Fotoğraf İndir
Duvar Kağıdı Modellerinden Örnek Resimler Galeri için tıklayın

Duvar Kağıdı Modellerinden Örnek Resimler

Yaşadığınız yerin güzel olması her insanın hayalidir. Bu konuda da en önemli şeylerden biri ev dekorasyonu. Hayatımızın büyük kısmı evimizde geçiyor. Sabahları sadece işe ve okula gitmek için çıktığımız evimizden ayrılıyoruz. İşlerimiz bittiğinde ise hemen koştura koştura evimize gidiyoruz. Evimiz en konforlu olduğumuz bölgeler. Bu yüzden yaşadığımız yerin yani evimizin güzel olması hepimizin hakkı. Evimiz ne kadar güzel ise biz de o kadar mutlu oluyoruz. Daha ferah daha modern evlerde daha mutlu ve pozitif olduğumuz gibi daha iç karartıcı ve eski tarz dekorasyona sahip evlerde daha depresif ve mutsuz olabiliyoruz. İnsanların yaşadıkları evler kişilerin psikolojik durumunu fazlası ile etkilemektedir. Bu nedenle ev dekorasyonu kişilerin özellik ile de hanımların en önem verdiği konulardan birisidir.

Duvar Kağıdı Modelleri içerisinde en yeni tasarımlarda ki duvar kağıdı resimleri yer almaktadır. Duvar Kağıdı Modelleri en güzel fotoğrafları seçebilir ve evinizde uygulayabilirsiniz. Dekoratif Duvar Kağıdı Modelleri arasında öncelikle en güzel tasarımları içerisinde duvarda bulunan çiçek desenleri, ağaç dalları, çiçekli motifler gelmektedir. Duvar Kağıdı Modelleri koçtaş mağazalarında özellikle en yeni modelleri ile yer almaktadır.

Duvarların Rengi: Ev dekorasyonu denildiğinde de en önemli faktörlerden birisi duvarların rengidir. Duvar boyaları ev sahiplerinin başına her zaman dert olmaktadır. Seçtiğimiz renkler duvara uyguladığımızda farklı görünür ya da işinde usta olmayan bir boyacı tarafından boyandığı zaman evin boyası çok kötü görünebilir. Ayrıca son yıllarda her ne kadar leke tutmayan silinebilen duvar boyaları çıkmış olsa da yine duvar boyaları oldukça çabuk kirlenmektedir. Özellikle de mutfağa yaptığımız boyalar çok çabuk kirlenir. Mutfakta sürekli olarak yemek pişmesi sebebi ile buhardan, sıcaktan, yağdan, salçadan ve kokulardan en çok etkilenen şeylerden birisi de duvar boyalarıdır. Bu gibi durumlarda boyalar başımıza dert olur ve her yıl evi tekrar boyatmamız gerekir. Ev boyatmak ise hem zor hem masraflı bir süreçtir.

Ev Boyatmanın Olumsuz Etkileri
Evi boyattığınız süreç içerisinde hem eşyaları kapatmanız gerekeceğinden hem de koku sebebi ile evde durmamamız gerekir. Bu da sosyal hayatımızı olumsuz yönde etkiler. Ayrıca usta ne kadar dikkatli olsa da boya sonrasında mutlaka boya bir yerlere damlayacaktır. Bu durumda da boya kalıntılarını temizlemek tamamen bir işkenceye dönüşür. Ayrıca ev boyamak oldukça masraflıdır. Boya parası usta parası derken çok fazla para harcamak gerekir. Bunu her yıl yapacak olduğunuzu düşündüğünüzde de bu süreç oldukça can yakar. Ayrıca boya ustanızın sizin istediğiniz sonucu elde edip edemeyeceği de kesin değildir.

Bu gibi sorunlar ile baş edebilmenin en pratik yolu ise duvar kağıtlarıdır. Duvar kağıtlarını çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca duvar kağıtları kolaylık ile silinebilmektedir ve mutfakta pişen yemekten de olumsuz yönde etkilenmez. Seçeceğiniz duvar kağıdı modeli evinizin havasını tamamen değiştirecektir. Daha antika ve eski modelleri seçerek evinize otantik bir hava vereceğiniz gibi daha modern desenler seçerek evinize canlılık da katabilirsiniz. Ayrıca duvar kağıtları uzun yıllar dayanıklı olacağından maddi olarak çok daha kazançlıdır. Kişiler genellik ile evlerinde taş desenli duvar kağıdı modellerini tercih etmektedirler. Bunun yanı sıra çiçek desenli modeller de oldukça popülerdir.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ