Fotoğraf İndir
Hakan Hatipoğlu Resimleri Galeri için tıklayın

Hakan Hatipoğlu Resimleri

06 Haziran 2018

Survivor yarışması denince akla gelen isimlerden olan Hakan Hatipoğlu hakkında ele aldığımız bu yazıda sizlere bilgiler sunmayı amaç ediniyoruz. Öncelikle ele almak istediğimiz konu ise yarışmanın şartları ile ilgili olacak. Pek çok insan için normal hayatta birkaç saatlik o şartlar bile bize kalır ise oldukça ağır olsa gerek. Özellikle de insanlar değerlendirme yapacak ise bunu göze alması da daha makul sonuçlar ortaya atmak adına yarar sağlayacaktır. Hele ki o adada kalınması gibi bir durum neticesinde de insan hem fiziken hem de ruhen bu durumdan fazlası ile de etkilenmektedir. Açlık bir taraftan, ada şartları vs derken bir insanın orada zorluk çekmemesi mümkün mertebe imkansız olsa gerek. Özellikle de pek çok insanın titiz olduğu da diğer başka bir seçenek olarak da ele alınabilir. Bize kalır ise eğer en fazla öneme sahip olan durumlardan biri psikolojik olarak kişinin zinde olmasıdır. aksi halde yaptığı iş itibari ile başarı elde etmesi de oldukça zor bir durumdur. Bu noktada eklenmesi gereken asıl konu ise bir anda normal bir düzenden çıkıp o şartlar içine girmek olsa gerek.

Yarışmacıların her biri adına geçerli olan zorlukların en ortak noktası da kanaatimizce budur. Bize kalır ise ada şartları bir noktadan sonra insanda sabır bırakmayacak özelliklere de sahiptir. Yarışmacı diğer arkadaşlar yani takım arkadaşları ile de iç içe bir halde olmak da buna ilave edilebilir. Pek çok insan adına bunlar azımsanmayacak değerde durumlar olarak geçmektedir. bize kalır ise de bu durumları atlamak nereden bakarsan bak oldukça zordur. Hele ki ailenizden ayrı bir şekilde uzun süre orada olmak da bazı noktalar için zorlayıcı olabilir. Pek çoğu için de bu durum katlanılmaz gibi gelse de bazı insanlar bu tür yarışmaları makul bulmaktadır. Bunların yanı sıra bize de sizler için bugünkü yazımızda Survivor ile sıklıkla adını duymamız bir yana daha evvel hayatımıza girmiş bir isim olan Hakan Hatipoğlu’nu sizler için ele alacağız. Gelin bakalım nelere değindik. Şimdi de gelelim asıl konumuz yani Hakan Hatipoğlu’na.

Hakan Hatipoğlu Kimdir? Hayatı Hakkında Bilgiler
28 Kasım 1979’da dünyaya gelen Hakan Hatipoğlu Çanakkale doğumludur. Bunun yanı sıra kendini kanıtladığı meslek dalları ise oyunculuk, milli sporcu ve sunucu şeklinde ele alınmaktadır. Eğitim hayatına bakmak gerekir ise eğer Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten daha sonra Marmara Üniversitesi İşletme Anabilim Dalında ise yüksek lisansını yapmış oldu. onu tanımamız ise Var Mısın Yok Musun yarışması sayesinde gerçekleşti. Bunun yanı sıra aynı yarışmada yer alan Gizem Akın ile hayatlarını da birleştirdikleri de bir diğer belirtilmesi gerekendir. Milli sporcu olduğunu da ele almıştık. Su topu ile ilgilenmesinin yanı sıra Adalarspor’da aktif bir sporcu hayatı da yer almaktadır. 2013’te düzenlenmiş olan Akdeniz Oyunlarında ise Türkiye Su Topu Milli Takımı’nda yer aldığı da bilinmektedir. bu noktada sadece televizyon ile değil de spor ile olan ilgisi de ortaya çıkmıştır. Özellikle de bu yarışmada yer ala  oyuncuların spor ile münakaşa içinde olmaları da onlara oyunlar adına katkı sağlamaktadır.

Hakan Hatipoğlu Nereli?
Survivor ile birlikte adını fazlası ile duyduğumuz isimler arasında yer alan Hakan Hatipoğlu’nun kim olduğu ise oldukça fazla merak edilen durumlar arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra yarışmada yer alan yarışmacılara nazaran adı en fazla duyulanlardan olması da bir diğer özelliği olsa gerek. İstanbul’da Burgazada’da büyümesinin yanı sıra aslen Çanakkaleli olduğunu da sizler için ele almıştık. Aynı şekilde eğitimini de İstanbul’da tamamladığını da daha evvel ifade ettik. 2009’da Acun Ilıcalı tarafından sunulmuş olan Var Mısın Yok Musun ile hayatımıza girdi. Bunun yanı sıra 250. Programda Hakan Hatipoğlu yarışmacı olmaya hak kazandı ve 132.000 TL ile de yarışmadan ayrıldı. Bunun yanı sıra isminin anıldığı kişi olan Gizem Akın’da aynı şekilde bu yarışmada tanıştığı bir isimdir.

Hakan Hatipoğlu Hangi Dizi ve Yapımlarda Oynadı?
Bunların yanı sıra ilerleyen zamanlarda dizilerde boy göstermesi de onun adına dikkat çekti. 2010’da “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” Erdal Beşikçioğlu ile önem kazanan dizide Selim karakteri ile rol almıştır. Daha sonrasında 2010’da düzenlemiş olan Survivor Kızlar-Erkekler’de yer aldığı da bilinmektedir. 2015’te gerçekleşen Survivor All Star’da ise 17 hafta kalması sonucunda yarışmayı altıncı olarak tamamlamayı başarmıştır. İlave olarak 2018’deki yarışma içinde geçen isimler adına konuşmak gerekir ise eğer iddiasını konuşturacak bir yarışmacı olduğu da diğer özellikleri arasında yer almaktadır. Özellikle de son dönemde TV8 ekranlarında yer alması nedeni ile yüzüne sıklıkla rastlamaktayız. Biz de sizler için bu yazımızda onun hakkında detaylı bilgiler vermeyi amaç ediniyoruz. Devam edelim. All Star kadrosunda isminin olması da kendi adına katkı sağlayacak bir durum olsa gerek. Bunun yanı sıra daha evvelde iki kez bu yarışmada yer alması da tecrübe noktasında birçok yarışmacıya nazaran daha iyi şartlarda olduğunu da ortaya koymaktadır. başarılı performansları sayesinde grafiği de olumlu bir seyir izlemiştir. Özellikle de son Survivor adına yarışması ise şampiyonluğu elde etmek için olsa gerek. Survivor Panaroma’da sıklıkla görmemiz nedeni ile onun hakkında kafamızda soru işaretleri olması da oldukça mantıklı.

Hakan Hatipoğlu’nun Kariyer Hayatı
Kariyer hayatında pek çok iş olmasının yanı sıra sunuculuk da bu bakımdan ötürü öne çıkmaktadır. Özellikle de sosyal medya hesaplarına bakmak gerekir ise eğer iddiasını orada da ortaya koyduğunu ifade etmek daha doğru bir tabir olacaktır. bu sayede onun hakkında olduğu gibi aynı şekilde pek çok yarışmacı için de kapsamlı bilgiler elde etmiş oluyoruz. Son paylaşımları neticesinde ise All Star anlamında kendi iddiasını ortaya koyması ise oldukça manidar olsa gerek. Uzun süredir yüzüne alışkın olmamız nedeni ile onun hakkında merak edilenler olması da doğal bir durumdur. Hem yararlı bilgiler vermek hem de kafalardaki soruları da gidermek bakımından oldukça güzel bir yazı olmasını da umuyoruz. Daha evvelde ele aldığımız gibi Hakan Hatipoğlu milli sporcu olarak su topu oynamaktadır. Özellikle de bir dönem oldukça fazla ses getiren dizilerden olan “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide canlandırdığı Selim karakteri ile de 80 bölüm boyunca ekran karşında olmayı da başardı. TRT Spor’da 2013’te bir spor programına sunuculuk yaptı. 2013 Ekiminde başlayıp 31 Aralık 2013’e kadar süren  “Bir Milyon Kimin?” adındaki içerik olarak bilgi yarışmasını ise yine tanınan bir isim olan Pelin Çift ile birlikte sunmayı başardı. Daha sonrasında ise sunucu olarak ifade ettiğimiz gibi Survivor Panaroma’ya devam etti.

Hakan Hatipoğlu Sosyal Medya Hesapları
Hakan Hatipoğlu : Twitter
Hakan Hatipoğlu : Instagram
Hakan Hatipoğlu : Facebook


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ