Fotoğraf İndir
Gökçe Bahadır Resimleri Galeri için tıklayın

Gökçe Bahadır Resimleri

24 Ağustos 2018

Hem ekranların hem de sinema perdesinin tanınan isimlerinden biri olan Gökçe Bahadır 9 Kasım 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk öğrenim yıllarını burada yaşayan Bahadır Akademi İstanbul Radyo ve Televizyon bölümünü başarı ile sonlandırmıştır. Ayrıca kariyerine daha büyük katkısı olan ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde almış olduğu oyunculuk eğitimi olmuştur. Aslında sektöre daha üniversite yıllarında eğitimi esnasında farklı şekillerde giriş yapan oyuncu Fenerbahçe FM radyo kanalında program sunuculuğu yaparak başladı. Daha sonra mezuniyetinin arkasından ise Best Tv’de VJ olarak devam etmiş ve bu şekilde ekranlara adım atmıştır. Daha sonra ise Show Tv’de Sinyal isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Yani oyunculuk öncesinde daha farklı bir tecrübe olarak program sunuculuklarını yürütmüştür. Ancak yeteneği ve görüntüsü sayesinde daha sonraları oyunculuk alanında daha çok tanınan biri haline gelecektir.

Tatlı Hayat Dizisi
İlk olarak 2001 senesinde Tatlı Hayat isimli dizide yer alarak kariyerine başlamış oldu. Daha sonra 2002 senesinde Beşik Kertmesi, 2003 senesinde Mühürlü Güller dizilerinde de yer aldı. Bu dizilerdeki rolleri genel olarak bölümlük roller olmasına rağmen beğeni toplamayı başardı. Asıl tanınmasına sebep olan dizi projesi ise 2003 senesinde geldi. Ekranların en sevilen lise dizilerinden biri olan Hayat Bilgisi dizisinde kalıcı bir role sahip oldu. Burada Yeliz karakterini canlandıran güzel oyuncu çok fazla tanındı ve sevilmeye başlandı. Hayat Bilgisi o dönemde gayet uzun soluklu bir dizi idi. 2003 senesinde başlayan dizi 2005 senesine kadar devam etti.

Sunuculuk
Bu süre sonrasında bir taraftan sunuculuk yapmaya da zaman zaman devam etti. Digitürk de Jojo isimli bir çocuk programının sunuculuğunu yaptı. Ardından yine kendini kanıtlayacağı bir proje daha geldi. Gelmiş geçmiş en iyi dizilerimizden biri olan Yaprak Dökümü isimli dizide rol aldı. Baş rollerden biri olan Leyla karakterini canlandıran güzel oyuncu orijinalliği ve başarısı ile çok beğenildi ve adeta göz doldurdu. Bu proje ile birlikte kendini tam olarak kanıtladı.

Gökçe Bahadır Özel Hayatı
Oyuncunun özel hayatında da farklı gelişmeler oldu. İlk olarak Ali Sunal ile yaşadığı ilişki sonrasında bunu evliliğe taşıma kararı aldı. 2011 senesinde kendisi gibi oyuncu olan Kemal Sunal’ın oğlu olan Ali Sunal ile birlikte nikah masasına oturdu. Ancak bu evlilik çok uzun sürmedi. Çok geçmeden 23 Şubat 2012 senesinde evlilikleri boşanma ile noktalandı. Daha sonra ise güzel oyuncu tekrar bir evlilik adımı atmadı.

Son olarak yer aldığı projelere bakacak olursak 2015 senesinde oynadığı Hatırla Gönül isimli diziyi görüyoruz. Bu dizide güzel oyuncu Engin Öztürk, Selen Öztürk ve Onur Saylak gibi başarılı oyuncu kadrosu ile bir arada güzel bir projeye imza attı. Şu sıralarda ise Ufak Tefek Cinayetler isimli televizyon dizisinde yer almaya devam ediyor.  2001 senesinde Tatlı Hayat ile ekranlara merhaba diyen Gökçe Bahadır 2006 ‘da Yaprak Dökümü, 2011 Sensiz Olmaz dizilerinde, aynı sene içerisinde Dedemin İnsanları isimli başarılı sinema filminde, 2012 Kayıp Şehir ve Aramızda Kalsın projelerinde yer aldı. 2012 senesinde göstermiş olduğu başarılar ile birlikte göz dolduran güzel oyuncu ödüle de layık görüldü. 2012 Bilkent Üniversitesi tarafından düzenlenmekte olan sinema ve televizyon ödüllerinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne layık görüldü. Şu sıralarda Ufak Tefek Cinayetler isimli televizyon dizisinde rol alan Gökçe Bahadır bu dizide göstermiş olduğu performans ile de çok fazla beğeniliyor. İlerleyen zamanlarda da hem tv hem de sinemada bolca göreceğiz.

Gökçe Bahadır son ve yeni resimleri

Gökçe Bahadır yeni resimler

Gökçe Bahadır yırtmaçlı elbisesiyle

Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır makyajsız doğal hali

Gökçe Bahadır saç modelleri


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ