Fotoğraf İndir
Keremcem Resimleri Galeri için tıklayın

Keremcem Resimleri

09 Ekim 2019

Keremcem kimdir ve nerelidir? Keremcem fotoğrafları eşliğinde yakışıklı oyuncunun hayatı hakkında bilgiler sunacağız. Keremcem’in resimlerini incelerken hakkında bilinmeyen detayları keşfedebilirsiniz.

Keremcem kaç yaşında? : 28 Aralık 1977 doğumludur.
Keremcem nereli? : Dürük Milas’ta doğmuştur. Dürük, Muğla’nın 13 ilçesinden biridir.

Keremcem Fotoğraf Almübü: Alt kısımda yer alan resim galerisinde bulunan Keremcem resimlerine tıklayarak bu fotoları bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza indirebilirsiniz. Aynı zamanda Keremcem’in biyografisini okuyabilirsiniz.

Keremcem : Nerelere Gideyim
Nerelere Gideyim adlı şarkı ile hayatımıza giren isim olan Keremcem bu şarkıyı 2004’te seslendirmiştir.

Keremcem’in Türk Dizilerinde Yer Alması
Kerem ile Aslı, Aşk Oyunu ve Elif gibi pek çok Türk dizisinde yer alan bir isim olan aynı zamanda da seslendirme sanatçısı olan Keremcem oldukça başarılı bir kariyere sahiptir. Öyle ki Altın Kelebek ve İFA Ödüllerini’nin  yanı sıra ondan fazla müzik ödülü kazanmış olduğunu eklemeden olmaz değil mi? 2010 yılında piyasaya sürdüğü Dokun adlı albüm ile de oldukça fazla ses getirmeyi başarmıştır

Keremcem Kimdir?
Keremcem Dürük Milas’ta dünyaya gelmesinin yanı sıra aynı zamanda 28 Aralık 1977 doğumludur. Milas Sakarya İlkokulu’nun ardından İzmir Özel Fatih Koleji’nde bir süre eğitim görmüş ardından da Muğla Turgutreis Lisesi’ne geçmeyi tercih etmiştir. Nihayetinde 1995’te de buradan mezun oldu. gitar ile tanışması lise yıllarına uzanan sanatçı Elimde Değil’i 1996’da tamamlamayı başarmıştır.

Üniversite eğitimine Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde başlayıp 2003’te bitirmiştir. Seneler 2004’ü gösterdiğinde ise Aykut Gürel ile çalışamaya başlamış ve 2005’te de ilk albümü olan Eylül’ü piyasaya sürmeyi başarmıştır. İremrecords etiketi ile piyasaya sürülen albümde bulunan Pardesü ve Aşk Oyunu adlı şarkılar oldukça hit olması sebebi ile de genç sanatçı Altın Kelebek ve Popsav isimli yarışmalarda En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülleri kazanmayı başarmıştır.

Keremcem’in Ünlenmesi
TV sektörü ile tanışması 2005 yıllarına denk gelen sanatçı aynı zamanda ilk başrol dizisi olan Aslı ile Kerem’dir. Daha sonrasında ise tanınmasında oldukça fazla öneme sahip dizilerden biri olan Aşk Oyunu’da bir sene sonrasına denk gelmektedir. ikinci albümünü yine 2005’te Maia adlı isimlere piyasaya sürmüştür. Seneler 2006’yı gösterdiğinde Haldun Dormen yönetiminde olan Broadway’den İstanbul’a adlı müzikalde rol almayı başaran Keremcem aynı yıl içinde Aşk Bitti ile kariyerindeki 3. Albümü piyasaya sürmeyi başarmıştır.

Albümde yer alan Aşk Bitti ve Aman Aman ile oldukça büyük beğeni kazanmıştır. Müzik kariyeri bir yana aynı zamanda sahnelerden de kendini geri çekmemiştir. 2009’da da Dokun adlı albüm ile karşımıza çıkmıştır. Albüm için çıkış parçası Hayallerin Peşinde’de kullanılan yeni bir teknik ile de oldukça fazla dikkat çekmeyi başarmıştır. Bunu biraz daha açmak gerekli olur ise eğer 3D animasyon ve gerçek görüntü bir arada kullanılarak bir klip hazırlanmıştır. Bu albümün tanıtımı amacı ile Türkiye, Almanya, Kıbrıs ve Azerbaycan’da toplamda 170 konserlik bir turneye çıkmıştır. Bunun yanı sıra 2009’da vatani görevini yapmak üzere orduya alınmış ve tamamlamıştır.

Keremcem’in Ailesi
Doğum tarihi ile ilgili nüfus verilerinde 5 Ocak 1978 yazmaktadır. Bunun yanı sıra Beste isimli bir ablası bulunmaktadır. Baba adı ise Cem’dir. Onunla ilgili kapsamlı bilgileri sizlere sunduk. Özellikle de dizi ve müzik hayatında elde ettiği başarılar sayesinde hayatımızın içinde olan bir isim olmayı başarmıştır. Öte taraftan da İstanbul’a gelişi 2001’de Yonca Evcimik sayesinde olmuştur. Yonca Evcimik sayesinde yolu Aykut Gürel ile kesişmiştir.

2006’da Çirkin Ördek Yavrusu adlı animasyon komedide seslendirme yaparak bu alanda da iş yapmıştır. Bu anlamda da bir ördeği seslendirmiştir.

Keremcem : Bu Hayat Benim Dizisi
Hepimiz onu hem isim olarak hem de simaen oldukça yakından tanımaktayız. Özellikle de yaptığı işler ile kendine has duruşundan ödün vermemiştir. Öyle ki son zamanlarda oldukça fazla ilgi görmüş dizilerden biri olan Bu Hayat Benim’de de güzel bir performans sergilemiştir. Öyle ki sevenleri onu bu dizi ile daha bir benimsemiştir. Bundan olsa gerek sevenleri bu diziyi sıkı bir şekilde takip etmektedir. Öte taraftan sanatçı imza attığı işler ile kendi kariyeri adına olumlu gelişmeler kaydetmiştir. Bu sayede sevenlerine güzel bir Keremcem’i anma fırsatını yaratmıştır. Özellikle de özel hayatı değil de işi ile önde olması nedeni ile fazlası ile profesyonel şekilde iş görmektedir.

İksir: Dedemin Sırrı adlı sinema filmi ile 16 Mayıs 2014’te Seda Güven, Oğuz Oktay, Cansu Tosun, Bülent Şakrak, Bülent Çolak gibi isimler ile çalışmayı başarmıştır. 13 Kasım 2014’te oyuncu Seda Güven ile Paris’te hayatını birleştirmiştir. Daha sonrasında 9 ay sonra 2015’te boşanma kararı almışlardır. Sanatçı ile ilgili genel bilgi verdik sizlere. Oldukça başarılı işlere imza atması bir  yana yaptığı şarkılar hala dillerimizde değil mi? Özellikle de sevenleri onun eskimeyen şarkılarını her daim diri tutmaktadır. Sevenleri bir yana onun eleştireni ya da yereni de fazla yoktur. Bundan olsa gerek fazlası ile sevilmesi. Biz sizlere hakkında oldukça kapsamlı bilgi verdikten sonra şimdi de yer aldığı bazı projeler hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Gelin bakalım neler imiş bunlar?

Keremcem Albümleri
2007 Aşk Bitti
2005 Maia Keremcem ve Seden Gürel
2004 Eylül

Keremcem Dizileri
2007 İki Yabancı
2005 Aşk Oyunu
2004 Avrupa Yakası (Konuk oyuncu)

Keremcem Filmleri
2002 Aslı ile Kerem

Keremcem Seslendirmeleri
2007 Çirkin Ördek Yavrusu ile Farecik, Çirkin Ördek Yavrusu
2007 High School Musical 2, Soundtrack

Keremcem Röportaj

Keremcem Vikipedi

Keremcem Fotoğrafları

Keremcem Fotoğrafları

Keremcem Yeni Hali

Keremcem Yeni Hali

Keremcem Şarkıları

Keremcem Şarkıları

Keremcem Klipleri

Keremcem Klipleri

Keremcem Dizileri

Keremcem Dizileri

Keremcem Albüm

Keremcem Albüm

Keremcem Nerelere Gideyim

Keremcem Nerelere Gideyim

Keremcem Son Bir Kez

Keremcem Son Bir Kez

Keremcem Resimleri

Keremcem Resimleri

Keremcem Pozları

Keremcem Pozları

Keremcem Aşk Bitti

Keremcem Aşk Bitti

Keremcem Boyu

Keremcem Boyu

Keremcem Sevgilisi

Keremcem Sevgilisi

Keremcem Facebook

Keremcem Facebook

Keremcem Kaç Yaşında

Keremcem Kaç Yaşında

Keremcem Hayatı

Keremcem Hayatı


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ