Fotoğraf İndir
Nagihan Karadere Resimleri Galeri için tıklayın

Nagihan Karadere Resimleri

30 Haziran 2018

1 Ocak 1984 tarihinde Osmaniye Kadirli’de dünyaya gözlerini açmıştır. Küçük yaşından itibaren atletizmle ilgilenmiş olan profesyonel oyuncu 2003 senesinde Köstence’de yapılmış olan Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası’nda 400 metrelik kategoride altın madalya alarak ülkemizi temsil etme fırsatı bulmuş ve başarıyla da temsilini yapmıştır. 2012 Yaz Olimpiyatlarında atletizm 400 metre engelli seçmelerine de katılmış olan Nagihan Karadere mücadelede hatalı bir çıkış yapmış olmasından dolayı oyun dışı bırakılmıştır. Bir sonra ki Londra Olimpiyatları olacak yarışında elemelerde 4. sırada yarışmak için pistte bulunuyordu. Yine burada da oyunu başlatacak olan tabancanın sesini duymadan yarışa başlaması nedeniyle oyun dışı kalmıştır.

Nagihan Karadere 2016 Survivor Macerası; 2016 senesinde Acun Ilıcalı’nın yaptığı ve sunduğu Survivor programında ünlüler grubunda yer almış ve Kıbrıs’ta yapılacak olan çeyrek finale kadar gelmiş ve beşinci olarak yarışı tamamlamıştır. Bu sene Nagihan Karadere için aynı zamanda özel hayatının da kötü gittiği bir zaman olmuş ve 2016 senesi içinde eşi Uğur Gökçe ile de yollarını ayırmıştır. Nagihan aynı zamanda bir kız çocuğu sahibidir.

Nagihan Karadere Kimdir?
Nagihan her ne kadar Osmaniye’de doğmuş olsa da Fenerbahçe’de büyümüştür. Sporla hep yakından ilgilenmiş küçüklüğünden itibaren atletizm hayatının büyük bir kısmını kaplamıştır. Birçok uluslararası ve bölgesel yarışmalara katılmış ve yarışma hakkı kazanmıştır. Bu yarışmalarda oldukça başarılı olduğu zamanlar olduğu gibi talihsizlikler yaşadığı dönemlerde olmuştur. Ancak tahmin edeceğiniz gibi biz Nagihan Karaderi’yi atletizm müsabakalarından çok Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Acun Medya tarafından sunulan Survivor yarışmasıyla tanımış bulunuyoruz. Nagihan Survivor’a ilk 2016 senesinde katıldığı zaman ünlüler grubunda yer almış hırslı bir o kadar da agresif kişiliğiyle karşımıza çıkmıştır. Acun medya 2018 yılında yeni sezonuna başladığı Survivor yarışmasında bu kez de en iyilerin yer aldığı All Star yarışmasını düzenlemiş ve bu yarışmada Nagihan Karadere ’de yer almıştır.

Nagihan Survivor sonrasında daha çok gündemde kalmış ve magazin dünyasının da ilgisini çekmeyi başarmıştır. 2016 senesinde Kıbrıs’a kadar gitmeyi başaran Nagihan aile hayatında bazı sorunlar yaşamış ve kötü dönemler yaşamış ve bu da yakın takipte olan magazin dünyasınca ilgi çekmiştir. Nagihan Alçı yarışmadan sonra gündeme uygunsuz fotoğraflarıyla düşmüş ve çok konuşulmuştu. Bunun dışında eşiyle ciddi sorunlar yaşayan Nagihan Karadere boşanma aşamasında olduğu eşini bıçaklayarak mahkemelik olmuş hem de tüm Türkiye tarafından bu haberlerle gündeme oturmuştur. Mahkeme sonrasında Nagihan Karadere, eski eşi Uğur Gökçe’ye 3 Bin TL para cezası vermiştir.

Nagihan Karadere 2018 Yılında Tekrar Survivor’da
Nagihan Karadere 2018 yılında da ekranlarda karşımıza çıkmış ve Acun Medya ile ortaklaşa All Star ekibinde yarışmaya katılmıştır. All Star ekibi daha önce Survivor’a katılmış ve üstün başarı göstermiş kişilerden oluşuyordu. İlk olarak Survivor ’da Hakan Hatipoğlu’nun sıkıntıları olan kişilerle aynı grupta bulundurulmaması için Acun Ilıcalı tarafından Gönüllüler grubuna geçmesi öngörülmüş ve yarışmaya devam etmesi istenmişti.

Bu gelişme 22. Bölüm sonunda Nagihan’ın da kapısını çalacaktı. All Star takımında performans gösteren Nagihan bir anda Gönüllüler alındı ve sonunda dengeler değişmeye başladı. Aslında burada Gönüllüler takımına geçmeyi öngören kişi Nagihan olmuştur. Nagihan bu grup içinde hem daha avantajlı bir konuma geçmiş hem de All Star ekibi içinde sıkıntılardan da bir nebze uzaklaşmıştır. Acun Ilıcalı ile ilişkilerini iyi kurmuş olan Nagihan Karadere ‘de muhtemelen daha çok sosyal yaşamda ve magazinde görebileceğimiz isimler arasında yer alacaktır. Aynı zamanda Survivor başarısı da oldukça çok konuşulmakta ve Kıbrıs’a gidebilecek adaylar arasındadır.

Nagihan Karadere Sosyal Medya Hesapları
Nagihan Karadere Instagram Sayfası; Tıklayınız
Nagihan Karadere Twitter Hesabı ; Tıklayınız
Nagihan Karadere Facebook Sayfası ; Tıklayınız


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ