Fotoğraf İndir
Kıvanç  Tatlıtuğ & Melisa Tatlıtuğ Fotoğrafları Galeri için tıklayın

Kıvanç  Tatlıtuğ & Melisa Tatlıtuğ Fotoğrafları

26 Mart 2020

Kıvanç  Tatlıtuğ & Melisa Tatlıtuğ fotoğrafları eşliğinde hayat hikayesi. Ünlü oyuncu Kıvanç  Tatlıtuğ’un kardeşi Melisa Tatlıtuğ hakkında bilinmeyenler. Melisa Tatlıtuğ kimdir, biyografisi hakkında bilgiler.

Melisa Tatlıtuğ kaç yaşında? : 1986 doğumlu.
Melisa Tatlıtuğ nereli? : Adana’da doğmuştur. Babası da Yugoslav asıllı Adanalıdır. Annesi Edirnelidir.

Melisa Tatlıtuğ Foto Galeri: Resimleri tam kalitede görmek için ilk resme tıklayabilirsiniz. Kıvanç  Tatlıtuğ & Melisa Tatlıtuğ fotoğraflarını incelerken Melisa Tatlıtuğ hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Melisa Tatlıtuğ, ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un kız kardeşidir. Oyunculuk için girişimleri olmuş ve eğitim almıştır. Mercan ve Kıvanç isminde iki çocuğu vardır.

Melisa Tatlıtuğ Oyuncumu Olacak?
Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra bazı film ve dizilerden teklifler almıştır. Annesi Edirne’li olan Melisa Tatlıtuğ’un babası Adanalıdır. Babası Yugoslav kökenlidir. 2006 yılında düzenlenmiş olan “Süper Lady” isimli yarışmada ikinci olmuştur.

Güzelliğiyle dikkat çeken Melisa Tatlıtuğ, abisi Kıvanç Tatlıtuğ’yu örnek almak istediğini ve onun yolundan yürümek istediğinizi her fırsatta dile getirmiştir. Sosyal medya da oldukça fazla hayran kitlesi bulunan Melisa Tatlıtuğ, 2007 yılında evlenmiştir ve Kıvanç Tatlıtuğ’un en küçük kardeşidir.

Geçen sene Bodrum’da abisi Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte tatil yapan Melisa Tatlıtuğ, abisini çok sevdiği için çocuklarından birinin ismini Kıvanç koymuştur. Kıvanç Tatlıtuğ, Cem Tatlıtuğ ve Melisa Tatlıtuğ ailesinde en küçük kardeştir.

Kıvanç Tatlıtuğ’un en özel, eski ve en yeni fotoğrafları için tıklayınız: Kıvanç Tatlıtuğ fotoğrafları

Kıvanç Tatlıtuğ Melisa Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ Melisa Tatlıtuğ fotoğraflarıi

Kıvanç Tatlıtuğ Melisa Tatlıtuğ çocukluk resimleri

Kıvanç Tatlıtuğ Melisa Tatlıtuğ selfie resimleri

Kıvanç Tatlıtuğ Melisa Tatlıtuğ fotoğrafları

Kıvanç Tatlıtuğ Melisa Tatlıtuğ resimleri


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ