Fotoğraf İndir
Murat Eken Resimleri Galeri için tıklayın

Murat Eken Resimleri

25 Ağustos 2016

Murat Eken 1980 yılında İstanbul’da doğan bir Türk oyuncudur. Murat Eken resimleri arasında oyuncunun özel hayatına dair sosyal medya üzerinden alınan Murat Eken fotoları bulunmaktadır. Murat Eken fotoğrafları BKM oyuncuları arasında yer almaktadır.Koç Özel Lisesi’ni bitirip, New York’ta Rensselaer Polytechnic Institute’a başladı. 3. sınıfta makine mühendisliği bölümünü yarıda bırakıp Türkiye’ye dönerek Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvar tiyatro bölümünde eğitim almaya başladı. Haldun Dormen ve Müjdat Gezen’in yönettiği çeşitli oyun ve müzikallerde rol aldı. Şu an BKM Mutfak oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaktadır.

Eken, Ekim 2015’te İstanbul 19. Ağır Ceza Mankemesi’nin kararınca “uyuşturucu kullanmak” suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı, “örgüt kurmak, yönetmek ve üye olmak” suçundan beraat etti.Mahkeme, hapis cezasının bir yıldan daha az olması nedeniyle cezayı erteledi

Çok Güzel Hareketler Bunlar Murat Eken eski kız arkadaşı ise kendisi gibi aynı programda yer alan BKM oyuncusu Büşra Pekin’dir. İkili uzun bir süre önce yollarını ayırmışlardır. Murat Eken en iyi resimleri ile galerimizdedir.

Murat Eken Fotoğrafları

 


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ