Ekin Mert Daymaz Resimleri

Ekin Mert Daymaz yakışıklılığı ve tadir edilecek derecede ki oyunculuğu ile bu sezon ekranlara Not Defteri dizisi ile gelmiştir. Ekin Mert Daymaz resimleri arasında mankenlik yaptığı zamanlarda ki birbirinden güzel pozları ve oynadığı diziden renkli kareler sizler için gelmektedir.

Ekin Mert Daymaz Kimdir?

Oyuncu kimliği yanında aynı zamanda düzgün fiziği ile dikkat çeken Mert Ekin Daymaz, manken ve modellikle birlikte oyunculuğu bir arada götürmektedir. Hollanda’da doğan ve bir dönem burada yaşayan oyuncu Türkiye’ye döndükten sonra eğitimine ve çalışmalarına devam etmiştir. Best Model of World yarışmasını üçüncü olarak tamamlayan Mert Ekin Daymaz, burada gösterdiği başarıdan sonra yapımcıların dikkatini çekmiştir.

Aynı zamanda amatör – profesyonel bir basketbolcu olan Daymaz, uzun bir süre basketbol oynamaya devam etmiştir. Bu kariyerini sonlandırdıktan sonra modelliğe yönelen Mert Ekin Daymaz, Haliç Üniversitesinde Antrenörlük ve Fitness üzerine eğitim görmektedir. Oyunculuğa yöneldikten sonra eğitim almaya karar veren ve bu kapsamda Dolunay Soysert, Ayşegül Aydın ve Ümit Çırak gibi isimlerden dersler alan Mert Ekin Daymaz, oyunculuk kariyerine Not Defteri isimli dizi ile başlamıştır.

Not Defteri isimli dizide Egemen karakterine hayat veren oyuncu sergilediği başarılı performans sonrasında yeni çalışmalara göz kırpmıştır. Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çilek Kokusu isimli dizide Volkan karakterini canlandıran Mert Ekin Daymaz, Mert Ekin Daymaz ile Demet Özdemir, Yusuf Çim, Gözde Kaya gibi yeni ve genç isimler ile kamera karşısına geçiyor.

 

Ekin Mert Daymaz resim galeri, uzun boya ve düzgün bir fiziğe sahip olan Ekin Mert Daymaz fotoları arasında manken ve oyuncunun özel karelerini görebilirsiniz.

Ekin mert daymaz fotoğrafları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ