Fotoğraf İndir
Murat Dalkılıç Fotoğrafları

Murat Dalkılıç Fotoğrafları

05 Kasım 2016

Murat Dalkılıç 1983 İzmir doğumlu yakışıklı bir sanatçıdır. Siz onu sanatçı kişiliği ile tanırken aynı zamanda Murat Dalkılıç Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Murat Dalkılıç resimleri arasında kliplerinden ve özel yaşamından çeşitli kareleri görebilirsiniz. Murat Dalkılıç, 7 Ağustos 1983’de İzmir’de doğdu. Piyano eğitimi alan Murat Dalkılıç 15 yaşında ilk müzik grubunu kurdu. Kuşadası’nda orta öğretimi yıllarında basketbolcu olmaya karar verdi. Murat Dalkılıç, 15 yaşında okulda ilk müzik grubunu kurdu ve grubun solistliğini üstlendi. Kuşadasısporda profesyonel basketbolcu olduğunda 17 yaşındaydı. 1 yıl sonra basketbolu tamamen bırakıp müzik yapmaya karar verdi.

Murat Dalkılıç foto galeri arasında yakışıklı şarkıcının klip çekimlerinde ki en özel anları yer almaktadır. Murat Dalkılıç şarkıları arasında Kasaba gibi oldukça hit getiren şarkıları vardır. Murat Dalkılıç 2016 yılında Daha Derine parçası oldukça ilgi kazanmıştır.

murat dalkılıç kapak resimleri murat dalkılıç kapak murat dalkılıç konser murat dalkılıç profil resimleri murat dalkılıç resimleri indir murat dalkılıç resimleri murat dalkılıç resim murat dalkılıç foto murat dalkılıç murat dalkılıç profil murat dalkılıç profil resimleri murat dalkılıç facebook murat dalkılıç çıplak murat dalkılıç twitter murat dalkılıç dövme murat dalkılıç instagram murat dalkılıç daha derine


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. maral dedi ki:

  Murat seni cok seviyoruz

  1. admin dedi ki:

   Murat Dalkılıç Candır.

   1. Anonim dedi ki:

    askim seni cok seviyorum muratim benim

BİR YORUM YAZ