Fotoğraf İndir
Kışlık Bluz Modellerinden Örnek Resimler Galeri için tıklayın

Kışlık Bluz Modellerinden Örnek Resimler

Bu kış da yine birbirinden güzel bluz modelleri ile oldukça şık ve güzel görünebileceksiniz. Her mevsime uygun kışlık bluz modellerinden birisini seçerek siz de oldukça şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bluz, kişilerin pantolonların üzerine giydiği kış için uygun olan ancak kazaktan daha ince olan kıyafetlerdir. Genellik ile bahar aylarında ve kış ayında giyimi tercih edilir. Kişiyi hem sıcak tutar hem de kazaklar gibi terletmez. Oldukça konforludur.

Kazakları soğuk kış aylarında kişileri sıcak tutsa da iç ortamlara girildiğinde bunaltıcı olabilir ve sizi terleterek konforsuz olmanıza sebep olabilir. Bu gibi durumlarda bluz çeşitleri kişilere en konforlu ortamı sağlar. Giydiğiniz bluz ince ise üzerine ince bir hırka giyebilir ve iç ortama girdiğinizde sadece bluz ile kalarak oldukça konforlu olabilir ve terlemezsiniz. Bluz çeşitleri ise oldukça fazladır. Günlük hayatta kot pantolonların üzerine giymeyi tercih edebileceğiniz bluz çeşitleri olduğu gibi iş ortamında ya da özel günlerde kumaş pantolon ya da etek üzerine tercih edebileceğiniz bluz modelleri de mevcuttur.

Bluzların Özellikleri
Bazı bluz modelleri gömlek gibi ince olabilirken bazı bluz modelleri ise ince bir kazak kalınlığında da olabilir. Ayrıca kışlık bluz çeşitlerini gömlek üzerine giymeyi de tercih edebilirsiniz. Özellikle de gömlek üstüne giyilen bluz modelleri iş ortamları için fazlası ile tercih edilir. Bluzlar günlük hayatta daha çok tercih edilse de üzerine ekleyeceğiniz aksesuarlar ile oldukça şık parçalara dönüşebilirler. Bluz modelleri her türlü kumaş ile tasarlanmaktadır.

Gömlek şekilde de bluzlar mevcuttur, iş hayatında ve özel günlerde tercih edebileceğiniz saten kumaşından bluz modelleri de mevcuttur bluzlar kış aylarında iç ortamlarda ve evlerde en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Her mevsime ve sezona uygun bluz modelleri de mevcuttur. Her kadının giysi dolabında yer alan bluzlar en çok satılan giysi çeşitlerinden birisidir. Özellikle omuzları açık ve uzun bluz modellerinin beline kemer bağlayarak giydiğinizde hangi çeşit pantolonun üzerine giyerseniz giyin oldukça şık gözükeceksiniz.

Tek renk ve desensiz aldığınız bluzları kendi isteğiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz. Aldığınız bluzların beğenmediğiniz ya da değiştirmek istediğiniz herhangi bir yeri olursa ya da kendi bluzunuzu kendiniz tasarlamak isterseniz düz ve sade bir bluz modeli tercih ederek üzerine dilediğiniz kumaş. Boncuk ya da aksesuarları ekleyerek yeni bluzunuzu dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Bluzlar kadınların en favori ve asla vazgeçemeyecekleri parçalardan birisidir. Her kadının dolabında en az bir bluz yer alır. Bluzlar kadınların kurtarıcı parçalarıdır. Giyecek bir şey bulamadığınızda herhangi bir pantolonun üzerine sade bir bluz giyip üzerine bir ceket giyip oldukça şık kombinler oluşturabilirsiniz. Çok çeşitli bluz modellerinden herhangi birisini tercih ederek dilediğiniz şekilde kombin yaparak istediğiniz görünüme kavuşabilmeniz mümkündür.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ