Fotoğraf İndir
Justin Bieber Resimleri Galeri için tıklayın

Justin Bieber Resimleri

11 Mayıs 2018

Justin Bieber gerçek adı ile Justin Drew Bieber. 1 Mart 1994 yılında dünyaya geldi. Kanadalı olan genç şarkıcı; pop ve R&B türünde şarkılar yapar ve bunun dışında oyuncu ve şarkı yazarıdır. Justin Bieber kariyerine çok genç yaşlarda başladı. Ünlü olduğu yıllarda daha sadece 9 yaşındaydı. Video paylaşım sitesi YouTube üzerinden yayınladığı videolar ile keşfedildi. Onu keşfeden kişi ise Scoot Braun’dur.

Braun onu keşfettikten sonra ünlü olması için gerekli adımları attı ve aynı zamanda Justin Bieber’ın menajeri oldu. Braun Atlantaya gittiğinde Justin Bieber’ı ünlü şarkıcı Usher ile tanıştırdı ve işte Justin Bieber için dönüm noktası burası oldu. Daha sonrasında Usher aracılığı ile Usher ve Braun ortak şirketi olan yapım şirketi ile ilk albüm anlaşmasını imzalayan Justin Bieber kariyerine bu noktada başlamış oldu. Justin Bieber’ın yaptığı ilk single olan One Time fazlası ile başarılı oldu ve haftalar boyunca müzik listelerinin bir numarası olmaya devam etti.

Justin Bieber Fotoğraflarını tam boyut görmek için resme tıklayınız

İlk Klibi Baby
Ayrıca ilk video klibi Baby video paylaşım sitesi olan YouTube’da en çok izlenen video rekorunu kırdı. Bu video klipte Justin Bieber ile birlikte Usher da yer alıyordu. İşte bu renkli hayata daha çok küçük yaşta atılan Justin Bieber daha çok küçük yaşlardan itibaren yeteneği ve yakışıklılığı ile genç kızların bir numaralı sevgilisi haline geldi. Aynı zamanda şarkıcının yaptığı albümler ve şarkılar sebebi ile aldığı onlarca ödül bulunmaktadır. Daha bu genç yalında sergilediği bu başarı tüm dünya tarafında ayakta alkışlanmaktadır.

Justin Bieber Guiness Rekorlar Kitabına Girdi; Justin Bieber 3. Albümü olan Believe ile birlikte daha sadece 18 yaşında iken Guiness Rekorlar Kitabı’na girdi. 18 yaşında rekor kıran tek sanatçıdır. Genç şarkıcının yüzlerce popüler ve hit haline gelmiş şarkısı bulunmaktadır. Aynı zamanda Justin Bieber birbirinden ünlü isimler ile onlarca düet yapmış ve ödül törenlerinde neredeyse her yıl sahne almıştır. Sanatçının konser biletleri her zaman satış rekorları kırmakta ve konserlerinde ise insanlar muazzam bir kalabalığa şahit olmaktadır.

Kızların Sevgilisi; Onu izlerken göz yaşlarını tutamayan yüz binlerce genç kız ve hayranları onun başarısına başarı katmaya devam etmektedir. Şarkıcının where are u now şarkısı en iyi dans dalında ödüller almıştır. Bunun dışında ise genç ve yetenekli şarkıcının aldığı ödüller sayılamayacak kadar çoktur. Ayrıca Justin Bieber yine kendisi gibi çok genç yaştan itibaren ünlü olmuş genç pop sanatçısı Selena Gomez ile bir birliktelik yaşadı. Bu ilişki ile milyonları kendine hayran bırakan çift iki yıllık uzun bir ilişki yaşadı. Ancak bu iki yıllık güzel ilişkinin sonrasında çift ortak bir karar vererek yollarını ayırmaya karar verdi. Bu durum hayranlarını oldukça üzdü. Son yıllarda ise Justin Bieber hit olmuş Despacito aldı şarkıya remix versiyon yaptı. Bu versiyon da oldukça fazla beğeni topladı. Genç şarkıcı bu şarkı ile birlikte ilk defa bir İspanyolca şarkı seslendirdiğini dile getirdi.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. knk dedi ki:

    Canim yaaa

BİR YORUM YAZ