Fotoğraf İndir
Kenan İmirzalıoğlu Fotoğrafları Galeri için tıklayın

Kenan İmirzalıoğlu Fotoğrafları

18 Mart 2020

Kenan İmirzalıoğlu 1974 Ankara doğumlu manken ve oyuncudur. Kenan İmirzalıoğlu resimleri arasında rol aldığı Deli Yürek dizisinden Yusuf Miroğlu karakterinin resimlerini de bulabilirsiniz. Kenan İmirzalıoğlu resmi arasında yakışıklı oyuncunun farklı tarzlarını ve dizisinden görüntüleri görebilirsiniz.

Kenan İmirzalıoğlu kaç yaşında? : 18 Haziran 1974 doğumludur.
Kenan İmirzalıoğlu nereli? :
Ankara’nın Bala ilçesinde doğdu, aslen Türkmendir.

Kenan İmirzalıoğlu’nun resim galerisini incelerken aynı zamanda biyografisini, hayat hikayesini, dizilerini ve filmlerini inceleyebilirsiniz. İlk resme tıklayarak Kenan İmirzalıoğlu fotoğraflarını tam kalitede izleyebilir ve bilgisayarınıza, cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir? Biyografisi
Kenan İmirzalıoğlu 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara’nın Bala ilçesinde doğmuştur. Aslen Türkmen olan Kenan İmirzalıoğlu 12 yaşına kadar hayatını köyde geçirmiştir. Sonradan Ankara’ya teyzesinin yanına giden Kenan İmirzalıoğlu orta ve liseyi teyzesinin yanında bitirdi. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümünü kazandı ve İstanbul’da eğitimini tamamladı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun Türkiye’de ve Dünya’da Best Model Olması
1997 senesinde Best Model of Turkey’e katıldı. Burada toplam 4.000 kişi içerisinden son 20’ye kaldı ve sonrasında da finallerde birinci olmayı başardı. Bunun akabinde dünyada yapılan Best Model of The World’ katılan Kenan İmirzalıoğlu, burada da birinci oldu ve ilk kez bir Türk erkeği bu yarışmada birincilik etmiş oldu.

Kenan İmirzalıoğlu Dizi ve Filmleri
Bu birincilikler dizi yapımcılarının dikkatini çekti ve ilk dizisinin Deli Yürek dizisinde Yusuf Miroğlu karakteriyle canlandırdı. Bu dizide şöhreti parladı ve Türkiye’de artık onu tanımayan kalmadı. Sonrasında Alacakaranlık isimli dizide Uğur Yücel ile başrol oynadı. Sonra sırasıyla Yazı Tura, Acı Hayat, Kabadayı, Son Osmanlı Yandım Ali, Ejder Kapanı ve Ezel isimli sinema ve televizyon dizilerinde oynadı.

Özellikle Ezel isimli dizide büyük başarı elde etmiştir. Dizi’nin sıkı bir hayran kitlesi olmuştur. Bu dizide kendisine Cansu Dere, Tuncel Kurtiz, Haluk Bilginer, Barış Falay, Yiğit Özşener ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimler eşlik etmiştir. Sonrasında ise Uzun Hikaye isimli sinema filmi ve Karadayı isimli dizide boy göstermiştir. Karadayı isimli dizişe “Mahir Kara” karakterine hayat vermiştir. En son Mehmed: Bir Cihan Fatihi isimli projede yer almış ancak bu proje başarılı olamamıştır. Günümüzde ise Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programını sunmaktadır.

Kenan İmirzalıoğlu, Ezel isimli dizide 2012 yılı için toplam 4 milyon dolar almıştır. Bu ülkemizde bir dizide oyuncuya verilen en fazla ücrettir. 2015 yılında “uyuşturucu kullanmak” suçuyla 10 ay hapis cezası alan Kenan İmirzalıoğlu, cezanın 1 yıldan az olması sebebiyle erteleme almıştır.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Hakan akaya

BİR YORUM YAZ