Fotoğraf İndir
Hilmi Cem İntepe Resimleri Galeri için tıklayın

Hilmi Cem İntepe Resimleri

12 Haziran 2018

Hepimizin yakından tanıdığı isimlerden biri olan Hilmi Cem İntepe hakkında sizler için bir yazı kaleme aldık. İlk olarak ele almak istediğimiz ise genel olarak ada şartları vs. gibi durumlardan ötürü insanların kişilikleri hakkında bilgi edinmek zor bir durumdur. Özellikle de çoğu kişi için bahsi geçen bu adanın şartları zaten başlı başına bir zorluk içermektedir. var olan normal hayat şartlarından çıkıp daha sonrasında böyle bir ortama gelmek ise çoğu kişi adına yorumlamak gerekir ise eğer olumsuzluklar içermektedir. Özellikle de insanlar şartların ağır olması bir yana uzun süre aileden ayrı kalmak gibi durumlardan da doğal olarak etkilenebilir.

Bize kalır ise de bu durum elbette ki bazı şartlar altında insanı moral durumu anlamında etkileyebilir. Özellikle de kimisinin bünyesinin hassas olması da bunda etkili olan faktörler arasında yer almaktadır. İlave olarak değinmek istediğimiz bir diğer durum ise pek çok insan için bu şartlara adapte olmakla geçen sürenin bir nebze de olsa performans bakımından olumsuz yan teşkil etmesi nedeni iledir. Bize kalır ise eğer üzerinde durulması gereken asıl durum oyuncuların başa çıkma yöntemlerinin neler olduğudur. Pek çok insan bu gibi durumlarda genel olarak yanında ailem olsa yeter gibi düşünse de durum sadece bundan ibaret olmasa gerek. İlave olarak değinmek istediğimiz bir diğer konu ise genel hatları ile ilerleyen kısımlarda da Hilmi Cem İntepe hakkında oldukça kapsamlı bilgiler verilmesi ile oluşacak. İsmini sıklıkla duyduğumuz Hilmi Cem İntepe ile alakalı kapsamlı bilgi vermeye başlayalım isterseniz.

Hilmi Cem İntepe Hayatı ve Biyografisi
19 Mayıs 1992 doğumlu olan Hilmi Cem İntepe Muğla’da yer almakta olan Yenice’de doğmuştur. 18 yaşına gelmesine kadar yaşamını Bodrum Güvercinlik’te geçirmiştir. Bunun yanı sıra onu farklı kılan özelliklerinden birisi de 15 yaşına gelmesi ile beraber tek başına dans etmesi sayesinde ortaya çıkmıştır. Özellikle de başarı dememizin nedeni ise bu noktada kimseden yardım almaması ile yakından bir alakası bulunmaktadır. 17 yaşına basması ona Latin dansları ile tanışmanın da kapılarını aralamış oldu. bunun yanı sıra dans noktasındaki başarısını salsada elde etmiş olduğu Türkiye Gençler Şampiyonluğunu birçok kez elde etmesi ile ortaya koymuştur. Daha sonrasında ise özellikle de bu alana yöneldiğini ise Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye katılması ile de destekleyebiliriz. Bunun yanı sıra onun adını duymamız noktasında asıl değerli olan noktalardan biri ise 2013’te Survivor şampiyonluğunu elde etmesi sayesinde olmuştur. Bu açıdan bakılacak olur ise eğer bu başarı ona oldukça farklı bir dünyanın kapılarını aralama anlamında yardımcı olmuştur. Bu noktadan sonra hayatında ortaya çıkan değişimler hem onun adını daha fazla duymamıza hem de başarılarına yenisini eklemesinin izlememize de sebep olmaktadır. Şimdi gelin onun hakkında derlediğimiz bu yazıda kendisi ile alakalı daha kapsamlı bilgilere değinelim.

Hilmi Cem İntepe’nin Film ve Dizileri
Son zamanlarda yer almış olduğu televizyon projeleri de başarısı noktasında ona farklı bir boyutta yarar sağlamıştır. Son sezonda yer alan 2018 Survivor içinde de kendi adına iddialı olması da yeni bir şampiyonluk istemesi ile alakalıdır. Daha evvelde değindiğimiz üzere televizyon sektöründe de yer almasından ötürü oyunculuk yaptığını eklemek gerekli olacaktır. ilk olarak Muhteşem Yüzyıl adlı dizide yer verdiği karakter ise Yavuz’dur. İlerleyen zamanlarda birbirinden farklı projelerde yer aldığını ifade etmek ise yanlış olmaz. Bunlar ise şu şekilde ifade edilebilir: “Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada.” Bahsi geçen bu dizi ve filmlerde yer alması da onu tanımamız adına yarar sağladı. En nihai olarak ise Bodrum Masalı adlı dizideki karakteri ise Kelebek idi.

Hilmi Cem İntepe Survivor Hayatı
Devam etmek gerekirse onu asıl olarak öne çıkarak 2013 yılında düzenlenen Survivor’ı ele almak oldukça yararlı olacaktır. 2013 Ünlüler- Gönüllüler’de yer almasının yanı sıra şampiyonluk elde etmesi onun adına farklı bir deneyim olsa gerek. Daha sonrasında da 2015’te gerçekleşen All Star’da da boy göstermiş olması nedeni ile de adını sıklıkla duyduğumuz Survivor yarışmacıları arasındadır. Burada elde ettiği başarı ise üçüncülük olarak bilinmektedir. daha sonra ise hayatına oyunculuk anlamında devam ettiği de diğer gerçekler arasında yer almaktadır. Bu dizilerden isim olarak yazının önceki kısımlarında sizlere zaten bahsettik. Şimdi de önemli bir diğer detay özelliği taşıyan All Star takımında yer almasından da bahsetmek istiyoruz. Son dönemdeki yan 2018’de oynan Survivor itibari ile kendi adına başarısını ortaya koymayı kanıtlamış bir özelliğe sahiptir. Özellikle de burada yer alan yarışmacıların geneli adına konuşmak gerekir ise eğer hepsi kendini bir noktada kanıtlamayı başarmış olsa gerek. Tam olarak göz önünde olması için dönem dönem yarıştığı Survivor yarışmalarını derlemeyi daha makul bulduk. Özellikle de son Survivor itibari ile de ortaya nasıl sonuçların çıkacağı da pek çoğu için merak konusu.

2013 – Survivor Ünlüler-Gönüllüler – Şampiyon
2015 – Survivor All Star – 3. oldu
2018 – Survivor 2018

Daha evvel bu yarışmanın şartlarını iki kez gören biri olması da onun adına bir noktada yarar sağlamaktadır. Pek çok kişi için bu durum elbette ki olumlu sonuçlar getirmesi gerekir. Başta da değindiğimiz üzere ada şartlarına alışkın olmak pek çok noktada etkili olan faktörler arasında yer almaktadır. Özellikle de bunu ispat etmek gerekir ise eğer ilk zamanlarda  ortaya çıkan performans göstergelerinden bunu görmek de mümkündür. İlk hafta saniyede 0,67 metre koştuğu bilinmesinin yanı sıra bu değerler bir sonraki hafta içinde ise saniyede 1,01 olarak kaydettiği başarı ile güncellenmiştir. Buradan çıkarılacak bir sonuç ise Hilmi Cem’in sonuçları göstermektedir ki iki seferlik bir tecrübe sayesinde insan alıştığı şartlara daha kolay uyum sağlamaktadır. Aksi bir durum ise diğer haftaki sonuçlarında ortaya çıkmıştır. Bunu nereden anladığımıza değinmek gerekir ise eğer ilerleyen haftalarda ortaya çıkan performansları ise geride kalarak bu durumu bir nebze de olsa olumsuz olarak ele almamıza neden olmuştur.

Bunlara ilave olarak pek çok Survivor yarışmacısı adına ortak bir genelleme yapmak gerekir ise eğer çoğu için en mühim olan noktalardan biri de başarı elde etmeleri için psikolojik olarak kendilerini hazır hissetmeleri gerektiği ile alakalıdır. Buradan anlaşılması gereken Hilmi Cem bunu bir kez başarmış olması demek yine olmayacağı manasını içermemektedir. Aksine durum daha farklı şekilde algılanabilir. 2018 Survivor yarışmacıları içinde iki defa şampiyon olan bir isim olması da bu duruma anti tez oluşturan bir duruma sahiptir. Genel hatları ile bu yazımız bu şekilde idi. Umarım sizlere sağlıklı bilgiler vermeyi başarmışızdır. Sağlıcakla kalın. Hilmi Cem İntepe oyunlarıyla ve gelecekte ki projeleriyle çok konuşulacak isimlerden birisidir.

Film ve Dizileri ise şu şekildedir
2013 – 2014 Muhteşem Yüzyıl 4. Sezon
2014 – Çılgın Dershane – 4
2014 –  Stajyer Mafya
2014 –  Çalıkuşu
2016 – Bodrum Masalı
2017 – Vecihi

Hilmi Cem İntepe

Hilmi Cem İntepe karizmatik resimleri

Hilmi Cem İntepe vücut

Hilmi Cem İntepe sakal modelleri

Hilmi Cem İntepe yeni resim

Hilmi Cem İntepe artistik poz


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ