Fotoğraf İndir
Kerem Bursin Resimleri Galeri için tıklayın

Kerem Bursin Resimleri

Kerem Bursin 1987 İstanbul doğumlu bir oyuncudur. Kerem Bursin resimleri, ilk olarak Türkiye’de Güneşi Beklerken isimli dizi de yine kendi ismi ile Kerem Sayer olarak ekranlara gelmiştir. Kerem Bursin resmi arasında özel bir çok pozlarını, diziden kareleri, oynadığı yabancı filmlerde ki kareleri yer almaktadır.

AİLE HAYATI
Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. Çiğdem-Pamir çiftinin oğlu olan Kerem Bürsin ‘in fotoğrafçılık ile uğraşan Melis adlı bir ablası vardır. Ablası 2015 yılında ilk fotoğraf sergisini Karaköy ‘de açmıştır. Haziran 2017 ‘ de de  Beyrut ‘ ta evlenmiştir. Kerem Bürsin ‘in babası Pamir Bursin, ODTÜ mezunu bir mühendis olup uluslararası bir petrol şirketinde üst düzey yönetici olarak çalışmaktadır. Babasının mesleğinden dolayı Kerem Bürsin hayatının büyük bir kısmını yurtdışında farklı ülke ve şehirlerde yaşayarak geçirmek zorunda kalmıştır. Bu gezginlik kendisi henüz 10 aylıkken İskoçya ‘ ya taşınmalarıyla başlamış.  Ardından Endonezya ‘ ya taşınan Kerem, anaokuluna burada başlamıştır. Dubai, Türkiye, Malezya gibi farklı ülkeler ve kültürlerde yaşayan Kerem Bürsin, ailesiyle birlikte 12 yaşında Teksas ‘a taşınmıştır. Tiyatroyla tanışması, oyunculuk ve müziğe ilgi duyması ve spora başlaması orada yaşadığı yıllarda gerçekleşmiştir. Teksas ‘taki lise yıllarında ulusal liseler arası tiyatro yarışmada en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Liseyi Teksas ‘ta bitirdikten sonra Boston ‘a giderek Emerson Koleji ‘nde pazarlama iletişimi bölümünde oyunculuk eğitimi aldı. Üniversiteyi bitirdikten sonra da Los Angeles ‘a taşınarak oyunculuk yapmaya başladı. Carolyn Pickman ve Eric Morris ‘ten iki yol oyunculuk dersleri almıştır.

Annesi,  bu dönemlerde sosyal sorumluluk projelerine katılarak Amerika ‘daki kanserli çocuklarla ilgili çalışmalarda yer aldı. Annesi gibi hayırsever olan Kerem Bürsin ‘de halen fırsat buldukça yardım organizasyonlarında yer alarak kız çocuklarının eğitimine katkıda bulunmaktadır. UN Women ve AÇEV ile çalışmalarına devam etmektedir. Annesi ve babası halen Amerika ‘da yaşayan oyuncu 2013 yılında Türkiye’ye dönüş yapmıştır.

ÖZEL HAYATI
2015 yılının Ocak ayında Mavi Jeans ‘in reklamlarında güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile oynayan Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya arasında başlayan aşk ilişkisi halen devam etmektedir. İlişkileri hakkında evliliğe olumlu bakan çift yaşlarının genç olmasından dolayı bu konuda acele etmemektedirler.

MÜZİK HAYATI
Kerem Bürsin, Teksas ‘ taki lise yıllarında arkadaşlarıyla bir rock müzk grubu kurarak, Teksas ‘ ta pek çok konser vermişlerdir. Ayrıca 2009 yılında The Summer Set grubunun Chelsea adlı video klibinde rol almıştır.

OYUNCULUK HAYATI
Kerem Bürsin, oyunculuk hayatına Amerika ‘da lisedeyken tiyatro ile başarılı bir giriş yapmıştır. Aldığı eğitimlerle kendini geliştiren yakışıklı oyuncu ilk film deneyimini henüz 19 yaşındayken 2006 senesinde 2 farklı film ile yaşamıştır. Oynadığı filmlerinden biri “Thursday”diğeri ise “Rozar Man” dir.

Ardından 2007 yılında “Strawberry Melancholy” ve “The Architect” filmlerinde yer aldı. 2008 yılında “Killian” adlı kısa filmde oynadı. 2010 yılına geldiğinde “Wendigo” adlı filmde rol almıştır. Ama aynı yıl “Sharktopus” adlı TV filminde başrolü oynamıştır. “Sharktopus” filminin yapımcısı Jack Nicholson ve Sandra Bullock ‘ u keşfetmiş olan ünlü Roger Corman ’dır. Roger Corman ‘ın, 2013 yılında “Palace of the Damned” adlı korku filminde de yer almıştır. Ancak bu iki TV filmi de beklenen ilgiyi görmemiştir. Amerika ‘ da çektiği filmlerinin yanı sıra oynadığı bir de reklam filmi bulunmaktadır.

Ardından kuzeninin düğünü için İstanbul ‘a gelen yakışıklı oyuncu Gaye Sökmen ile tanışarak Gaye Sökmen Ajansla anlaşarak oyunculuğa Türkiye ‘de devam etme kararı aldı. Temmuz 2013 – 2014 arasında 54 bölüm olarak yayınlanmış olan “Güneş ‘i Beklerken” gençlik dizisinde başrolde oynarken ikiz kardeşini de kendisi canlandırmıştır. Bu diziye devam ettiği dönemde Line adlı bir mesajlaşma uygulamasının reklam filminde ve dizi arkadaşı Hande Doğandemir ile beraber Lipton reklamlarında oynamıştır. “Güneş ‘i Beklerken” dizisinde sergilediği oyunculuğuyla çeşitli ödüller kazanmıştır. 2014 yılında yönetmenliğini ve senaristliğini Çağan Irmak ‘ın üstlendiği “Unutursam Fısılda” sinema filminde oynamıştır. Bu filmdeki rolü de kendisine ödüller getirmiştir. 2014 yılında televizyonda yayınlanmaya başlanıp internette sonlanan “Ulan İstanbul” dizisinde de konuk oyuncu olmuştur. Gene 2014 Kasım ‘ında yayına girmiş ve bir İtalyan dizisinin Türkiye uyarlaması olan “Şeref Meselesi” adlı dizi de başrol oynamıştır. 2014 yılı oldukça yoğun ve hareketli geçen Kerem Bürsin, Turkcell Superonline reklamlarında da yer almıştır. Ocak 2015 ‘te Mavi Jeans ile anlaşarak 2016 Ağustos ‘una kadar markanın reklam yüzü oldu. Markanın diğer reklam yüzü de Seranay Sarıkaya idi. İkili reklam filminde Maroon 5 ‘ın “This Love” şarkısını seslendirmiştir. 2016-2017 yılları arasında da Nike reklamlarında yer almıştır. 2017 yılında televizyon ekranlarına “Bu Şehir Arkandan Gelecek” adlı dizideki başrolüyle döndü. 20 bölümlük bu dizideki rolü ile Uluslararası Seul Drama Ödülleri ‘nde “En İyi Erkek Aktör” ödülünü kazanmıştır.

En son olarak da Nisan 2018 de yayınlanan “Can Feda” adlı bir savaş filminde Burak Özçivit ile başrolü üstlenmiştir. Başarılı oyuncunun yer aldığı projeler ve filmler hayranları tarafından beğeniyle takip edilmektedir.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Qubad Memmedov dedi ki:

    Sizin hayraninizim BEN.

    1. Qubad Memmedov dedi ki:

      Cok Guzelsiniz yaa

BİR YORUM YAZ