Fotoğraf İndir
Murat Yıldırım Resimleri

Murat Yıldırım Resimleri

02 Eylül 2016

Murat Yıldırım 1979 Konya doğumlu bir oyuncudur. Murat Yıldırım resimleri arasında rol aldığı en farklı dizileri ve çeşitli sinema filmlerinden kareler yer almaktadır. Murat Yıldırım yeni dizisi ise merakla beklenmktedir. Murat Yıldırım evlendi haberleri ise bir süre önce haber oldu.

1979 senesinde Konya’da dünyaya gelen Murat Yıldırım doğma büyüme Konyalıdır. Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Murat Yıldırım’ın annesi ve babası aslen Mardinlidir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendislik bölümünde 8 senede mezun olan Murat Yıldırım 20 Haziran 2008 yılında Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlenmiş ve 30 Haziran 2014 senesinde boşanmıştır.

Murat Yıldırım Burçin Terzioğlu ile boşanmıştır. Murat Yıldırım 2017 yılında ise son sinema filmi Kırımlı ile gündemde ki yerini korumaktadır. Murat Yıldırım en yeni resimleri ve fotoları galeri de yer almaktadır.

Murat yıldırım caps Murat yıldırım görseller Murat yıldırım resimler Murat yıldırım profil Murat yıldırım resim Murat yıldırım facebook Murat yıldırım twitter Murat yıldırım instagram Murat yıldırım kapak resimleri Murat yıldırım Murat yıldırım foto Murat yıldırım fotoları Murat yıldırım fotoğrafları Murat yıldırım profil resimleri Murat yıldırım resimleri


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ