Fotoğraf İndir
Murat Dalkılıç Resimleri

Murat Dalkılıç Resimleri

25 Ağustos 2016

Murat Dalkılıç 1983 İzmir doğumlu bir sanatçıdır. Murat Dalkılıç aslında Güzel Sanatlar Fakültesinin oyunculuk bölümünden mezundur. Sırrı Murat Dalkılıç (d. 7 Ağustos 1983), bilinen sahne adıyla sadece Murat Dalkılıç , Türk şarkıcı-şarkı yazarı ve oyuncu. İzmir’de doğdu ve üniversite öncesi eğitimini Aydın’da tamamladı. Başta basketbol odaklı bir kariyerin peşine düşmeyi hedeflerken daha sonradan fikir değiştirerek müzik odaklı bir kariyer yakalamayı amaçladı ve çeşitli küçük işletmelerde sahneye çıktı. Üniversiteyi Beykent Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi görerek tamamladı.

2008’de “Kasaba” şarkısıyla çıkış yaptı ve 2010’da “La Fontaine”, “Külah” ve “Dönmem” gibi şarkılara yer verdiği ilk stüdyo albümü Merhaba’yı yayımladı. Ardından 2012’den başlayarak iki yıl aralıklarla Bir Güzellik Yap, Daha Derine ve Epik albümlerini piyasaya sürdü. Bu çalışmalara dahil edilen “Bir Güzellik Yap”, “Kader”, “Lüzumsuz Savaş”, “Bir Hayli”, “Neyleyim İstanbul’u” ve “Derine” gibi şarkılarla Türkiye’de çeşitli müzik listelerine girdi..Murat Dalkılıç resimleri klip çekimlerinden, özel sosyal medya hesaplarından ve farklı yerlerden alınarak hazırlanmıştır. Murat Dalkılıç güzel resimleri arasında en güzel fotoları yer almaktadır. Murat Dalkılıç Murat Boz düeti olan Kasaba ile çıkış yapmıştır.

Murat Dalkılıç foto galeri, ünlü pop sanatçısının sevilen bir çok parçası hit haline gelmiş ve bir çok mekanda da çalmaktadır.

Murat Dalkılıç Fotoğrafları

 


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ