Fotoğraf İndir
El Ele Tutuşan Sevgililer Galeri için tıklayın

El Ele Tutuşan Sevgililer

23 Ağustos 2019

Bu makalemizde el ele tutuşan sevgililer ile ilgili fotoğraflar paylaşacağız. El ele tutuşan sevgililerin aşk ve sevgi dolu resimlerini inceleyebilir ve bu fotoları sevdiğinizle paylaşabilirsiniz.

Sevginin Göstergesi : El Ele Tutuşmak
El ele tutuşmak aslında basit bir hareketten çok daha fazlasını ifade etmektedir. Buradaki el ele tutuşma eylemi, küçük çocuklar ve annelerinin el ele tutuşmasından daha ziyade sevgili olan kişilerin el ele tutuşmasına dayanmaktadır. Sevgilinin ellerini tutmak için bile birbirinden farklı birçok yöntem bulunmakta olup daha yeni birbirine açılmış ve yeni sevgili olmuş kişilerin ilk el ele tutuştukları an, zamanlamanın doğru ayarlanması, mekan ve kullanılan her bir kelime, yaşanılan anı değerli ve unutulmaz kılmaktadır. Yani, sevgililerin ellerinin bir araya gelmesi basit bir fiziksel hareketten çok daha fazlasını ifade etmekte ve ortaya çıkartmaktadır.

Sevgililerin el ele tutuşması, biraz pragmatist bir yaklaşım olacak fakat ellerin ve vücudun ısıtılması için harika bir yöntemdir. Bunun nedeni sevgilinin, sevilen kişinin her zaman için kişiden daha sıcak ve istenen kişi oluşudur. Bunun yanında, kışın soğuk havalarda, ellerin geniş ceplere sahip olan sevgilinin cebinde toplanması da denenmesi gereken ayrı bir haz kaynağıdır.

Aşkı Daha İyi Ne Anlatabilir Ki?
Mevsim kış ya da bahar olsun, sevgili ile el ele gezilen her zaman ve mekan, kişilerin gözünde ışıltılar saçan güzel zamanlar olarak hatırlanacaktır. Ellerin birbirine kenetlenmesi, parmakların birbirine kenetlenerek avuç içlerinin birbirine değmesi; sokakta, çarşıda ya da parkta bu şekilde ilerlerken hafif hafif bir şarkının melodilerini beraber mırıldanmak ya da bir bankta oturup bu şekilde akıp giden zamanın tadını özümsemek, tüketmek, sevgililerin denemesi ve tadına varması gereken ayrıcalıklı zamanlar arasında gösterilebilecektir.

El ele tutuşma genel anlamda bu şekilde değerlendirilebilir fakat el ele tutuşma da kendi içinde ayrım göstermektedir. Örneğin yalnızca ellerin iç taraflarının birbirine değecek şekilde çaprazlamasına el tutuşmak, genellikle ilişkiye yeni başlandığı zaman yapılan ve en pratik, yaygın el ele tutuşma biçimidir. Bunun bir basamak ve kademe ilerisinde ise parmakların bir kapan gibi birbirine geçirilmesi ile avuç içlerinin birbirine değdiği el tutuşma biçimi gelmektedir. Bu el ele tutuşma biçimi bünyesinde, daha sahiplenici ve sıcak bir mesaj barındırmaktadır.

İlişkilerde El Ele Tutuşmanın Anlamı
El ele tutuşan taraflardan birinin ya da her ikisinin de tutuşan ellerini diğer elleriyle desteklemeleri, ilişkilerinde ileri boyutlara ulaştıkları ve birbirlerini sahiplendikleri, kabullendikleri ve birbirlerine derin bir sevgi duydukları mesajını bünyesinde barındırmaktadır. Taraflardan her ikisi de diğer ellerini tutuştukları ellerine karşı yapıyorsa, birbirleriyle aynı frekansta düşüncelere ve duygulara sahip oldukları anlamı çıkartılabilir. Eğer tek taraf bu hareketi gerçekleştiriyorsa bu kişinin daha sahiplenici ve bağlanıcı olduğu söylenebilir.

Bu konumuzu da beğenebilirsiniz : Aşk Resimleri


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ