Fotoğraf İndir
En Yeni Çeyizlik Yazma Modelleri Resimleri Galeri için tıklayın

En Yeni Çeyizlik Yazma Modelleri Resimleri

05 Eylül 2019

En yeni çeyizlik yazma modelleri gelinlerin bohçalarında kesinlikle bulunması gereken en önemli çeyizlikler arasındadır. Çeyizlik yazma modelleri hem gelin için hem de çevrede ki yakın akrabalar için yapılmaktadır. Teyze, hala, babanne, anneanne ve kayınvalide gibi yakın akrabalara düğün hediyesi olarak verilebilmektedir.

Dantel çeyizlik yazma modelleri içerisinde çeyizlik iğne oyası yazmalar, çeyizlik tığ oyası yazma modelleri, en yeni yazma örnekleri ve yeni çeyizlik yazma modelleri bulunmaktadır.

Resim Galerisi: Hazırladığımız çeyizlik yazma modelleri resimleri ile siz de örnekler alabilirsiniz. Yeni yazma modelleri resimleri foto galerimizde yer almaktadır. Resimleri tam kalite HD olarak incelemek için galerideki resimlere tıklayabilirsiniz.

Annelerimizin çeyizlerimiz için hazırladığı en güzel iğne oyası çeyizlik yazma modelleri. Çoğu genç kız bu yazmaların ne zaman kullanılacağını ya da ne zaman ne işe yarayacağını merak ediyorlardır. Hemen bu konu hakkın birkaç ipucu verelim. Bu yazma modellerini eğer baş örtüsü kullanan biri değilseniz namaz kılarken, dua ederken ya da mezarlıklara ziyarete giderken kullanabilirsiniz. Bunun dışında mevlüt olduğunda da kullanabilirsiniz. Bu yazmaları ayrıca bebekleriniz için yüz örtüsü olarak da kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Çeyizlik Yazma Modellerinin Kullanım Alanları
Genel olarak çeyizler için yapılan çeyizlik yazma modelleri gündelik yaşamda da kullanılmaktadır. Eskiden annelerin yaptığı bu iğne oyaları günümüzde tekrardan moda olmuş durumda ve birçok genç kız iğne oyası öğrenerek yazma modellerini kendi zevklerine göre örmektedirler. Annelerin yaptığı modeller genelde daha basit ve sade modellerdi. Günümüzde ise daha süslü ve cafcaflı yazma modelleri dikkat çekiyor.

Genç kızlar günümüzde kendileri için hazırladıkları iğne oyası çeyizlik yazma modellerini aynı zamanda arkadaşlarına ve sevdiklerine hediye etmek için ya da gelir sağlamak için yapmaktadırlar. Tabi hobi olarak yapanda oldukça fazladır. İnsanın sıfırdan bir şey üretmesi güzel bir olaydır. İğne oyası çeyizlik yazma modelleri son zamanlarda Facebook, Instagram ve benzeri sosyal medya siteleri üzerinden de ören kişiler tarafından satışa sunulmuştur ve bu işin ticaret hacmi gittikçe büyümektedir.

İğne Oyalarınız Bu Sayfada Yayınlansın
Eğer örmüş olduğunuz iğne oyası, tığ oyası gibi modelleriniz varsa bu modelleri sayfamızda yayınlatabilirsiniz. vpvsistem@gmail.com adresine yapmış olduğunuz modelin resmini ve açıklamasını yaparak gönderebilirsiniz. İsim, mail adresi gibi bilgileri ya da eğer ürünü satmak istiyorsanız fiyatını ekleyerek gönderebilirsiniz. Modeliniz bu sayfada ya da iğne oyaları kategorisinde yer alan diğer konularda yayınlanacaktır. Bunun için herhangi bir ücret talebimiz yoktur.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ