Fotoğraf İndir
Gökhan Keser Resimleri Galeri için tıklayın

Gökhan Keser Resimleri

06 Ekim 2019

Gökhan Keser kimdir? En yeni ve hiçbir yerde olmayan Gökhan Keser fotoğrafları eşliğinde ünlü oyuncunun hayatı hakkında bilgiler. Gökhan Keser’in resimlerini incelerken onun hiç bilinmeyen yönlerini de öğrenebileceksiniz.

Hepimizin yakından tanıdığı bir isim olması bir yana aynı zamanda oldukça sevilen bir isim. Biz de sizler için bugün onu ele alalım dedik. Öncelikle gerek oyuncu kimliği gerekse de müzik hayatı ile hepimizin az çok bildiği bir isim Gökhan Keser. Öte taraftan hayatımıza girmesi ise Selena adlı dizi ile olmuştu. Bu dizi ile birlikte oyunculuk anlamında yıldızı parlamıştı.

Şimdilerde ise daha çok müzik piyasasında öne çıkıyor. İlave olarak modelliği eklemek de oldukça faydalı olacaktır. Çünkü Gökhan Keser neredeyse pek çok alanda başarı elde etmiş bir isim olarak hayatımıza girmiştir. Survivor 2014’te de bulunması itibari ile bunu gözler önüne sermiştir. Özellikle de yarışmada elde ettiği ikincilik sayesinde kendini kanıtlamayı başarmıştır. Biz de sizler için bu kadar fazla merak edilen isim olan Gökhan Keser’i bu yazımızda ele aldık.

Gökhan Keser Kimdir?
Rizeli olması bir yana 1987’de İzmir’de doğmuştur. Hobi olarak modelliğe başlamış olduğu 14 yaşından bu yana kendine fazlası ile şey kattı. ilk olarak bu başarıları ele almak gerekli olur ise eğer oldukça genç bir yaşta “Miss & Mr Model 2004” adlı yarışmada birinci seçilerek ‘Ege Kralı’ unvanını alamaya hak kazanmıştır. Daha sonrasında  ise “Best Model Of Turkey 2005” te Türkiye 2. si seçilmesi neticesinde ‘Manhunt Turkey’ unvanı almıştır. Bu sebepten ötürü de Türkiye’yi yurt dışında temsil etmeye hak kazanan bir isim olmuştur.

Manhunt International’ın En Yakışıklı Erkeği: Nihai olarak 2006’da Çin’de düzenlenen ve  64 ülkenin en iyi modellerinin boy gösterdiği dünyanın en yakışıklı ve karizmatik erkeğinin seçildiği Manhunt International yarışmasında  bizi temsi etmiştir. Bu yarışmadaki başarısı ise dünya üçüncülüğü ve dünyanın en fotojenik erkeği seçilmesi halinde “Manhunt Internationel 2006 3.”, “Manhunt Internationel Mr. Photogenic” unvanlarını ülkemize katmıştır.

Gökhan Keser gerek yurt içi gerekse de yurt dışında fazlası ile işler başarmıştır. Özellikle de bu işe hobi olarak başlamış olması bir yana bu alanda Türkiye’deki sayılı isimler arasında yer almaktadır. Öteki taraftan oyunculuk anlamında hayallerini gerçekleştirmek adına “Ekol Drama Sanat Evi“nde Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi almıştır. Öteki tarafta ise Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan ve Randy Esen gibi isimlerden de şan eğitimi almaya başladı.

Gökhan Keser Dizileri
Özellikle de onun başarıları arasında en üst sırada yer alan işlerden biri olan Selena dizisi ise o dönem 104 bölüm ile gayet önde olan projeler arasında idi. ATV’de yayınlanan bu dizide ilk defa başrolde olması bir yana öteki taraftan kendine oldukça geniş bir hayran kitlesi katmayı da başarmıştır. Onun için en önde olan işlerden biri de elbette ki müzikti. Bundan ötürü olsa gerek 2007 itibari ile bu alana yöneldi. Bu neticede ilk olarak 2008’de Zerrin Özer’in “Ömür Geçiyor” albümünün vokalleri arasında yer aldı. 2008 yılında  aynı zamanda “Hepsi” grubunun da içinde olduğu yönetmen koltuğunda Mete Özgencil’in oturduğu “Kayıp Çocuklar Cenneti” isimli sinema filminde başrol olarak görev aldı. Bunun yanı sıra tanıtımları sinema salonlarında da gösterilen film yapımcılar nedeni ile yarıda kaldı ve vizyona girmedi.

Vokallik: Kaydettiği en önemli başarılar arasında olanlara bir bakmak gerekli olur ise eğer Türkiye’de bulunan kadın vokalistler içinde en önde olan isimlerden biri olan Sıla ile çalışma imkanı buldu. Yani ona vokalistlik yaptı. “İnşallah” ve “Kafa” video kliplerinde bulunan Gökhan Keser Sıla’nın 3. Albümü olarak bilinen “Konuşmadığımız Şeyler Var”ın vokallerinde olan isimlerdendir.

Yıllar 2011’e geldiğinde Sıla ile düet yapması sayesinde kendini kanıtlamak adına oldukça iyi bir iş ortaya koymuştur. Sözü ve müziği Sıla Gençoğlu’na ait olan Hadi Ordan adlı single ile kendine ait müzik sevki ile sevenleri ile buluşmuştur. Bu sayede de müzik anlamında piyasadaki ilk işini yapmayı başarmıştır.

Gökhan Keser Şarkıları
Bunun yanı sıra Sony Music etiketli çalışması da  2012’in Ocak ayında raflarda kendine yer edindi. Kendi adı ile çıkan albümde prodüktör olarak Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır isimleri yer almaktadır. Albümde Gökhan Keser’e ait olan sözleri ile Sıla Gençoğlu’nun bestelemesi ile En Kötü Günümüz Böyle Olsun adlı şarkı oldukça fazla beğeni topladı. Özellikle de sosyal medya gördüğü ilgi dolayısı ile de dönemin en sevilen şarkıları arasında yer aldı. Daha sonrasında ise klip çekilen şarkılar içinde “Bazen” “Seninle Bozdum” ve “Ceket” adlı şarkılar olmuştur.

2014 başında ise ilk albümünden olan Hiç Vaktim Yok adlı şarkı ile single çalışması yapmıştır. 2014 senesinde katıldığı Survivor yarışması ile birlikte Ünlüler takımında yer aldı. Bunun yanı sıra kendi adına elde ettiği bir başarı da adadan elenme potasına hiç girmemiş olmasıdır. yani konseylerde adı hiç yazılmamıştır. Finale kalmış ve 116 gün sonunda zorlu mücadeleden ikinci olarak ayrılmayı başarmıştır.

Bu başarısı sayesinde de pek çok alanda elde etmiş olduğu başarıları ortaya koymayı hak etmiştir. Özellikle de gerek müzik gerekse de oyunculuk adına güzel işler yaptığını söylememek yanlış olur. Genel itibari ile onunla ilgili söyleyeceklerimiz bu şekilde idi. Umarım size fayda sağlar. Sağlıcakla kalın.

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri

Gökhan Keser Resimleri


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ