Fotoğraf İndir
Murat Boz Resimleri Galeri için tıklayın

Murat Boz Resimleri

Genç kızların en beğendiği erkek sanatçılardan bir tanesi olan Murat Boz son yıllarda yer aldığı projeler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Murat Boz foto galerisi içerisinde birbirinden yakışıklı ve çekici pozlarını bulabilirsiniz. Murat Boz Fotoğrafları ile siz de bilgisayarınızda bir galeri oluşturabilirsiniz.

Murat Boz Hayatı
Murat Boz 7 Mart 1980 yılında Karadeniz Ereğli Zonguldak’ta doğdu. Şarkıcı ve şarkı yazarlığı yaparak kariyerine devam etmektedir. Aynı zamanda son yıllarda oyunculuk da yapmaktadır. İlkokul ve ortaokul eğitimini Karadeniz Ereğli’de tamamladı. Bunun ardından ise İstanbul’a yerleşti. Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı ve sonrasında ikinci üniversite olarak İstanbul Teknik Üniversitesi’nde üniversite eğitimine devam etti. Yine üniversite eğitimini sürdürdüğü bu yıllarda Tarkan ve bunu gibi daha pek çok ünlü sanatçı için vokalistlik yaptı. Murat Boz, Aşkı Bulamam Ben isimli single parçası ile müzik hayatına başarılı bir giriş yaptı. İlk stüdyo albümü ise Maximum isimli albümdür ve bu albüm ilk single çalışmasından tam bir yıl sonra piyasaya sürüldü.

İlk albümü ile herkes tarafından çok beğenildi ve bu albüm ile birlikte çok sayıda ödül kazandı. Murat Boz şarkıcılık kariyerinin yanı sıra aynı zamanda oyunculuk yapmaktadır ve herkesin kabul ettiği üzere oldukça başarılı bir oyuncudur. Murat Boz ayrıca tüm bu yeteneklerinin yanı sıra aynı zamanda piyano, davul, ney ve keman gibi pek çok müzik aletini de çalabilmektedir. Murat Boz tüm bunlar dışında pek çok reklam kampanyasının da yüzü olmuştur. Bunun dışında Murat Boz TV 8’de yayınlanan O Ses Türkiye isimli şarkı yarışmasında da yıllardır jüri üyeliği yapmaktadır. Bu yarışmada yakışıklılığı ve esprili tarafı ve ayrıca samimiyeti ile izleyen herkesin sevgisini kazanmıştır.

Murat Boz, Kardeşim Benim filminde başrol arkadaşlarından birisi olan Aslı Enver ile tanıştı. İkilinin arasında bir elektriklenme meydana geldi ve bundan sonrasında ise ikili beraber olduklarını açıkladı. Murat Boz’un Aslı Enver ile yaşadığı birliktelik oldukça dikkat çekti. Yakışıklı bir şarkıcı ve güzel bir oyuncunun sevgili olmasından memnun olan halk tarafından bu çift en gözde çiftlerden birisi haline geldi. Bir ara Murat Boz’un Aslı Enver’i aldattığı ve çiftin ayrıldığı söylentileri dolaşsa da çift birlikteliklerine devam etti. Ünlü çift günümüzde hala beraberliklerini sürdürmektedir ve bütün sevenleri çiftin evleneceğine yönelik açıklamaları beklemektedir.

Murat Boz’un Albümleri
Maximum isimli ilk albüm çalışması 2007 yılında piyasaya sürüldü.
Şans isimli albümü 2009 yılında piyasaya sürüldü.
Aşklarım Büyük Benden isimli albümüv2011 yılında piyasaya sürüldü.
Janti isimli son albümü 2016 yılında piyasaya sürüldü.

Murat Boz’un Rol Aldığı Filmler
Hadi İnşallah isimli film 2014 yılında vizyona girdi. Başrolleri Büşra Pekin ile paylaştı. Pucca isimli yazarın eserlerinden esinlenilerek yazılmış bir senaryodur.
Kardeşim Benim isimli film 2016 yılında vizyona girdi. Başrolleri Burak Özçivit ve Aslı Enver ile paylaştı.
Dönerse Senindir isimli film 2016 yılında vizyona girdi. Başrolleri İrem Sak ve Yasemin Allen ile paylaştı.
Kardeşim Benim 2 isimli film 2017 yılında vizyona girdi. Kardeşim Benim filminin devam filmidir.

Murat Boz

Murat Boz fotoğraf poz

Murat Boz takım elbise

Murat Boz siyah beyaz foto

Murat Boz O Ses Türkiye

Murat Boz kasları ile vücut çalışması yaparken


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Songul dedi ki:

    Murat yakiskli

  2. Anonim dedi ki:

    Hiç beğenmedim ben murat boz’u seviyorum ve onun fotosunu istiyorum.

BİR YORUM YAZ