Fotoğraf İndir
Kaan Yıldırım Resimleri Galeri için tıklayın

Kaan Yıldırım Resimleri

03 Ekim 2019

Kaan Yıldırım kimdir? Kaan Yıldırım fotoğrafları eşliğinde hayatı ve biyografisi hakkında bilgiler alabilirsiniz. Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu’nun evlilik resimleri ve yakışıklı oyuncunun oynadığı diziler hakkında bilgiler.

Kaan Yıldırım Kaç Yaşında? : 24 Aralık 1986 yılında doğmuştur.
Kaan Yıldırım Nereli? : İstanbul’da doğmuştur.

Kaan Yıldırım Fotoğraf Galerisi: Kaan Yıldırım fotoğrafları eşliğinde biyografisi hakkında bilgiler alabilirsiniz. Kaan Yıldırım’ın fotoğraflarını full kalitede incelemek için alt kısımdan ilk resme tıklayabilirsiniz ve resimleri incelerken Kaan Yıldırım’ın az bilinen yönlerini keşfedebilirsiniz.

Kaan Yıldırım
Kaan Yıldırım 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da doğdu. Oyunculuk yaparak kariyerini sürdürmektedir. Ünlü oyuncu Londra Brunel üniversitesinin pazarlama bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimleri alarak kariyerine güzel bir başlangıç yaptı. Oyunculuk kariyerine il olarak Kayıp isimli dizideki Kadir rolü ile başladı. Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu ile birlikte rol aldığı Ulan İstanbul isimli dizi ile büyük ses getirdi.

2015 yılı içerisinde Ezgi Eyüboğlu ile birlikte bir yaz dizisi olarak başlayan Adı Mutluluk isimli dizide Batu Değirmenci rolünü canlandırdı. Bu dizideki rol arkadaşı ile aralarında bir aşk başladı ve çift birlikte olmaya karar verdi. Kaan Yıldırım gerek yakışıklılığı gerekse oyunculuk konusundaki yetenekleri ile herkesin beğenisini topladı. Özellik ile genç yılların favorisi haline gelen genç ve yakışıklı oyuncunun uzun süre daha ekranlarda kalmaya devam edeceği kesin.

Kaan Yıldırım’ın Eşi Kimdir?
14 Mayıs 2016 yılında Esma Eyüboğlu ile dünya evine girdi. Çiftin evliliği Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşti. Çiftin evliliği mutlu bir şekilde devam etmektedir. Kaan Yıldırım aynı zamanda ünlü holding Yıldırım Holdingin veliahtıdır. Zengin bir aileden gelen oyuncunun bu yönü pek çok kişi tarafından bilinmemektedir. Bu özelliği ise genç ve yakışıklı oyuncunun ne kadar mütevazi olduğunun bir göstergesidir. Zengin bir aileden geldiği ise ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün programında ortaya çıkmıştır. Genç oyuncu bu yıllarda tamamen kariyerine odaklanmış durumda ve başka konular ile gündeme gelmek istememektedir.

Kaan Yıldırım ve Ulan İstanbul Dizisi
Ünlü oyuncunun oyunculuk konusundaki yetenekleri ise su götürmez bir gerçektir. Ulan İstanbul isimli yapımda tüm halk tarafından tanınır hale geldi. Özellik ile bu dizide canlandırdığı karakter ile izleyen herkes tarafından çok sevildi. Bu dizide canlandırdığı karizmatik rol ile genç kızların yeni sevgilisi ve Türkiye’nin yeni jönlerinden birisi haline geldi. Kayıp isimli yapımda ise kapüşonlu çocuk olarak izleyenler tarafından tanınmıştır. Genç sanatçının yer aldığı pek çok dizi ve film bulunmaktadır. canlandırdığı her karakter izleyenler tarafından fazlası ile beğenilmekte. Bu kadar başarılı bir oyuncu olmasının arka planında ise aldığı iyi eğitim ve oyunculuk konusundaki yetenekleri yer alıyor. Genç oyuncunun bu başarılı kariyerine çok daha büyük başarılar ekleyeceği de su götürmez bir gerçektir.

Kaan Yıldırım Yer Aldığı Filmler
Kayıp isimli yapımda 2013 yılında Kadir rolünü canlandırdı.
Ulan İstanbul isimli dizide 2014 yılında Ferdi rolü ile ekranlara çıktı.
Ümmü Sıbyan:Zifir isimli yapımda 2014 yılında yer aldı.
Adı Mutluluk isimli dizide Batu isimli karakter ile 2015 yılında ekranlarda yer aldı.
Yok Artık! İsimli yapımda 2015 yılında yer aldı.
Kalbim Yangın Yeri isimli yapımda Volkan adlı karakter ile 2016 yılında yer aldı.
Klavye Delikanlıları isimli yapımda Kerem karakteri ile 2017 yılında yer aldı.

Kaan Yıldırım Resimleri

Kaan Yıldırım Resimleri

Kaan Yıldırım Resimleri

Kaan Yıldırım Resimleri

Kaan Yıldırım Resimleri

Kaan Yıldırım Resimleri

Kaan Yıldırım Resimleri

Kaan Yıldırım Resimleri

Kaan Yıldırım Resimleri


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ