Fotoğraf İndir
Fincan Takımları Galeri için tıklayın

Fincan Takımları

Fincan Takımları özellikle kahve keyfi yapmak isteyenler için oldukça faydalı olacak Fincan Takımları resimleri ile donatılmış bir galerimiz bulunmaktadır. Fincan takımı içerisinde en özel takımlar ve en güzel desenli fincan takımları bulunmaktadır. Fincan Takımı modelleri içerisinde etnik desenler, Osmanlı desenleri ve çiçek desenleri bulunmaktadır.

Fincan takımlarını kahve ya da çay takımı olarak ikiye ayırabiliriz. Fincanların boyutlarına göre çay veya kahve ikram edilebilir misafirlere. Alt kısımda farklı boyutlarda ve tasarımlarda fincan takımı fotoğraflarını görebilirsimiz.

Fincan Takımı Fotoğrafları: Resimlere tıklayarak tam sayfada full hd kalitede görüntüleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz bir model olursa resmin altında yer alan iletişim linkinden bize yazabilirsiniz. Modeli nasıl satın alabileceğinize dair bilgileri mail adresinize göndereceğiz.

Fincan Takımları
Kahve İçin Fincan Seçimi: Fincan takımları denildiği zaman akla çok çeşitli ürünler gelmektedir. Çay fincanı, kahve fincanı ve türk kahvesi fincanı gibi çok çeşitli fincan türleri bulunmaktadır. Özellik ile Türk kahvesi kültürü bambaşkadır ve kendine has ayrı bir kültürdür. Türk kahvesinin namı tüm dünyaya yayılmıştır bu da onu özel kılar. Türk kahvesinin hazırlanışının yanı sıra sunumu da çok önemlidir. Türk kahvesinin yanında mutlaka bir bardak su ve lokum ya da benzeri bir şekerleme bulunmalıdır. Bu durumda da seçeceğiniz Türk kahvesi fincanları da oldukça önemli hale geliyor. Seçebileceğiniz çok çeşitli türk kahvesi fincan çeşitleri vardır. Bunları seçebilmek için ise tek tek mağaza gezmenize hiç gerek yok.

Çay İçin Fincan Seçimi: İnternetteki alışveriş sitelerinden de pek çok ürünü uygun fiyatlar ile bulup satın alabilirsiniz. Bunun dışında yine türk çayının da ayrı bir kültürü vardır. Çay türk halkı için çok önemlidir. Biz her öğünde gün içinde defalarca çay içeriz. Özellik ile çay sabah kahvaltılarının vazgeçilmezidir. Sabah kahvaltılarında ize genellik ile çay fincanı ile çay içmeyi tercih ediyoruz. Bu durumda da seçeceğimiz fincanlar önemli hale geliyor. Yine çay fincanlarını da internet üzerindeki alışveriş sitelerinden bulup sipariş edebilirsiniz.

Fincan Takımları Fiyatları Ne Kadardır?
Fincan takımlarının fiyat yelpazesi çok geniştir. Çok ucuza ürünler bulabileceğiniz gibi çok pahalı ürünler bulmanız da mümkün. Porselen fincan takımları genellik ile en pahalı olanlardır. Kave fincanları genellik ile 5 TL gibi bir fiyattan satışa başlar. Ancak bunun bir limiti yoktur. 500 TL’ye bile fincan takımı bulabilmeniz mümkün.

Fincanların fiyatlarını etkileyen etmenler ana malzemesinin yanı sıra aynı zamanda işçiliktir. Daha önce de dediğimiz gibi ana malzemesi kaliteli olan porselen gibi ürünler çok daha pahalı iken diğer fincan takımları daha ucuzdur. Ayrıca işçilik fincan takımlarının fiyatının belirlenmesindeki en önemli etmendir. Üzerinde ne kadar çok desen ve boyama varsa fiyatlar da bir o kadar pahalı oluyor. Özellik ile de el emeği olan ürünler çok daha pahalı fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Ayrıca fincan takımlarının fiyatı kişi sayısına göre de değişmektedir. Fincan takımlarını; 2 kişilik, 4 kişilik, 6 kişilik, 8 kişilik, 10 kişilik ve 12 kişilik gibi setler halinde alabilmeniz mümkün. Ancak fincan takımlarını tekli olarak da alabilirsiniz. Tekli aldığınızda bu ürünlerin size gelen maliyeti daha fazla olacaktır. Takım halinde satılan set ürünleri her zaman çok daha ucuza gelmektedir. Özellik ile kalabalık ailelerin en çok tercih ettikleri fincan takımları 12 kişilik takımlardır. Bu şekilde sürekli olarak bardakları yıkamak zorunda kalmadan temiz bardakları bulabilirsiniz. Evlerimizin vazgeçilmez ürünleri olan fincan takımları mutlaka her evde çeşit çeşit bulunan ürünlerdir. Siz de kendinize uygun fincan takımlarını alarak aileniz ve sevdiklerinizle keyifle kullanabilirsiniz.

Fincan Takımı Modelleri

Fincan Takımı Modelleri

Kahve Fincan Takımı

Kahve Fincan Takımı

İkramlı Fincan Takımları

İkramlı Fincan Takımları

Dekorasyon Fincan Takımları

Dekorasyon Fincan Takımları

Motifli Fincan Takımları

Motifli Fincan Takımları

Porselen Renkli Fincan Takımları

Porselen Renkli Fincan Takımları

Kahve Fincan Setleri

Kahve Fincan Setleri

Sultan Fincan Takımları

Sultan Fincan Takımları

Fincan Çay Takımları

Fincan Çay Takımları

Gümüş Fincan Takımları

Gümüş Fincan Takımları

Kütahya Porselen Fincan Takımları

Kütahya Porselen Fincan Takımları

Osmanlı Fincan Takımları

Osmanlı Fincan Takımları

Desenli Fincan Takımları

Desenli Fincan Takımları

Kahve Fincan Takımları

Kahve Fincan Takımları


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ