Kenan İmirzalıoğlu Resimleri

Kenan İmirzalıoğlu 1974 Ankara doğumlu manken ve oyuncudur. Kenan İmirzalıoğlu resimleri arasında rol aldığı Deli Yürek dizisinden Yusuf Miroğlu karakterinin resimlerini de bulabilirsiniz. Kenan İmirzalıoğlu resmi arasında yakışıklı oyuncunun farklı tarzlarını ve dizisinden görüntüleri görebilirsiniz.
Aslen Türkmen’dir. Kenan İmirzalıoğlu 18 Haziran 1974 yılında Ankara ilinin Balâ ilçesine bağlı Üçem köyünde dünyaya geldi. 12 yaşına kadar köyde yaşadı. Soyu Bozulus Türkmenleri’nin Tabanlı Aşiretine dayanan İmirzalıoğlu, orta ve lise öğrenimini Ankara’da teyzesinin yanında tamamladı. Yüksek öğrenimini ise İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde tamamladı

1997 yılında Best Model of Turkey’nin elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20’ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World’e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World olmuştur.

Kenan İmirzalıoğlu fotoğrafları, 2008 yılında Kabadayı filmi ile oldukça güzel bir sinema filminde rol almış ve fan kitlesi gittikçe artmıştır. Kenan İmirzalıoğlu fotoları arasında en özel kareleri görebilirsiniz. Kenan İmirzalıoğlu 2017 yılında da Karadayı isimli dizide 2012 yılından bu yana Bergüzar Korel ile başrol oynamaktadır. Dizi halen devam etmektedir.

Kenan İmirzalıoğlu Karadayı resimleri ve genel olarak oynadığı film ve dizilerden kareleri bu galeride bir araya getirdik.

Kenan İmirzalıoğlu son hali resimlerini görenler şaşırıyor. Karadayı isimli dizisi biten Kenan İmirzalıoğlu son imajı bıyıksız. Kenan İmirzalıoğlu yeni imajı aslında ilk meşhur olduğunu dönemlerde kullandığı Acı Hayat ve Deli Yürek rollerindeki imajı ile aynı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Hakan akaya

BİR YORUM YAZ