Fotoğraf İndir
Kemal Doğulu Resimleri Galeri için tıklayın

Kemal Doğulu Resimleri

Kemal Doğulu başarılı bir kuaför, şarkıcı ve aynı zamanda da bir TV yıldızı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kemal Doğulu resimleri arasında ünlü ismin özel hayatından, sosyal medyadan ve TV’de ki programlardan en özel kareleri galerimiz içerisinde yer almaktadır. Tanınmış ünlü oyuncu olan Kadir Doğulu’nun abisi Kemal Doğulu yer aldığı Bu Tarz Benim isimli yarışmada jüri üyeliği yapmaktadır.

Kemal Doğulu’nun Aile Hayatı
14 Ekim 1979 ‘da Mersin ‘ de doğan ve ilk çocuk olan Kemal Doğulu ‘ nun 1 kız kardeşi ve aralarında oyuncu Kadir Doğulu ‘nun da bulunduğu 3 erkek kardeşi vardır. Babası Rasim Doğulu ‘nun çalışmak için Amerika ‘ya gitmesi üzerine ailesinin sorumluluğunu almak için erken yaşta yazlarını bisikletçide, bakkalda çalışarak geçirmiştir. İleride kadın kuaförü olmak isteyen Kemal Doğulu küçük yaşında gizlice evde kız kardeşinin saçını kesmiştir. 12 yaşına geldiğinde Mersin ‘de kuaför kuzeninin yanında çıraklığa başlamıştır.

Amcasının zoruyla İmam Hatip ‘e yollanan ve burada Arapça ve Kur’an derslerinde başarılı olamayan sanatçı gizlice Anadolu Lisesi sınavlarına girerek bilgisayar bölümünü kazanmış ve İmam Hatip ‘teki eğitimini sonlandırmıştır. Ardından Harran Üniversitesi ‘ nde Pazarlama Bölümü ‘ne girdi. 2 yıl okuduktan sonra eğitimini yarıda bırakıp geri dönmek zorunda kalmıştır. Amerika ‘da babasının yanına gitmek için İstanbul ‘ a vize almaya gelen Kemal Doğulu vizeyi beklerken kuzeni Zeki Doğulu ‘nun kuaför salonunda çalışmaya başladı. 2016 Haziran ‘ında Beyoğlu ‘ndaki evinden çıkarken merdivenlerden düşen Kemal Doğulu ‘yu ev sahibi kanlar içinde bulmuş ve Taksim ‘deki bir hastaneye kaldırılmıştı. Babası Rasim Doğulu Ocak 2017 ‘de Mersin ‘de kalp krizinde öldükten sonra Kemal Doğulu ve kardeşleri babalarının mirasını reddetmişlerdir.

Kemal Doğulu’nun Meslek Hayatı
Kemal Doğulu ’nun mesleki faaliyetlerinden biri, küçük yaşlardan beri arzuladığı kadın kuaförlüğüdür. Kuaförlüğe henüz erken yaşlardaki ilgisi üniversiteyi bırakıp İstanbul ‘daki kuzenin salonunda çalışmaya başlamasıyla profesyonel bir şekil almıştır. Çıraklıktan başlayarak ilerlettiği işini moda dergilerine saç tasarımı yapmaya başlayarak farklı bir kulvara geçirmiştir. Saç tasarımlarının yanı sıra makyaj yapmaya başlayan sanatçı Paris ‘ teki bir kozmetik firmasından aldığı iyi marka makyaj malzemeleriyle bu işe başladı. 2004 yılında New York Moda Haftası ‘nda Bahar Korçan ve Michael Kors defilelerinin saç-makyaj çalışmalarını yapmıştır. Ardından da fotoğraf çekmeye soyundu. Kemal Doğulu ‘nun ilk çektiği fotoğraflar Elle Dergisi ’nde yayımlanmıştır. Kendini geliştirmeye devam ederek imaj danışmanlığıyla meslek hayatını geliştirmiştir. Bunca yeteneğini birlikte kullanarak sanatçılara makyaj, saç tasarımı, fotoğraf çekimi ve imaj danışmanlığı alanlarında hizmet vermiştir. İmaj tasarımlarını yaptığı ünlü sanatçıların en başında Hande Yener gelirken, Seda Sayan, Sıla, Kutsi, Gökhan Özen, Nil Karaibrahimgil, Demet Akalın gibi ünlü isimler yer almaktadır.

2006 yılında Hande Yener ile tanışan Kemal Doğulu ünlü şarkıcının Hande Maxi adlı singleının fotoğraf çekimlerini ve imaj danışmanlığını yapmıştır. Hande Yener ile samimi bir arkadaşlığı olan Kemal Doğulu ‘nun müzik dünyasına girişi tamamen tesadüfi bir şekilde Hande Yener ‘in konserinde şarkıcının vokalistinin gelmemesi üzerine Kemal Doğulu ‘nun geçmesiyle başlamıştır. Bu deneyimin ardından Hande Yener ve Erol Temizel, Kemal Doğulu ‘ yu müzik sektöründe değerlendirmeye karar verdiler. Ve Ocak 2008 ‘de Kemal Doğulu “1 Yerde” adlı ilk maxi singleını çıkarttı. Elektronik müzik tarzındaki singleın ilk klibi “1 Yerde”  adlı Hande Yener ile düet yaptığı parçasına çekilmiştir. Klip hem MTV Türkiye, hem de MTV  dünya kanallarında yayımlanmış ve kısa sürede Dünya Top 10 listesinde 1 numaraya yükselmiştir. Maxi singleın ikinci parçası olan “Nedense Nedense” ‘nin klibi Temmuz sonunda çekilmiştir.

2009 yılında adını “Kemal Doğulu 2” koyduğu ikinci singleını çıkartan Kemal Doğulu ‘nun albüm fotoğraflarını Hande Yener çekmiştir. Bu singleın çıkış parçası olan “Uzayda Aşk Var” ı Soner Arıca yazmış ve ücretsiz olarak Kemal Doğulu ‘ya vermiştir. Parçanın yönetmenliğini kendisinin üstlendiği video klibinde de pek çok ünlü sanatçı yer almıştır. Bu albümün başarısının hemen 1 yıl ardından üçüncü albümü olan ve 6 parça ile 1 akustik versiyonun yer aldığı “Ters Köşe” yi çıkartmıştır. 2011 ‘de 2 parçadan oluşan yeni Maxi singleı “4.Kemal” yayımlanmıştır. 2012 yılında “Aşk Kabul Ederse” adlı parçada Ogün Dalka ile düet yapmıştır. 2015 yılında, 3 parça ve albüme adını veren parçanın akustik versiyonundan oluşan “Duygusal” albümünü çıkartmıştır. 2 yıl aranın ardından 2017 Mayıs ‘ında “Selfie” adlı singleıyla piyasalara dönmüştür.

Kemal Doğulu, müzik çalışmalarının yanı sıra asıl tutkusu olan kuaförlükten de hiçbir zaman kopmamış, aksine 2014 yılında Nişantaşı ‘nda butik bir kuaför salonu açmıştır.  Aynı yıl Öykü Serter ‘in sunuculuğunu yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı moda yarışma programında jüri olarak görev yaptı. TV 8 ‘de yayınlanan “İşte Benim Stilim” yarışma programında da 3 sezon jüri üyesi olmuştur. Kemal Doğulu, çok yönlü yeteneklerini geliştirerek halen farklı alanlardaki başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

Kemal Doğulu şapkalı pozu

Kemal Doğulu foto albüm

Kemal Doğulu yeni resimleri

Kemal Doğulu masum bakışlı fotoğrafı

Kemal Doğulu havalı saç modelleri

Kemal Doğulu


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. NİSA NUR DOĞANER dedi ki:

    KEMAL DOĞULU ÖYKÜ SERTER SİZİ ÇOK SEVİYORUM İKİNİZ ÇOK GÜZELSİNİZ

BİR YORUM YAZ