Fotoğraf İndir
Mustafa Sandal Resimleri Galeri için tıklayın

Mustafa Sandal Resimleri

02 Ekim 2019

Mustafa Sandal fotoğrafları eşliğinde hayat hikayesi ve biyografisi hakkında bilgi alabilirsiniz. En özel Mustafa Sandal fotoları ve Mustafa Sandal’ın albümleri, filmleri ve yarışmalarda yaptığı jüri üyelikleri hakkında bilgiler.

Mustafa Sandal Nereli? : Mustafa Sandal İstanbul doğumludur.
Mustafa Sandal Kaç Yaşında? : 11 Ocak 1970 yılında doğmuştur.

Alt kısımda yer alan Mustafa Sandal resimlerine tıklayarak tam ekran full kalitede inceleyebilir ve cep telefonlarınıza, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mustafa Sandal fotoğraflarına yorum yapmak istiyorsanız alt kısımdan yapabilirsiniz.

Mustafa Sandal Kimdir?
Mustafa Sandal 11 Ocak 1970 yılında İstanbul’da doğdu. Kariyerini şarkıcılık ve şarkı yazarlığı yaparak sürdürmektedir. Doksanlı yıllardan itibaren Türk pop müziğinin önde gelen isimlerinden birisi olmuştur. Daha o yıllarda pek çok sayıda sanatçıya verdiği besteler ile büyük bir popülerlik elde etmiştir.

Mustafa Sandal Albümleri
İlk albümünü 1994 yılında yaptı. Bu albüm çalışmasının ismi suç bendeydi. Bu albüm ile önemli ölçüde bir başarı yakaladı ve tüm Türkiye tarafından tanınan bir isim haline geldi. Bundan sonra 1996 yılında yaptığı gölgede aynı isimli albüm çalışması da büyük ses getirdi. Bu albüm çalışması ile pek çok ödülün sahibi oldu. Sonraki albümü aya benzer isimli çalışma ise en çok ses getiren çalışmalarından birisidir. Bu albüm çalışması ile birlikte müzik listelerine ilk sıralardan giriş yaptı ve bu albümde yer alan pek çok şarkısı uzun süre müzik listelerinin ilk sıralarında kalmaya devam etti. Özellik ile bu albümde yer alan araba ve aya benzer şarkıları en çok ses getiren şarkılarındandır. 2002 yılında Kop isimli albümünü çıkardı. Bu albüm ile birlikte en iyi erkek sanatçı ödülünün sahibi oldu. 2009 yılında Gülben Ergen ile Şıkır Şıkır isimli bir şarkı çıkardı. Bu düet ve şarkının video klibi izleyenler tarafından çok beğenildi. Şarkı çok başarılı oldu ve uzun süre müzik listelerinin ilk sıralarında yer aldı. Sanatçı tüm bu başarılı kariyerinin yanı sıra aynı zamanda televizyon ve reklam sektöründe de yer almaktadır.

Mustafa Sandal Filmleri
Günümüzde bu popülerliğini hala devam ettiren şarkılar zaman ile klasik haline gelmiştir. Türk pop müziği denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi Mustafa Sandal’dır. Başarılı şarkıcı ve söz yazarı kariyerini hala başarı ile devam ettirmektedir. Sanatçının başarılı müzik kariyerinin yanı sıra aynı zamanda oyunculuk yaptığı filmler ve sunuculuk yaptığı yarışmalar da bulunmaktadır. Mahsun Kırmızıgül yapımı olan New York’ta Beş Minare isimli filmde rol almıştır. Bunlar dışında Arkadaşım Hoş geldin ve Başrolde aşk isimli yapımlarda da oyunculuk yapmıştır.

Mustafa Sandal ve O Ses Türkiye
Mustafa Sandal, yıllardır yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği O Ses Türkiye isimli şarkı yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır.  Bunun dışında Rising Star Türkiye isimli şarkı yarışmasında yine jüri üyeliği görevini üstlenmiştir. Başarılı sanatçının yer aldığı pek çok reklam projesi bulunmaktadır. Aynı zamanda ünlü sanatçı eşi ile de reklam filmlerinde yer almıştır.

Mustafa Sandal Diskografisi
1994 yılında Suç Bende isimli albüm
1996 yılında Gölgede Aynı isimli albüm
1998 yılında Detay isimli albüm
2000 yılında Akışına Bırak isimli albüm
2002 yılında Kop isimli albüm
2004 yılında İste isimli albüm
2007: Devamı Var isimli albüm
2009 yılında Karizma isimli albüm
2012 yılında Organik isimli albüm
2013 yılında Tesir Altında isimli albüm
2015 yılında Ben Olsaydım isimli albüm
2016 yılında Dön Dünya isimli albüm

Mustafa Sandal Fotoğrafları

Mustafa Sandal Foto

Mustafa Sandal Biyografi

Mustafa Sandal Fotoları

Mustafa Sandal Klipleri

Mustafa Sandal Eski Hali

Mustafa Sandal Tesir Altında

Mustafa Sandal Evlendi

Mustafa Sandal ve Eşi

Mustafa Sandal Boyu

Mustafa Sandal Yaşı

Mustafa Sandal Albümleri

Mustafa Sandal Organik

Mustafa Sandal Sakal Modeli

Mustafa Sandal

Mustafa Sandal Saç Modeli

Mustafa Sandal Yeni Hali

Mustafa Sandal Çocukları

Mustafa Sandal Araba

Mustafa Sandal Takım Elbise

Mustafa Sandal Kıyafet

Mustafa Sandal Pozları

Mustafa Sandal İndir

Mustafa Sandal

Mustafa Sandal Resimleri

Mustafa Sandal Kimdir


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ