Fotoğraf İndir
Kız Bebek Resimleri Galeri için tıklayın

Kız Bebek Resimleri

06 Ağustos 2019

Kız bebek resimleri ile birbirinden tatlı kız bebeklerini siz de uzaktan sevebilirsiniz. Kız bebek resmi arasında onların birbirinden sevimli hallerini ve giydikleri rengarenk kıyafetleri görebilirsiniz. Kız bebekler giydikleri renkli giysiler ve farklı saç modelleri ile kendilerini oldukça sevdirmektedir. Kız bebek fotoğrafları ile güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

Fotoğraf çekmek başlı başına bir sanattır. İnsanlar özel anlarını ölümsüzleştirmek için ya da seneler sonra çeşitli duygular içinde aynı kareye bakabilmek için fotoğraf çektirmek isterler. Fotoğraf özellikle günümüzde pek çok kişi tarafından çok önemli görülmektedir. Hemen hemen her çağda bu sanat özel olsa da günümüzde teknolojinin gelişmesi ile bu sanat çok daha önemli ve popüler bir hal almıştır. Fotoğraf çekimi ve fotoğrafçılık bu kadar önemli bir hal almışken fotoğrafçılık işinde uzmanlaşmak da bir o kadar zor olmuştur. Bu nedenle her sanat dalında olduğu gibi fotoğrafçılık alanında çeşitli dallara ayrılma durumu gerçekleşmiştir.

Fotoğrafçılık içerisinde yer alan dallardan en popüler olanı ise doğum fotoğrafçılığı ve bebek fotoğrafçılığıdır. Özellikle doğum fotoğrafçılığı çok revaçta olan alanlar arasındadır. İnsanlar hayatlarında bir kez yaşayacakları düğün, kına, nişan, doğum gibi anları özelleştirmek istemektedir. Doğum ise bu anlardan en önemlisi olarak görülmektedir. Doğum fotoğrafçılığından memnun kalan ya da doğum fotoğrafı deneyimini yaşayamayan kişiler bebeklerinin büyümesi aşamasında çeşitli anları fotoğraflamak istemektedir. Bu nedenle doğum fotoğrafçılığından sonra bebek fotoğrafçılığı da önemli hale gelmiştir. Bebek fotoğrafçılığı hem kız hem erkek bebekler için pek çok aile tarafından tercih edilmektedir. Fakat bebek fotoğrafçılığında dikkat edilmesi gereken pek çok nokta ve uygulanması gereken çeşitli ipuçları bulunmaktadır.

Bebek Fotoğrafçılığı
Bebek fotoğrafçılığı için en önemli durumlardan birisi deklanşöre zamanında basmaktır. Çünkü bebekler oldukça hareketlidir ve hangi anını yakalamak isterseniz isteyin herhangi bir şekilde hareket edecektir ve o anın bulanık çıkması gibi durumlar yaşanabilecektir. Bu durumu engellemek için tek bir ana sabitlenilmemesi ve her an için deklanşöre basmaya hazır beklenmesi gerekmektedir. Örnek verecek olursak tek bir fotoğraf çekmek için dakikalarca beklemek yerine deklanşöre basıp otuz fotoğraf çekmek daha mantıklıdır. Bu şekilde çekilen otuz adet fotoğraftan birisi illa ki istenilen poz olacaktır. Bebek fotoğrafçılığı için dikkat edilmesi gereken ikinci durum ışığın ayarlanması ve kontrol edilmesidir. Işık genel olarak fotoğraf çekimi için oldukça önemli bir detaydır.

Bebek fotoğrafları çekerken de en güzel fotoğrafların doğal bir gün ışığı zamanında, gündüz vakti, çekileceğini bilmek gerekir. Doğal ışığın özellikle bebek fotoğrafları için bu kadar önemli olmasının nedeni ise odaklamadır. Bebeklerin ciltleri pürüzsüz ve yumuşak olduğu için doğal ışık altında çekilen bebek fotoğraflarında müthiş bir odaklanma sağlanabilir. Özellikle şiddetli ışıktan kaçınılarak pencere ışığında çekilen fotoğraflar daha güzel olacaktır. Şiddetli ışıkla ilgili bilinmesi gereken asıl durum ise şiddetli ışığın fotoğrafta gölge oluşturacağıdır. Ayrıca bebeklerin sağlığı için de şiddetli ışık uygun değildir. Bebek fotoğrafçılığı için bilinmesi gereken üçüncü durum pozun elde edilmesidir. Bu aşama belki de bebek fotoğrafı çekmenin en zor aşaması olarak görülebilir. Çünkü yukarda da bahsettiğimiz gibi bebekler çok fazla sabit kalmayan ve sürekli hareket eden bir yapıya sahiptir. Bu nedenle istenilen pozun elde edilmesi de güçleşmektedir. Fakat özellikle gülen bebek fotoğrafları bu işi biraz daha kolaylaştırmaktadır. Örnek verecek olursak bebeğinizin gülen bir fotoğrafını çekmek istiyorsanız bunun için çeşitli abartılı hareketlere başvurabilirsiniz.

Komik Anlar
Komik yüz ifadeleri ya da ellerle yüzü kapatarak ufak çaplı bir saklambaç oynamak bebeğin yüzünün gülmesi için yeterli olacaktır. Bunun dışında anne baba bebeğin neye güleceğini zaten bildiği için bildiği yöntemleri de kullanabilir. Bebek fotoğrafı çekerken dikkat edilmesi gereken dördüncü durum arka planı ayarlamaktır. Genellikle bebek fotoğrafları içerisinde basit olan fotoğraflar daha güzel görünmektedir. Bu nedenle arka planın sade olması daha avantajlıdır. Çok fazla süs içeren gösterişli arka planlar fotoğrafı olduğundan daha karmaşık gösterir. Özellikle profesyonel bebek fotoğrafları elde etmek isteyen kişiler gri, bej ya da beyaz kumaşın arka plan olarak kullanıp çekim yapabilirler. Bu durum fotoğraf çekimleri için sık kullanılmaktadır. Arka planın bulanıklaştırılması konusu ise pek çok fotoğrafta uygulanmaktadır. Arka plan bulanık hale getirilerek bebeğin yüzünün ya da direkt olarak kendisinin ön plana çıkması sağlanabilir. Ayrıca koyu arka planlar ile açık renk bebek kıyafetleri, açık renk arka planlar ile koyu renk bebek kıyafetleri seçilmesi fotoğrafın daha güzel gözükmesini sağlayacaktır.

Bebek fotoğrafları çekme konusunu toparlayacak olursak şunları söyleyebiliriz: Bebek fotoğrafları çekerken bebeklerin fotoğrafta tek başına iken gayet güzel göründüğü unutulmamalıdır. Yetişkinler gibi sürekli olarak özel arka planlar ve özel kompozisyonlara ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu durum oldukça avantajlıdır. Bu nedenle bebeklerin art arda fotoğraflarının çekilmesi önemlidir. Bu sayede istenilen poza kısa sürede ulaşmak daha kolay olacaktır. Bunun dışında özellikle kız bebek fotoğrafları çekerken bebeklerin çok fazla süslenmesi huysuzluk yapmalarına neden olabilir. Bebekler herhangi bir huysuzluk belirtisi gösterdiği zaman daha fazla canlarının sıkılmasına neden olmadan çekimi bitirmeniz gerekir. Yüz odaklı olan çekimlerde bu duruma daha fazla dikkat edilmelidir. Siz de bebek fotoğrafçılığı ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Kız Bebek fotoğraf albümü

Kız Bebek fotoğraf albümü

Kız Bebekler : Kız Bebek fotoğraf albümü
Bu resimde sarışın ve mavi gözlü bir kız bebek vardır. Fotoğraf çekilirken kameraya değil başka bir yöne bakılarak poz verilmesi istenmiştir. Bu şekilde çekilen fotoğraflar klasik fotoğraflardan daha farklı ve değişik bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Bu fotoğrafta da aynı teknik kullanılmıştır. Bunun dışında fotoğraf ile ilgili söylenebilecek başka bir durum ise bebeğin üzerindeki aksesuar detaylarıdır. Aksesuar olarak şapka ve kolye kullanılmıştır. Şapka olarak genellikle tatil beldelerinde kullanılan hasır bir şapka tercih edilmiştir. Bu hasır şapka fotoğraf çekiminde bebeğin eli ile desteklenmiştir. Ayrıca kolye de aksesuar olarak oldukça hoş durmaktadır. Tercih edilen kolye beyaz inci taşlı kolyedir. Bu kolyeler beyaz renkli olduğu için hemen hemen her kıyafetle kullanılabilmektedir.

Güllerin içinde kız bebek

Kız Bebekler : Güllerin içinde kız bebek
Bu resimde oldukça küçük bir kız bebek vardır. Resmin çekildiği yer bir gül bahçesi olarak gösterilmek istenmiştir. Bu nedenle arka fon için tamamen güllerden oluşan bir alan kullanılmıştır. Güllerin açık renkli olması bebeği ön plana çıkarmıştır. Bebeğin daha fazla ön planda olması için de üzerindeki kıyafet gülün renginden daha koyu tutulmuştur. Koyu pembe renginde olan bu kıyafet özellikle tülleri ve kabarık detayları ile dikkat çekmektedir. Fotoğrafta bebeğin başında kıyafeti ile aynı renkte olan bir taç bulunduğu görülmektedir. Bu taç büyük bir çiçek ile dikkat çekici hale getirilmiştir. Tacın ip kısmı altın sarısı, çiçek kısmı ise bebeğin kıyafeti ile aynı renktedir.

Mavi gözlü sarı saçlı kız bebek

Kız Bebekler : Mavi gözlü sarı saçlı kız bebek
Resimde sarışın bir kız bebek vardır. Bu bebek sarı saçlı ve mavi gözlü olması nedeniyle pek çok kişi tarafından ideal güzellikte sayılacak bir görünüme sahiptir. Bebeğin saçları pembe bir taç ile toplanmıştır. Bu sayede saçlarının önüne düşmesi ve rahatsız olması engellenmiştir. Pembe taç iki adet büyük kurdeleden oluşmaktadır. Bu kurdeleler tacın sadeliğini kırmış ve daha hoş görünmesini sağlamıştır. Taç ile birlikte sade ve top küpeler tercih edilmiştir. Bebeğin kıyafeti ise pembe, beyaz ve mor renklerden oluşmaktadır. Bu renkler ile birbirini tamamlayan kıyafetin kol kısmı da beyaz ve dalgalı şekildedir. Oldukça şirin ve kullanışlı bir kıyafet olduğu söylenebilir. Özellikle puantiye detayları bulunması kıyafeti daha hoş bir hale getirmiştir.

Maviş kız bebekler

Kız Bebekler : Maviş kız bebekler
Resimde beyaz tenli ve mavi gözlü bir bebek vardır. Bu bebeğin fotoğrafı çekilirken çeşitli ayrıntılara dikkat edilmiştir. Bu ayrıntılardan ilki fotoğrafın aşağı açıdan çekilmesidir. Bu sayede bebeğin yüzü daha net anlaşılır bir hal almış, odak noktası haline gelmiştir. Bebeğin gözlerinin mavi olması fotoğrafa ayrı bir hava katmıştır. Bunun dışında bebeğin üzerinde yattığı çarşafın rengi pembe seçilmiştir. Şapkasının da pembe olması fotoğraf içinde bir uyum yakalanmasını sağlamıştır. Fotoğrafla ilgili olarak söylenebilecek başka bir durum ise bebeklerin yüz odaklı olarak çekilen fotoğraflarından birisi olduğudur. Yüz odaklı çekilen fotoğraflarda fotoğrafta çıkan diğer kısımlar daha az dikkat çekici şekilde olmaktadır. Böylece bebekler açısından daha şirin fotoğraflar elde edilmektedir.

Sarışın kız bebek

Kız Bebekler : Sarışın kız bebek
Resimde sarışın bir kız bebek vardır. Bu bebeğin sarışın olmasının yanı sıra gözlerinin mavi olması da fotoğrafa ayrı bir güzellik katmıştır. Fotoğrafta bebeğin dudaklarını büzdüğü ve ellerini birleştirdiği görülmektedir. Kamera dışında bir yere bakması ile de farklı bir görünüm elde edilmiştir. Bebeğin ellerinin arasında tuttuğu gül pek çok fotoğrafta kullanılan aksesuar görevini yerine getirmiştir. Fotoğrafta tek bir kişi yerine ekstra bir nesneye de yer verilmesi durumu görülmektedir. Bunun dışında bebeğin dış görünümüne de özen gösterilmiştir. Bileğinde bulunan altın sarısı rengi bileklik ve saçlarında bulunan ince lastik tokalar bebeğin daha şirin görünmesini sağlamıştır. Arka planın koyu renk seçilmesi ve bebeğin kıyafetinin açık renk olması ise bebeğin fotoğrafta daha fazla ön plana çıkmasına neden olmuştur.

En güzel kız bebekler

Kız Bebekler : En güzel kız bebekler
Resimde oldukça şık giydirilmiş bir kız çocuğu vardır. Sarışın ve renkli gözlü olan kız çocuğunun fotoğraf çekimi için çeşitli detaylara dikkat edilmiştir. Bu detaylardan ilki arka plandır. Genel olarak fotoğraf çekimlerinde arka plan açık ya da koyu renk seçilerek fotoğrafın ön plana çıkarılması mümkün olmaktadır. Bu fotoğrafta da arka plan açık renk seçilerek bir odaklanma sağlanmıştır. Beyazın asilliği ve soft duruşundan faydalanılmıştır. Bebeğin üzerinde bulunan detaylara geldiğimiz zaman şapka ve kıyafet uyumundan bahsedilebilir. Kıyafetinin siyah, şapkanın ise kırmızı olması hoş bir görünüm elde edilmesini sağlamıştır. Şapkanın üzerinde büyük ve parlak kırmızı renkli bir çiçek motifi bulunmaktadır. Bebeğin saçlarının açık bırakılması ile de fotoğraf daha güzel bir hal almıştır.

Kapşonlu kız çocuğu

Kız Bebekler : Kapşonlu kız çocuğu
Resimde sarışın bir kız çocuğu vardır. Saçları üzerinde bulunan kapşonlu kıyafetten hafif şekilde dışarı salınmıştır. Özellikle saçlarının önüne düşen kısmı kahkül görünümü oluşmasını sağlamıştır. Saçlarının ince telli olması da rüzgarda savruluyormuş gibi bir görünüm elde edilmesine neden olmuştur. Kız çocuğunun fotoğrafta odak olduğu görülmektedir. Çünkü fotoğrafta arka plan olarak seçilen alan daha bulanık kalmıştır. Bu şekilde kız çocuğunun ön plana çıkarılması sağlanmıştır. Kıyafetin kapşonunun içinde yeşil, koyu pembe ve açık pembe şeritler bulunmaktadır. Bu şekilde fotoğrafın daha renkli bir görünüme kavuşması sağlanmıştır. Bakışların kamera dışında başka bir yerde olması ise klasik fotoğraf görünümünden uzak daha güzel bir fotoğraf oluşmasını sağlamıştır.

Gülen kız bebek

Kız Bebekler : Gülen kız bebek
Bu resimde sarışın, mavi gözlü bir bebek yer almaktadır. Fotoğrafın en önemli ayrıntısı ise bebeğin gülen bir şekilde fotoğraflanmış olmasıdır. Gülerken bebeğin alttan iki dişi görünmektedir. Saçlarının ön kısmı aşağı doğru kahkül gibi durmaktadır. Tam olarak bu kısma bir taç takılmış ve daha şirin bir görünüm elde edilmiştir. Tacın rengi pembedir. Üzerinde büzüştürülmüş iki adet büyük çiçek motifi bulunmaktadır. Bebeğin kıyafetlerine bakıldığı zaman da oldukça renkli giydirildiği görülür. İç kısımda pembe bir bluz bulunmaktadır. Bu pembe bluzun üzerine renkli çizgilerden oluşan bir hırka giydirilmiştir. Hırkanın içinde pembe ve turuncu çizgiler bulunmaktadır. Pantolon için koyu kahverengi tercih edilmiştir. Son olarak açık pembe rengi çoraplarla fotoğraf detayları sonlandırılmıştır.

Elleri çenesinde poz veren kız çocuğu

Kız Bebekler : Elleri çenesinde poz veren kız çocuğu
Resimde sarışın bir kız çocuğu vardır. Bu kız çocuğunun fotoğrafta daha ön planda olduğu görülmektedir. Fotoğraf çekimlerinde bazen arka plan bulanıklaştırılmadan direkt çekim yapılır. Fakat bu fotoğrafta arka plan bulanık bir hale getirilerek asıl fotoğrafın ön plana çıkması sağlanmıştır. Arka plan olarak yeşillik ve çimler tercih edilmiştir. Kız çocuğunun fotoğraftaki duruşuna baktığımız zaman ise oldukça şirin göründüğünü söyleyebiliriz. Fotoğrafta elinin birisini çenesine bir diğerini yanağına dayayarak klasiklikten uzak bir poz vermiştir. Saçları ise iki yana ayrılarak yapılmıştır. Sağ tarafında saçının ön kısmı serbest bırakılmış, sol tarafında saçının ön kısmı siyah bir çıtçıtlı toka ile toplanmıştır. Bu şekilde saçının gözünün önüne düşmesi engellenmiştir. Üzerinde bulunan çiçek desenli kolları fırfırlı kısa kol ile oldukça hoş bir görünüm elde edilmiştir.

Güzel poz veren kız bebek

Kız Bebekler : Güzel poz veren kız bebek
Resimde saçları oldukça kısa bir kız bebek görülmektedir. Saçlarının yalnıza ön kısmı daha uzun gözükmektedir. Bu nedenle ön kısmı kahküle benzer bir şekilde öne doğru taranmıştır. İnce telli olduğu için saçları seyrek durmaktadır. Resim ile ilgili söylenebilecek başka bir durum ise yeşil arka plan seçilmesi ve arka planın bulanıklaştırılması durumudur. Yeşil renkli arka plan fotoğraf çekimlerinde sık kullanılmaktadır. Özellikle çocuk ve bebek fotoğraf çekimleri için yeşil arka plan olmazsa olmaz haline gelmiştir. Bu fotoğraf için de aynı durum geçerlidir. Ayrıca arka plan bulanıklaştırılmıştır. Bu sayede bebeğin daha fazla ön plana çıkması sağlanmıştır. Bebeğin üzerinde bulunan açık pembe renkli badi ise daha soft bir görünü elde edilmesine neden olmuştur.

Masum bakışlı kız bebeği

Kız Bebekler : Masum bakışlı kız bebeği
Resimde oldukça masum bakan bir kız bebek görülmektedir. Fotoğrafın çekim açısı da bebeğin bakışlarının etkili olmasını sağlamıştır. Fotoğraf tam karşı açıdan çekilmiştir. Bu şekilde odaklanılmak istenen obje her neyse daha net şekilde görülür. Bu resimde odaklanılmak istenen obje bebektir. Bu nedenle karşı açıdan çekim yapılmıştır. Bebeğin gözlerinin renkli ve büyük olduğu görülmektedir. Yüzün ön plana çıkarılması renkli göz fotoğraflarında sık kullanılan bir tekniktir. Bebek fotoğrafları da genel olarak yüzün ön plana çıkarıldığı bir şekilde olmaktadır. Fotoğrafta bebeğin pembe kapşonlu bir kıyafet giydiği görülmektedir. Kıyafetin kapşonunda saçak örgü detayları bulunmaktadır. Bu detaylar fotoğrafın sadeliğini kırmış ve az da olsa biraz motif içermesini sağlamıştır.

Dünyanın en güzel kız bebekleri

Kız Bebekler : Dünyanın en güzel kız bebekleri
Bu resimde dişleri henüz çıkmamış sarışın bir bebek vardır. Bebeğin saçları oldukça seyrektir. Bu şekilde sadece saçının ön kısmında kahkül görünümlü bir saç yığını olduğu söylenebilir. Kahkül görünümlü olan bu saç yığını bir taç ile tutturmuştur. Saçın sadelikten uzaklaşması ve bebeğin daha şirin görünmesi için kullanılan bu taç mor renklidir. Mor renkli düz taç kuşağı üzerinde kocaman bir çiçek figürü bulunmaktadır. Bu çiçek figürünün ortasında da pembe detaylar vardır. Bebek üzerindeki detaylara bakıldığı zaman kulağındaki küpeler de dikkat çekmektedir. Küpeler küçük ve çok dikkat çekmeyecek şekilde kullanılan klasik bebek küpesidir. Bunun dışında bebeğin elini ağzına sokup gülümsemesiyle damakları da ortaya çıkmıştır.

Sinirli bakan kız bebek

Kız Bebekler : Dünyanın en güzel kız bebekleri
Bu resimde oldukça küçük bir bebek fotoğrafı vardır. Fotoğrafa bakıldığında dikkat çeken ilk durum bebeğin elleri, kolları ve vücududur. Kendisi çok şişman olmamasına rağmen kollarının ve vücudunun boğum boğum durduğu görülmektedir. Bunun dışında bebeğin beyaz tenli ve mavi gözlü olduğu görülmektedir fakat saçlarının hangi renk olduğu görülmemektedir. Saçları pembe bir şapka ile kapatılmıştır. Bu pembe şapkanın üzerinde kırık beyaz renkli kocaman bir çiçek figürü vardır. Çiçek figürü oldukça kabarık ve katlı bir şekilde yapılmıştır. Bebek fotoğrafı ile ilgili söylenebilecek başka bir durum ise fotoğrafın arka planı için bulanıklaştırma tekniği uygulandığıdır. Arka plan bulanık hale getirilerek bebek odak noktası olmuştur. Bu şekilde daha kaliteli bir fotoğraf çekimi mümkün olmuştur.

Kız bebek fotoğrafı

Kız Bebekler : Kız bebek fotoğrafı
Bu resimde beyaz tenli ve mavi gözlü bir bebek vardır. Bebeğin oldukça donuk bir ifade ile gülümsediği görülmektedir. Bu şekilde ne çok kahkaha atılan bir fotoğraf ne de aşırı durgun bir fotoğraf elde edilmiştir. Küçük ve sevimli bir gülümseme bu fotoğrafın ana temasını oluşturmuştur. Fotoğrafta diğer tüm fotoğraflar gibi arka planın bulanıklaştırılmasına dikkat edilmiştir. Bunun dışında hem yüz odaklı hem de direkt olarak bebeğin kafasına odaklanılarak bir çekim gerçekleştirilmiştir. Bebeğin yüzü ve gözleri fotoğrafta odaklanılan yerlerden birisidir. Ayrıca bebeğin şapkası ve üzerindeki kıyafete de odaklanılmıştır. Şapkası mor renklidir ve kafasını tamamen kaplamıştır.Sık örgü ile örülmüştür. Üzerinde mor ve büyük bir çiçek motifi bulunmaktadır. Kıyafeti de açık renklidir ve üzerinde mor ip detayı yer almaktadır.

Yazma takmış kız bebek resmi

Kız Bebekler : Kız bebek fotoğrafı
Resimde sarışın ve beyaz tenli bir bebek fotoğrafı yer almaktadır. Bu bebek fotoğrafına dikkatlice bakıldığında sarışın olup renkli gözlü olmayan nadir bebeklerden olduğu görülür. Fotoğrafta siyah arka plan kullanılmıştır. Arka planın bulanıklaştırılması gibi bir durum söz konusu değildir. Yalnızca arka planın koyu olması nedeniyle bebek içi açık renkli aksesuarlar tercih edilmiştir. Bu aksesuarlardan en belirgini ve resimde en çok göze çarpanı beyaz bir yazmadır. Bu beyaz yazmanın kenarlarında sarı ve lacivert renkli oyalar bulunmaktadır. Oyalar bebeğin alın kısmına gelecek şekilde kapatılmıştır. Yazmanın üzerinde de renkli başka bir bez bulunmaktadır. Bu bezin ucunda yuvarlak ve büyük pullar bulunmaktadır. Bezin rengi beyaz, pulların rengi ise kırmızı, turuncu, mavi ve ten rengidir.

Kız bebek foto

Kız Bebekler : Kız bebek foto
Resimde sarışın ve renkli gözlü bir bebek fotoğrafı vardır. Bu bebeğin saçlarının üst kısmının hafif seyrek, yan kısımlarının normal olduğu görülmektedir. Üst kısımlar öne doğru taranmış ve yandan kesilmiş kahkül gibi bir görünüm elde edilmiştir. Bunun dışında bebeğin ağzını açarak poz verdiği görülür. Elleri de iki yana heyecanla açılmış bir şekilde durmaktadır. Üzerindeki kıyafet kalın askıları olan sıfır kol bir elbisedir. Yuvarlak yaka şeklinde bir yakaya sahiptir. Elbisenin üzerinde çilek desenleri bulunmaktadır. Bunun dışında fotoğrafla ilgili söylenebilecek çeşitli detaylar bulunmaktadır. Fotoğraf ağaçlık çimenlik bir alanda çekilmiştir. Bu sayede yeşil rengin arka planda hoş bir hava vermesi sağlanmıştır. Ayrıca arka plan bulanıklaştırılmadan ve direkt bir odak noktası seçilmeden fotoğraf çekme işlemi yapılmıştır.

En şirin kız bebekler

Kız Bebekler : En şirin kız bebekler
Resimde sarışın ve renkli gözlü bir bebek fotoğrafı vardır. Bu bebeğin saçlarının üst kısmının hafif seyrek, yan kısımlarının normal olduğu görülmektedir. Üst kısımlar öne doğru taranmış ve yandan kesilmiş kahkül gibi bir görünüm elde edilmiştir. Bunun dışında bebeğin ağzını açarak poz verdiği görülür. Elleri de iki yana heyecanla açılmış bir şekilde durmaktadır. Üzerindeki kıyafet kalın askıları olan sıfır kol bir elbisedir. Yuvarlak yaka şeklinde bir yakaya sahiptir. Elbisenin üzerinde çilek desenleri bulunmaktadır. Bunun dışında fotoğrafla ilgili söylenebilecek çeşitli detaylar bulunmaktadır. Fotoğraf ağaçlık çimenlik bir alanda çekilmiştir. Bu sayede yeşil rengin arka planda hoş bir hava vermesi sağlanmıştır. Ayrıca arka plan bulanıklaştırılmadan ve direkt bir odak noktası seçilmeden fotoğraf çekme işlemi yapılmıştır.

En tatlı ela gözlü kız bebekler

Kız Bebekler : En tatlı ela gözlü kız bebekler
Resimde iki adet bebek bulunmaktadır. Fotoğraf çekiminde bu bebeklerden birisi düz, birisi ters tarafa doğru yatmıştır. Bu şekilde farklı bir görünüm elde edilmiştir. Düz tarafa doğru yatan bebeğin üzerinde beyaz bir hırka ve beyaz bir şapka bulunmaktadır. Şapkasının ve hırkasının üzerinde ise kahverengi küçük geyik motifleri ve pembe baklava desenleri vardır. Şapkaların önü oyalı gibi yapılmıştır. Hırkanın üst kısmında ise kahverengi ve beyaz yaka detayı bulunmaktadır. Bu yaka detayını birleştiren ise tekli pembe bir düğmedir. Ters tarafa doğru yatan bebeğin ise mavi şapkası ve mavi hırkası vardır. Şapka ve hırkada diğer bebeğin şapkası ve hırkasıyla aynı detaylar bulunmaktadır. Yalnızca hırkada yaka detayı yuvarlak değil, V yaka olarak yapılmıştır.

Kız bebek resimleri indir

Kız Bebekler : Kız bebek resimleri indir
Resimde oldukça küçük bir bebek fotoğrafı vardır. Bebeğin renkli gözlü ve beyaz tenli olduğu görülmektedir. Kafasında pembe bir battaniye vardır. Battaniye tüm vücudunu arkadan sarmış ve kafasına kadar devam etmiştir. Resme bakıldığı zaman bunun battaniye değil bornoz tarzı bir şey olduğu da düşünülebilir. Bunun dışında resimle ilgili söylenebilecek başka bir durum ise resmin açık renk arka planla çekildiğidir. Normalde açık renk arka plan ile çekilen resimlerde resimde bulunan kişinin üzerinde koyu renkler olur. Koyu renk arka plan kullanıldığı zaman da resimde bulunan kişinin üzerinde açık renk olur. Bu şekilde renk dengesi sağlanır. Fakat bu resimde hem bebeğin üzerindeki battaniye hem de arka plan açık renk olarak tercih edilmiştir. Teknik açıdan bakıldığı zaman bebeğin üzerindeki battaniyenin pembenin daha koyu bir tonu olması önemlidir.

Yeşil gözlü kız bebek fotoğrafları indir

Kız Bebekler : Yeşil gözlü kız bebek fotoğrafları indir
Bu resimde saçları çok sık olmayan bir kız bebek görülmektedir. Bebeğin saçları sık olmadığı için ön tarafa doğru taranıp kahkül görünümü verecek herhangi bir saç detayı da bulunmamaktadır. Bebeğin saçları oldukça şık bir bandaj ile tutturulmuştur. Bu bandaj aralıklı örgü ile örülmüş olan ve üzerinde ufak kurdelelerin top gibi bir görünüme sahip olduğu bir bandaj modelidir. Bandajın rengi pembenin oldukça açık bir tonudur. Bandajın üzerinde büyük ve açık pembe renkli bir kurdele bulunmaktadır. Kurdele tek kat değil üst üste olan katlardan oluşmuştur. Bebeğin üzerinde kalın askılı bir sıfır kol bulunmaktadır. Bu sıfır kol badinin beyaz ana renginin üzerinde kahverengi ve pembe ile maymun desenleri bulunmaktadır. Yakası ve kol kısımları da pembe renklidir.

Mavi gözlü kız bebekler

Kız Bebekler : Mavi gözlü kız bebekler
Bu resimde uzun saçlı masmavi gözleriyle dikkat çeken bir kız bebek resmi görüyorsunuz.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 32 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Bu yüzden en iyi bir

  1. Anonim dedi ki:

   Nt

 2. Dilarar dedi ki:

  Hep si çok Düzel bebekler

  1. admin dedi ki:

   çok şirinler

   1. Anonim dedi ki:

    Ben turkben cok tatly

    1. Anonim dedi ki:

     Salam

     1. Anonim dedi ki:

      satir samsik

     2. admin dedi ki:

      Sanırım arap asıllı bir ziyaretçimizsiniz. şatır arapçada zeki demek 🙂

 3. Anonim dedi ki:

  Cooooooooooook şirin ve cooooooooooook güzel bebekler bunlar

  1. admin dedi ki:

   Gerçektende öyleler 😀

 4. Anonim dedi ki:

  Allah anne babalarna bağişlasin maşallah cok tatlila

 5. Tamer altan dedi ki:

  Hiç sevmedim

  1. Anonim dedi ki:

   Sevmedisen neden bu sayfada geziniyor un

 6. Anonim dedi ki:

  bebekle cok guzel

 7. Anonim dedi ki:

  cok sirin

 8. Anonim dedi ki:

  Cok tatlılar

 9. Anonim dedi ki:

  Yerim ben bunlari ayyy cok tatlilar benimde bir kizim var aynen bunlar gibi tatli minnacik

  1. admin dedi ki:

   Gerçekten öyleler.

 10. Anonim dedi ki:

  Çoooooooook şirinler yaaaaa

 11. Anonim dedi ki:

  Yorumunuz

 12. Anonim dedi ki:

  en yerim onları ne kadar tatlılar maşallah

  1. admin dedi ki:

   Gerçekten çok güzel.

 13. Anonim dedi ki:

  Yerim sizi

 14. Anonim dedi ki:

  Çok tatlisiniz

 15. Anonim dedi ki:

  Çok güzel bebişler

  1. admin dedi ki:

   aynen harikalar .)

 16. Anonim dedi ki:

  Hepsi çok tatlı bende onlardan istiyorum

 17. zehra dedi ki:

  ayy çok tatlılar

  1. Anana dedi ki:

   Bize gel yaparız

 18. Anonim dedi ki:

  Hps harika

 19. Esra dedi ki:

  Çok güzeller benim gibi😘

 20. Anonim dedi ki:

  BEN BBEBEKLERİ ÇOK BEYENDİM AMA ANNERLERİ VE BABALARI ÇOK KÖTÜ HATA YAPIYORLAR ÇOCUKLARINA NAZAR DEYİCEK

BİR YORUM YAZ