiniz.

Oğuzhan Koç Fotoğrafları

 


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ