Fotoğraf İndir
Ezhel Fotoğrafları Galeri için tıklayın

Ezhel Fotoğrafları

15 Eylül 2019

Ais Ezhel’in en yeni ve en güzel resimlerini incelerken aynı zamanda Ezhel hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ezhel fotoları eşliğinde Ezhel ve şarkıları hakkında bilgiler.

Ezhel Gerçek İsmi: Ömer Sercan İpekcioğlu
Ezhel Yaşı: Ünlü rapçi şarkıcı 1990 doğumludur.

Ezhel hakkında bilgileri alt kısımda yer alan fotoğraf galerisinde inceleyebilirsiniz. Ezhel resimlerini incelerken aynı zamanda hayatı, şarkıları hakkında bilgiler de edinebilirsiniz. İlk resme tıklayarak galeriyi gezebilirsiniz.

Ezhel Hayatı
1990 doğumlu olan Ömer Sercan İpekcioğlu, Ais Ezhel mahlası, takma adı ile sahnelere çıkmakta ve bilinmektedir. Ankara doğumlu olan Ezhel, kendi deyimi ile Anatolian Urban, Hip-Hop, Trap ve Reggae-Dub tarzlarında şarkılar ve eserler ortaya koymaktadır. Müzik ile erken yaşlarında karşılaşan ve kendini geliştirmeye başlayan Ezhel, yaptığı röportajlar ve anlatılarda rap ile tanışmasını Eminem’ in şarkıları ve Eminem’ in başrolde oynadığı, gençlik yaşantılarını anlattığı 8 Miles’ a dayandırmaktadır. Bu filmi izledikten sonra rap müziğine özel bir ilgi beslemeye başladığını aktaran Ezhel, rap müziğinde yoğunlaşarak bu gün, genellikle rap şarkılarıyla hafızalarda yer kazanmaktadır.

Ezhel : VooDoo Records
2008 yılında rapçi Keişan ile gerçekleştirdiği çalışmalardan sonra, 2008 yılında Funk’ d up, Dj Suppa, Aga B. ile birlikte VooDoo Records’ u kurdu ve faaliyete geçirdi. Hiphoplife tarafından gerçekleştirilen Freestyle King 2 yarışmasında, katılımcı olan 16 kişinin arasından birinci olmayı başardı. 2011 yılında Hiphoplife tarafından desteklenen Organize Oluyoruz vol2 albümünde, Yaprak Düşerse isimli şarkısıyla gündeme geldi. Türk rap müziğine kendi tarzını ve soluğunu getiren Ömer Sercan İpekcioğlu, Osmanlıca kökenli Ezhel mahlasını kullanmayı tercih etmiştir.

Youtube Üzerinden Gelen Ün
Müzikleri ve hayran kitlesini etkisi altına almış, çeşitli konser etkinlikleri ve Youtube üzerinden ününü arttırmaya devam eden Ezhel, ne yazık ki talihsiz olaylarla da gündeme gelmiştir. Bu talihsizlik, şarkılarının bazılarında geçen bazı sahne ve sözlerin otoriter rejim tarafından uyuşturucu madde kullanımını özendirme olarak değerlendirilmesi sonucunda tutuklanmasına karar verilmişti. Bu aşamadan sonra Ezhel, yalnızca rap müzik severleri ve hayranları tarafından değil, çok daha geniş kitleler tarafından bilinen biri halini almıştır.

Ezhel’in Hapse Girmesi ve Serbest Bırakılması
Daha sonrasında Ezhel’ in çıkartıldığı mahkemede beraatına karar verilmiş ve serbest bırakılmasına hüküm verilmiştir. Hazırlanan tutuklama talebinde de birden fazla hata olduğu daha sonrasında açıklanmış, basında yer alan çeşitli spekülasyonlar; evinde baskında yakalandığı, üzerinde uyuşturucu ile yakalandığı, gece baskınına uğradığı gibi ifadeler de yalanlanmıştır. Rap sanatçıları ve severleri, ne yazık ki toplum ve Türkiye’ deki hakim popüler kültür nedeniyle aşırı, asi ve sınır tanımaz şekilde zihinlerde canlanmaktadır ve bu nedenle bu insanlar üzerinde gereksiz, asılsız iddialar uydurmak, gerek tiraj peşinde koşan yayın organları gerekse siteler bazında oldukça karlı bir sonuç vermektedir fakat yalan üzerine herhangi bir doğru inşa edilemeyeceği akıllarda tutulmalıdır.

Ezhel Instagram sayfasını takip içinhttps://www.instagram.com/ezhel06/

Ais Ezhel Resimleri

Ais Ezhel Resimleri

Ezhel Saçları Uzun Resmi

Ezhel Saçları Uzun Resmi

Ezhel Resim

Ezhel Resim

Ezhel Fotoğraf

Ezhel Fotoğraf

Ezhel Foto

Ezhel Foto

Ezhel Fotoğrafları Sahne Resmi

Ezhel Fotoğrafları Sahne Resmi


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ