Fotoğraf İndir
İsmail Ege Şaşmaz Resimleri

İsmail Ege Şaşmaz Resimleri

27 Ağustos 2016

İsmail Ege Şaşmaz ilk olarak rol aldığı Güneşi Beklerken dizisi ile onu Barış karakteri olarak tanıdık. İsmail Ege Şaşmaz resimleri içerisinde Güneşi Beklerken dizisi bölüm resimleri ve dizinin kamera arkasından görüntüleri yer almaktadır. İsmail Ege Şaşmaz fotoları oyuncunun özel yaşamınıda göstermektedir.

Atv’nin yeni başlayan dizisi Günebakan dizisinin başrol oyuncusu olan İsmail Ege Şaşmaz,yeni dizide başrol olarak yer almaktadır.İsmail Ege Şaşmaz’ın boyu,kilosu,yaşı ve oynadığı diziler hakkında biyografi bilgileri sizler için derledik.

İsmail Ege Şaşmaz Vikipedi :
Güneşi Beklerken dizisi ile tanıdığımız yakışıklı oyuncu hakkında detaylar şöyle :

Doğum tarihi : 1993

Doğum Yeri :Manisa’da dünyaya gelmiştir.

Yaşı : 22 yaşındadır.

Eğitim : Manisa Belediye Konservuatuari bölümünden mezun olmuştur.

İsmail Ege Şaşmaz Boyu :1.75 M

İsmail Ege Şaşmaz Boyu :76 Kg

Saç ve göz rengi : Kahverengi ve siyah

İsmail Ege Şaşmaz foto galeri ile siz de daha yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz. Birbirinden yakışıklı halleri ve çapkın bakışları ile Güneşi Beklerken Barış sizlerle.

 

İsmail ege şaşmaz fotoğraflarıİsmail Ege Şaşmaz kapak resimleri İsmail Ege Şaşmaz indir İsmail Ege Şaşmaz görselleri İsmail Ege Şaşmaz görsel İsmail Ege Şaşmaz resimleri İsmail Ege Şaşmaz resim İsmail Ege Şaşmaz fotoğrafları İsmail Ege Şaşmaz foto İsmail Ege Şaşmaz instagram İsmail Ege Şaşmaz profil İsmail Ege Şaşmaz facebook İsmail Ege Şaşmaz resim İsmail Ege Şaşmaz profil resimleri İsmail Ege Şaşmaz

 


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ