Fotoğraf İndir
Justin Timberlake Resimleri Galeri için tıklayın

Justin Timberlake Resimleri

11 Mayıs 2018

Justin Timberlake 1981 yılında doğmuş ABD kökenli bir ünlü sanatçıdır. Ayrıca Justin Timberlake resimleri, şarkı yazarı ve oyuncudur. Justin Timberlake resim, ilk oynadığı filmi 2000 yılındadır. Yakışıklı sanatçı en güzel şarkıları ile bir çok kişinin beğenisini kazanmaktadır.

Justin Bandall Timberlake 31 Ocak 1981 senesinde ABD’li şarkıcı, şarkı yazarı ve oyunculuğuyla tüm dünya tarafından tanınan bir ünlüdür. Memphis, Tennessee’de dünyaya gelen Justin Timberlake çocukluk çağlarında, televizyon programı olan Star Search, The All New Mickey Mouse Club isimli TV programlarında yer almıştır. 1990 senesinin sonuna doğru çok satan müzik gruplarından birisi olacak N2 Sync isimli grubun solistinden birisi olarak üyeliğini yaptı.

Grup müziğe ara verme kararı aldığında Timberlake, stüdyo albümleri olan Justfied ve Future Sex / Love Sounds eserlerini piyasaya sürdü. İlk albümün de Cry Me a River ve Rock Your Body isimli hitleri yer alan ve ABD’de billboardlarda 200 listesinde ilk sırada yer aldı. Bu da ünlü şarkıcının genç yaşlarda kariyerinin doruklarında olduğunu ve önünün ne kadar açık olduğunun kanıtıydı. Şarkıcı bu dönemlerde sadece şarkılarıyla değil, tüm dünyaca ünlenen çok güzel yapımlara sahip olan filmlerde de rol aldı. Sosyal Ağ, Kötü Öğretmen, Zamana Karşı ve Arkadaştan Öte filmleri tüm dünya da ses getirdi Sosyal Ağ ile bir hackeri canlandıran Timberlake, her filminde farklı bir role bürünmüş ve oyunculuğunun da ne kadar iyi olduğunu kanıtlamıştır.

2013 senesinde Timberlake, müzik kariyerine yeni albümler kazandırmaya karar verdi. The 20 / 20 Experience ve The 20 /20 Experience 2 of 2 albümleriyle kariyerine devam ettirdi. Bu albümler en çok satan albümler arasında yer aldı ve Suit & Tie, Mirrors ve son olarak da Tunnel Vision en çok dinlenen şarkılar arasında yer aldı. Ünlü şarkıcının şarkıları sadece ABD ile sınırlı kalmamış tüm dünyaya yayılmıştır. Timberlake çalışmalarının 9’u Grammy Ödüllerine ve 4 tanesi de Emmy Ödüllerine aday gösterilerek ödül aldı.

Ocak 2007 senesinde oyuncu olan Jessica Biel’le birlikte bir ilişki yaşamaya başlayan ünlü oyuncu ve sanatçı Timberlake, Aralık 2011 yılında nişanlandı ve 2012 senesinde İtalya’da dünya evine girdi. Timberlake ve Biel çiftinin Nisan 2015 senesinde bir oğlu dünyaya gelmiştir.

Timberlake, 2008 senesinde Forbes Dergisine yaptığı açıklama kapsamında 44 Milyon Dolar kazandığından bahsetti. Timberlake dönemin en gözde sanatçıları olan Madonna, Celine Dion gibi çok tanınmış kişileri geride bıraktı. Bu dönemde dünyanın en fazla kazanan dördüncü ünlüsü olarak listede yerini aldı. Bu kimileri için kıskanılacak kimileri içinse hayranlıkla bakılacak bir olaydı. 2014 senesindeyse 57 milyon dolar kazandığı için 26. Sırada yer aldı.

Sanatçının R&B ve pop üzerinde bir tarza odaklanması çok farklı ve çeşitli tarzlara sahip olmasına neden oldu. Timberlake bu durumu, kendi müzik hayatına elinden geldiğinde farklı tarzlar kazandırmak istediğini dile getirdi. Müzik tarzları açısından karmaşık bir albüm özelliği taşıyan Future sex /  Love Sounds hem rap, hem rock hem funk hem soul em gospel, nes wave opera ve çeşitli dünya müziklerini içinde barındırmaktadır. Entertainment Weekly albümünde N’ sync ve Justfied’den farklılık taşımaktadır. Bu farklılık tarz olarak bir farklılıktır. What Goes Around tarz bakımından Justfied albümüyle benzerlik taşısa da şarkıcı bu albümlerde tek benzerliğin bir şarkı olduğundan bahsetmektedir. Bu albümü üzerinde çok çalışmış ve bu alanda gösterdiği emeklerinin hiçe sayılmasını asla istememektedir. Zaten hiç sayılmayacak kadar değerli ve dolu dolu bir albüm olmuştur.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ