Fotoğraf İndir
Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

01 Kasım 2016

Kır Düğünü Gelinlik modelleri içinde yeni sezonun en favori gelinlik modelleri yer alıyor. Kır Düğünü Gelinlik için isterseniz hazır olarak çeşitli modelleri tercih edebilir ya da özel olarak dikim yaptırabilirsiniz. Kır Düğünü Gelinlikleri arasında en çok rahatlık ön plana çıkmaktadır.

Kır düğününde etekleri uçuş uçuş olan gelinlik modellerini de tercih edebilirsiniz. Gelinlik modellerinde beyaz haricinde krem rengi gelinlik tasarımları da tercih edilebilir. Uçuş uçuş gelinliklerin haricinde fırfırlı gelinlik modelleri de kullanılabilir. Kat kat olan gelinlikler kır düğünleri için uygun tasarımlardır. Alt kısmı çok kabarık olan prenses gelinlik modelleri kır düğünlerinde tercih edilmez.

Bu tip düğünler için transparan detaylı gelinliklerde tercih edilir. Kolları ve bedeni saran transparan detaylar kır düğünlerinde kullanılır. İsterseniz renkli detaylardan meydana gelen gelinlikleri de tercih edebilirsiniz. Bel kısmında kuşak olarak renkli kuşak detaylar kullanmak mümkün. Duvak modeli olarak yine kır düğünü gelinliğe renkli çiçekler kullanılabilir.

Kır düğünlerinde ince askılı ve elbise formunda gelinliklerde giyilebilir. Dış kısmı tamamen dantel detaylarla işlenmiş olan elbise formlu gelinlikler uzun duvak detayı ile bir arada kullanılır. Ayrıca saçlarda yer alan ve tamamen gelinlikle uyumlu olan saç modelleri kır düğünü için seçilen gelinliklere ayrı bir hava verir.

Kır Düğünü İçin Gelinlik seçimi yaparken özellikle askılı ve straplez modeller tercih edilmeli. Kabarık gelinlik modelleri yerine daha salaş ve rahat kesim gelinlikler tercih edilmelidir. Kır Düğünü Gelinlik resimleri arasında beyaz ve sade gelinlik seçenekleri ağırlıklı olarak bulunmaktadır.

Kır düğünü elbiseleri tesettür Kır düğünü elbiseleri 2017 Kır düğünü elbiseleri


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ