Gökhan Özen Resimleri

Gökhan Özen söz ve müziklerinin kendisinin yaptığı albümleri ile uzun yıllardır bu piyasada ki yerini koruyan sanatçılar arasında gelmektedir. Gökhan Özen resimleri, ilk çıkardığı Civciv parçası ile sevenlerine iyi bir şarkıcı ve söz yazarı olduğunu göstermiştir. Gökhan Özen foto galeri ile farklı imajını ve kıyafetlerini ayrı ayrı fotolarda görebilirsiniz.

Gökhan Özen Biyografisi
Gökhan Özen 29 Kasım 1979 yılında Ankara’da doğdu. Asıl adı Ahmet Gökhan Özen’dir. Kariyerini şarkıcılık ve şarkı yazarlığı yaparak sürdürmektedir. Aslen Trabzonludur. Müziğe olan yeteneği çok küçük yaştayken keşfedildi. Daha sadece 6 yaşında iken Ankara Devlet Opera ve Balesinde çocuk korosu için seçmelere katılan Gökhan Özen çok beğenildi. Müzik eğitimine bu koroda başladı ve eğitimleri burada devam etti. Dünya klasiği olan olan pek çok eseri koro ile birlikte üç yıl boyunca sergiledi.

İlk albümünü 2000 yılında çıkardı. Albümünün adını ise “Özelsin” olarak tercih etmiştir. Bu albümü piyasada çok tuttu ve şarkılarının çoğu oldukça popüler hale geldi. Gökhan Özen aynı zamanda oyunculuk da yapmaktadır. 2006 yılında Sevda Çiçeği dizisi ile birlikte ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Bundan sonrasında ise ikinci dizisi olan Yalan Dünya dizisinde rol aldı ve bu dizi 2007 yılında yayınlandı. Aynı zamanda ünlü şarkıcı jüri üyeliği de yaptı. 2009 yılında Süperstar aile adlı yarışmada jüri üyesi olarak bulundu. Ancak hem dizi çekimleri hem de albüm çalışmaları sebebi ile jüri üyeliğini bırakmak zorunda kaldı. 2011 yılı içerisinde ise Han Medya isimli yapım şirketini kurdu ve bu yapım şirketinde hem prodüktörlük yaptığı hem de başrol olarak rol aldığı Yıldız Masalı isimli bir dizi çekildi. Ünlü sanatçı albümlerinde yer alan neredeyse tüm şarkıların söz yazarlığını, müziklerini ve aranjmanını da yine kendisi yapmaktadır. Bunu dışında daha pek çok ünlü sanatçıya söz ve şarkı da vermiştir.

Gökhan Özen resimlerini detaylı incelemek için üzerine tıklayınız

Gökhan Özen 7 Temmuz 2010 yılında selen Sevigen ile evlendi. Çiftin bu evlilikten bir kız çocukları dünyaya geldi. Ancak bundan 6 yıl sonra Kasım 2016 yılında çift boşandığını açıkladı. Gökhan Özen yıllar önce İngiltere’ye taşındı ve yaşamına burada devam etti. Evliliği de bu ülkede gerçekleşti. Ünlü şarkıcı müzik kariyerine hala devam etmektedir. Şarkıcının müzik türü pop olarak geçse de slow şarkıları daha ağırlıklıdır. Özellikle şarkı sözlerinin anlamlılığı ile dinleyenlerin beğenilerini toplamıştır. Şarkı sözleri aşkı, sevgiyi, ayrılığı ve aşk acısını çok güzel bir şekilde kanıtlamaktadır. Başarılı şarkıcı söz yazarlığı konusundaki yeteneğini de yazdığı şarkılar ve bu şarkıların anlamlı sözleri ile herkese kanıtlamıştır. Şarkıcının her albümündeki şarkıların pek çoğu hit haline gelmiş ve haftalarca müzik listelerinde ilk sıralardaki yerini korumuştur.

Gökhan Özen’in Albümleri
2000 yılında Özelsin
2001 yılında Duman Gözlüm
2002 yılında Duman Gözlüm remix albüm
2003 yılında Civciv
2004 yılında Her Şeyde Biraz Sen Varsın (Sevgililer Günü’ne özel olarak yeni edisyon)
2004 yılında Aslında
2005 yılında Kalbim Seninle – One More Time
2007 yılında Resimler & Hayaller
2008 yılında Bize Aşk Lazım
2010 yılında Daha Erken
2010 yılında Başka
2013 yılında Milyoner
2015 yılında Maske

 

Gökhan Özen Fotoğrafları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gulya dedi ki:

    cok seviyorum gokani

BİR YORUM YAZ